Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 21.05.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Просто едно предложениенови [re: MaPBuH]  
АвторMaчo (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 22:44



ми от Ауди Б-четворката по-добро в ср. клас няма :)
останалото са си техники за качване на стопаджии(ки)



Тема Re: Просто едно предложениенови [re: MaPBuH]  
Автор starlit (breathless)
Публикувано19.04.04 22:45



ма чекай сега, ти пък какво се накукушини

признавам, съществува възможност авторът да има коренно различен мироглед(може пък Далай Лама да се е включил временно в клуба) от написаното от него, но тази вероятност е направооо..нюню така че излишно се заяждашшш...

а за литературната стойност.. не съм литературен критик, мога да изкажа само субективно мнение а то е че произведението ми прилича повече на статия от списание отколкото на импресия, както ти се изрази и нека не смесваме нешлифования и неразвиван талант, който притежават много хора, които съм чела тук, с авторите които си споменал иначе всеки може да пише щом го влече, а аз пак казвам че литературни въпроси въобще не съм засягала



Тема Re: Просто едно предложениенови [re: MaPBuH]  
Автор starlit (breathless)
Публикувано19.04.04 22:50



а сега го изкара онеправдан че му се "нахвърлят"
ами той как се е нахвърлил върху горкичкото момче с аудито и онеправданите му придружителки не прави на другите това което на теб не искаш да правят, нали знаеш
майтап
не му се нахвърляме, а споделяме гледни точки. макар че отрицателната енергия която лъха от втората част мен лично си ме подразни..



Тема Re: Мданови [re: Fro]  
Автор starlit (breathless)
Публикувано19.04.04 22:53



Ами да, точно отвътре трябва да ти идва - не става с механично копиране. Тъй че нещата са сложжжни.. и точно нещо като катарзис се случва.. някак се отключват.. като им дойде времето Но това може да се подпомогне с малко повече осъзнатост



Тема Едно напомняне.нови [re: starlit]  
Автор Haчko (What the fuck?)
Публикувано19.04.04 23:04



В дискотеката, както знаеш, освен танцуващи, пиещи и повръщащи има още един човек. Онзи, който не се вижда, но без когото нищо няма да стане.
DJ Човекът, който пуска музиката. Човекът, който увлича тълпата

~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~

Редактирано от Haчko на 19.04.04 23:05.



Тема Re: Аз личнонови [re: Maчo]  
Автор MaPBuH (SWPM)
Публикувано19.04.04 23:06



бих се спрял на Volvo S 40 в този клас, ама това е една друга тема

Колкото до стопаджийството, добре известно е че най-важно е да имаш хавлия, останалото винаги се нaрежда

--
Isn’t it good, norwegian wood?


Тема Re: Едно напомняне.нови [re: Haчko]  
Автор starlit (breathless)
Публикувано19.04.04 23:48



това вече си е професия



Тема Re: Едно напомняне.нови [re: starlit]  
Автор Haчko (What the fuck?)
Публикувано19.04.04 23:50



Моля?!?!

Леле, да те чуе някой DJ...

~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~

Тема Re: Просто едно предложение [re: MaPBuH]  
Автор Fro (frozen tear)
Публикувано20.04.04 00:07



аха, на Проспер Мериме и досега му се сърдя, че не е изяснил наистина какво точно се е случило през Вартоломеевата нощ... Дали Шарл Девети е бил жесток или е бил просто в деменция, а може би отвратен, или уплашен. А ми е интересно, понеже един от любимите ми филми е по тематиката, разглеждана и от Александър Дюма - "Кралица Мраго".
Та много е важно също така дали имаш капацитета и информацията, за да изясняваш нещо, от което не разбираш
И дали претендираш за достоверност /Мериме - "Летопис за царуването на Шарл ІХ"/ или за художественост /Дюма - "Кралица Марго"/




Тема Re: тъжно е [re: koroviev]  
Автор chaeno_momiche (с много захар)
Публикувано20.04.04 06:52



Не плачи, а пък ако заплачеш пусни си "Don`t cry" -GN`R




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.