Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 30.04.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Замислям оттегляне от уфологиятанови  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано06.06.12 19:54



Както написа преди около 10-11 години един потребител тук в клуб НЛО на дир.бг уфологията е наука която не води до никъде. Но аз не бих могъл да се нарека уфолог, аз съм най-обикновен наблюдател въоръжен с портативна оптика който просто следи какво се случва на небето. През последните няколко години забелязах, че наблюденията с бинокли и зрителни тръби както с цел засичане на НЛО, така и с цел проверка на минаващите самолети започнаха мното сериозно да ми писват. Не може и не е нормално човек да се занимава с едно и също нещо повече от 10-12 години защото особено в случая на скайучинга се получава зацикляне. Самолетите които минават над София са едни и същи модели, често едни и същи машини, НЛО които съм виждал 8 пъти над София 7 пъти са представлявали сребристи сфери и там няма никакво развитие. Както ми каза през началото на 2003та година българският уфолог Димитър Делян в наша лична среща, че уфологията е много неблагодарна наука и че аз никога няма да разбера истината за сребристите сфери над София.



Тема Re: Замислям оттегляне от уфологиятанови [re: FilerO99]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано07.06.12 02:15



Уфологията не е само скайуотчинг.



Тема Re: Замислям оттегляне от уфологиятанови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано07.06.12 11:14



Нито имам намерение да пиша книга засега, нито имам намерение да разпитвам повече хора.



Тема Разбира се!нови [re: FilerO99]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано07.06.12 23:47



Време е да се срещнеш с извънземните очи в очи.



Тема Re: Разбира се!нови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано07.06.12 23:54



Шегуваш се! Всъщност извънземните не ме интересуват. Интересуват ме секретните летящи обекти на американците.

Смерть немецко-фашистским захватчикам!


Тема Re: Разбира се!нови [re: FilerO99]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано08.06.12 00:46



Значи ти е време за среща с американците очи в очи.



Тема Re: Разбира се!нови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано08.06.12 15:04



Мечтата ми е да работя като уфолог-скайучер към чуждо разузнаване.

Смерть немецко-фашистским захватчикам!


Тема Re: Замислям оттегляне от уфологията [re: FilerO99]  
Автор Генади (VW Golf 3)
Публикувано09.06.12 00:48



разбирам те напълно. На всеки НОРМАЛЕН човек са му минавали подобни мисли през главата, дори и на мен, но не се отказвай! Ако хора като нас ги няма, каква е алтернативата? Превръщане на земята в космическа магистрала, през която минават всякакви НЛО без никой да ги следи от земята? Не бива да се стига до там.

В неблагодарна сфера сме станали експерти, знам много неща, но не мога да ги кажа, защото обществото само се цензурира. Аз имам много ясен спомен от космическия им кораб още бях на 11 години, когато за първи път кацнаха в училищния двор. Много хора го видяха. Но никой не си спомни после. КАК?

Аз все още не съм убеден в същества от друга планета. Или са руснаци или са американци. Въпроса е да се докаже по научен път.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Замислям оттегляне от уфологията [re: Генади]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано09.06.12 09:26



Какво по-точно като апарат е кацнало в училищният ви двор? На бас се хващам, че е станало някъде около 90та година.Нали?



Смерть немецко-фашистским захватчикам!

Тема Re: Замислям оттегляне от уфологията [re: FilerO99]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано09.06.12 14:48



абе, тогава нали щяхме да посрещаме извънземните.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.