Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:48 21.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Замислям оттегляне от уфологиятанови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор FilerO99 (MIB-MUFON)
Публикувано09.06.12 15:12



Тогава през 90та година конкретно по цял свят и особено, особено много над СССР имаше бум от наблюдения на НЛО.



Тема Re: Замислям оттегляне от уфологиятанови [re: FilerO99]  
Автор universal soldier (кибер)
Публикувано10.06.12 15:09



Тогава дойдоха тези НЛО:


Завладяха ни и сега тайно управляват като имат таен договор с управляващите.

Когато дойдат нашите НЛО ще ни освободят.

Българската народна армия ще дойде:

Тема Re: Замислям оттегляне от уфологиятанови [re: FilerO99]  
Автор Генади (VW Golf 3)
Публикувано11.06.12 02:12



Средно голям кораб, тип скаут. Голям колкото училищен футболен стадион + част от волейболното игрище. Формата му беше стандартна - като на десертче "котешко езиче".
Бях с баба ми и го гледахме на балкона. Тя нищо не каза де, но и двамата го гледахме. Малко по късно се върнах обратно към легото все едно нищо не е станало. На мястото на което кацна е видимо от поне 5 блока. Не издаваше звук, но светеше леко като мол.
Не мога да ти кажа дали бях дошли специално за мен, но и до ден днешен не познавам по-специален човек да живее в тия 5блока.

Става въпрос за 95та година Август. Малко след 16:15


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Редактирано от Генади на 11.06.12 02:17.



Тема Re: Замислям оттегляне от уфологиятанови [re: FilerO99]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано20.06.12 07:17



Разкажи подробно за наблюденията си.
И отказа от наблюдения може да замениш с търсене на технологиите им. Технологиите са най-ценното нещо на света. А техните са върха на едно поне 12 000 годишно развитие. Подозирам обаче че в голяма степен са психотронни технологии. А за тях няма да ни разрешат да ги ползваме, както ние не даваме на децата да си играят с кибрит.



Тема Re: Замислям оттегляне от уфологиятанови [re: Well]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано20.06.12 10:49



Наблюденията са ми в архива на клуб НЛО, но понеже виждам че проявяте интерес ще разкажа накратко за най-класическото и резултатното от тях. Беше 9ти юни 2005та късно следобед когато се отправих на редовно протоколирано наблюдение на наблюдателната ми площадка с чудесен обзор към цялото небе, към почти цяла София и към Витоша. Бях въоръжен с чисто нова руска зрителна тръба ЗРТ 457 М 30-60х70 и източно германски бинокъл Карл Цайс Йена 10х50 ДЕКАРЕМ. По същество за европейския пазар това са двата възможно най-добри прибора като смея да твърдя, че специално руската тръба ЗРТ е констуирана като че ли специално за наблюдения на НЛО, а немският бинокъл Карл Цайс 10х50 е просто бинокъла с възможно най-добро изображение вероятно в целия свят!



Минаха някакви часове на жегата, както винаги гледах и се наслаждавах на самолетите в небето с двата перфектни модела оптични прибори. Няколко минути след 20.00 часа в посока североизток недалеч от металургичния комплекс Кремиковци малко над Стара планина забелязах ярка бяла светлина. В първия момент помислих, че това е пуснат фар на маневриващ пътнически самолет тъй като летище София се намира на близо. Насочих бинокъла, но през него не видях тяло на самолет. Съмненията още не бяха ме обзели и както винаги бях подготвен технически, тактически, но не и психологически за наблюдение на НЛО. Веднага насочих мощната зрителна тръба която беше положена заедно с металната си тринога на бетонен блок към бялата светлина. Прицелих се с механичния мерник на ЗРТто и погледнах през окуляра...на 60х увеличение на фона на Стара планина видях сребриста топка която мина през зрителното поле за около секунда и половина в посока югоизток. Тъй като имаше дърво което ми пречеше да наблюдавам обекта повече време се преместих малко в страни, взех бинокъла и в продължение на повече от 20 минути напълно безрезултатно се опитах да проследя обекта.


Защо мисля, че тази сребриста топка е НЛО? Защото съм я виждал няколко пъти преди години включително на 4ти септември 1991ва година през зрителна тръба ПЗО 40х64. И на 15ти април 1998ма година на обяд в 12.25 часа имаше четири на брой такива сребристи точки в небето които се обикаляха една около друга.


Все пак защо съм сигурен, че това не е примерно балон? Защото направих изчисления въз основа на предполагаемото разстояние до обекта и въз основа на зрителния захван на телескопа ми в метри на хикс дистанция и се оказа, че обекта е с диаметър между 4 и 7 метра и лети със скорост около 300 км-час. Нали се сещате, че няма балон който вятъра да носи с такава скорост?



Колкото до технологиите им аз не съм професор по атомна физика или аеро-космическо дело, но от това което съм чел в интернет става въпрос за синтеза на материя и антиматерия в резултат на което се образувала изкуствена гравитация в и около НЛО. Не антигравитация, а изкуствена гравитация. Свръхтежък но стабилен елемент с атомно число 115 служил като основно гориво за този процес. Добиването му на Земята е адски трудно и невероятно скъпо!

Грубо казано ако един американски стратегически бомбардировач Б-2 струва 2 милиарда долара, то направата на един НЛО с такъв двигател би струвало поне 100 милиарда долара по мои груби и некомпетентни крайно субективни оценки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.