Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:28 13.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Просто няколко реданови [re: Hищo]  
Автор Kpъr (влез)
Публикувано19.04.04 15:19



а дъжда продължава да чука (на ламарина),
но можем да чукнем на дърво че нямаме audi...samo един mercedes 280sel (линия СУ-Ст.Гр.) ни е останал, и много ... литературоведки движещи се в него... classe...

Ако имаш подходящата нагласа, интересните проблеми сами ще те намерят


Тема напротивнови [re: MaPBuH]  
Автор starlit (breathless)
Публикувано19.04.04 15:29



тъжно е да не можеш да си признаеш пред себе си че ти липсват качествата, с които да добиеш ауди и такива да привлечеш пет манекенки в него и вместо това избираш да ги отречеш и подцениш.. от което губиш само ти.. защото наистина ако имаше само тези качества, щеше да е тъжно, но след като имаш други прекрасни качества, ако към тях добавиш и тези, не само че ще си още по-готин, но и ще се чувстваш по-добре
това е само принципна постановка - не обръщай внимание на 2рото лице това всъщност исках да кажа на Нищо - че никое качество не е за подценяване, друг е въпроса дали е комбинирано с други качества и кои точно. същоя пример за мацките: една тъпа красавица, която умее да го играе секси, на теб вероятно бързо би ти станала безинтересна. докато една интелигентна, ерудирана, мила чаровница, макар и не толкова хубава, би могла да те интригува дълго време. но пред тези двете всеки мъж би предпочел жена която да съчетава всичките качества така че интелигентната чаровница ще спечели много повече ако види положителното в тъпата красавица, вместо ако я обяви за кучка и я подмине високомерно



Тема Re: Благодарянови [re: starlit]  
Автор MaPBuH (SWPM)
Публикувано19.04.04 15:48





--
Isn’t it good, norwegian wood?


Тема Re: сигурен съмнови [re: starlit]  
Автор MaPBuH (SWPM)
Публикувано19.04.04 15:55



че знам за колите доста повече и ги ценя не по малко от теб

мнението ми по-горе беше шега, намигване към Коровиев, и определено беше извън темата; ще спра с отговора дотук, защото дискусията която се върти тук не е за коли

--
Isn’t it good, norwegian wood?


Тема Re: напротивнови [re: starlit]  
Автор Haчko (What the fuck?)
Публикувано19.04.04 19:12



Тъжно е да си имаш работа с хора, които си въобразяват, че парите за аудитата и манекенките в тая държава се печелят с качества. Нека ти обясня - за наркопласьор, сутеньор или крадец не се искат кой знае какви качества. Или поне засега не са въвели изпити...
Тъжно е и да се занимаваш с хора, които изключително високомерно те питат дали не намираш, че си високомерен.
Тъжно е около теб да е пълно с такива, които си въобразяват, че успехът в живота се измерва с брой коли и привлечени манекенки.
Тъжно е, когато околните си затварят очите за сериозните неща, а в същото време (си) се представят за особено вглъбени и задълбочени личности.
Изобщо, тъжно е.

И отгоре на всичко това аз все пак се усмихвам, че и смея

А, и още нещо: ОСОБЕНО ИДИОТСКО е да се ровиш в калта с надеждата да намериш някой бисер там, при положение че извън локвата е пълно с видими, осезаеми, достъпни красоти. Тоест, аз предпочитам да се занимавам с хора, които очевидно са добри и хубави, вместо да си намеря някой изверг и да загубя маса време в търсене на нещо добро у него... което може и да не съществува. Тоест, не ми се занимава с търсене на положителното в тъпата красавица

П.С. Някой сега да не си помисли, че аз съм "нищо"! Аз съм нищо, но не "нищо"!

П.П.С. Изключително важно допълнение! Не всички, които имат ауди, са кофти хора... но пък някои са се потрудили повечко, минало е известно време, преди да стигнат до успеха. Да си призная, има едно ауди... и хора, които се возят вътре... които много обичам!


~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~

Редактирано от Haчko на 19.04.04 19:23.



Тема Мданови [re: Haчko]  
Автор Fro (frozen tear)
Публикувано19.04.04 20:14



Донякъде си прав. И мен понякога ми е тъжно, че изобщо не ме вънуват някои дълбоки теми. Но се самоуспокоявам винаги с мисълта, че и редица книги не са ме вълнували и съм ги изоставяла, когато съм започвала да ги чета "ненавреме", и които са ми се запечатали като шедьоври тогава когато съм била на вълна да ги възприема. Не знам дали ще разбереш връзката с това, което казваш.
А в калта наистина бисери не се намират лесно, не че е невъзможно, вярата не бива да умира, но... от опит да кажа - много пъти съм губила страшно много от времето си да търся добро в някого, тогава, когато доброто ми се е предлагало на тепсия, така че е било достатъчно само да кажа, че има и лесен начин.
И наистина макар формално старлит да е права - ако съществува някоя жена, която да обединява и двете - чар, красота и интелект, в живота никага не съществува проста сума на две качеста, ФАКТ! Всичко и всички са уникални.



Тема Re:нови [re: Hищo]  
Автор firefox (a girl)
Публикувано19.04.04 20:32



сори, вместо да ми остави впечатление за искреност и истинност, текстът ти по-скоро надъхва на лични проблеми, personal issues както казват филмовите психолози.
а и ми е бегло познат отнякъде...

"Should I wait for you, my substitute for love?"


Тема Начкооо [re: Haчko]  
Автор starlit (breathless)
Публикувано19.04.04 21:01



много тъжен човек се изкара

- начи така, наркопласьора и сутеньора нямат качества? всеки може да стане наркопласьор? я пак помисли наистина ли всеки го може това и единственото което се иска за да можеш дали е да си безскрупулен и неморален? последното все пак не бих го нарекла качества. какви качества трябва да притежава един наркопласьор например за да оцелее? и ти имаш ли ги? щото аз примерно смятам че дори да бях супербезскрупулна пак нямаше да се справя като наркопласьор. и за всички качества ли има въведени изпити? примерно за това да си смел какъв точно изпит има въведен?

- успехът в живота за всеки се измерва различно Начко - това което за теб е ценно, Иван може да не го прави ни най-малко щастлив. така че остави всеки да си гони своя успех и да си следва своето развитие

- за ровенето в калта - когато се научиш на наблюдателност - да виждаш когато гледаш, няма да ти е необходимо да се "занимаваш" и да се "ровиш" - наблюденията ще са ти достатъчни а занимаването наистина го остави за хора с които ти е приятно да контактуваш.
особено за "тъпата красавица" вярвамq че няма да ти се налага да се напъваш толкова, за да забележиш положителното в нея



Тема Re: [re: firefox]  
Автор starlit (breathless)
Публикувано19.04.04 21:02



оххххх с един човек да сме на едно мнение

Редактирано от starlit на 19.04.04 21:03.



Тема Re: Начкооо [re: starlit]  
Автор Haчko (What the fuck?)
Публикувано19.04.04 21:06



Без дъх ме остави!

Отвори ми очите! Сполай ти, моме, за доброто, което ми стори!

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

А колко оцеляват наркопласьорите... виждаме, виждаме. Некадърници

~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.