Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:13 01.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: За Тевното, Иван...и...още нещо, ама друго нещнови [re: Бypaн]  
Автор bilivo (Mermaid+if)
Публикувано18.07.08 14:45



Моля, моля ... в сайта има още на първа страница всички линкове (поне който са ни известни) на дискусиите по темата, даже и към тази. Не сме крили ничие мнение. Има линк към статията във в. Монитор, която отразява (за сега е единствената) мненията и на другите страни.

Пуснати са официално жалби до всички институции и са уведомени за случая, до сега никоя не е излязла или не е отговорила с официално становище по въпорса. Така че и да имаме желание да публикуваме тяхната гледна точка, те не са я изказали.

Ще те помоля да не ни обвиняваш в цензура, защото това не е вярно. Аз на твое място бих се извинил, но като гледам до тук мненията ни не съвпадат.

Ивайло Филипов



Тема Re: За Тевното, Иван...и...още нещо, ама друго нещнови [re: wind]  
Автор Бypaн (ентусиаст)
Публикувано18.07.08 15:00



Това което ми даваш са общи приказки. И си обръщаш като фуранджийска лопата. Първо само този който никога, ама съвсем никога не бил нарушавал закона можело да изисква спазването му, сега - проблема бил в абсолютната незаинтересованост на тези, които трябва да налагат предивдените санкции. Ами те хората, сигурно имат някакви нарушения, пък било то и неправилно пресичане, и съответно не смеят да изискват - нали точно това беше твоята логика...
За анархията вина имаме всички - и тези дето сме с малките нарушения и онези дето са с големите престъпления...



Тема Re: За Тевното, Иван...и...още нещо, ама друго нещнови [re: bilivo]  
Автор Бypaн (ентусиаст)
Публикувано18.07.08 15:04



Не съм казал нищо за цензура (в смисъл че сте променяли или трили чужди менния). Само, че ето какво ми е написала Mermaid в онзи емоционален постинг малко по-нагоре:

На теб и на такива като теб никой от нас не им иска "различното" мнение. Това проумей поне!
Целта на темата е съвсем, съвсем различна.


Ти как го разбираш това? Затова написах - като не искате различното мнение, не публикувайте във форума...

Редактирано от Бypaн на 18.07.08 15:05.



Тема Re: За Тевното, Иван...и...още нещо, ама друго нещнови [re: Бypaн]  
Авторwind (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 19:47



Буран, това за изискването на спазването на закона го разтълкува ти (макар и да има логика). Аз искам да кажа, че не бива да викаш толкова срещу хората, след като и ти нарушаваш закони.
А проблемът (пак не схващаш, че ти говоря по принцип, защото си се заслепил от този случай и не искаш да си вдигнеш погледа - теб друго не те интересува май, нито действителното унищожение на природата, нито причината за анархията, за която говориш) наистина е в незаинтересоваността на отговорните лица - не си криви душата.

Да, отговорните лица наистина не искат да налагат санкции, защото от нарушенията като застрояване например се облагодетелстват, сякаш и това не знаеш - затова не изискват изпълнение на закони.

За анархията вина имат политиците.



Тема Re: За Тевното, Иван...и...още нещо, ама друго нещнови [re: Бypaн]  
АвторДжaзи (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 20:59



Буране, в този форум пише една приятелска група, която не се интересува от принципните проблеми и законността като такава, а най-вече от личните си и групови интереси и собственото подборно отношение към закона според моментните нужди. Иван за тях е крив, но само да се издума за незаконно бивакуване, става страшно! Щом някой започне да задава неудобни въпроси и да насочва вниманието в неприятна за тях посока, както стана със Смях и сега с тебе, те започват да приписват несъществуващи грехове като подкрепа за побоя, извършен от Иван, да се опитват да запушват усти, тях не ги интересувало мнението на различните, и даже да заплашват, на Смях му написаха, че си е заслужил саморазправа. Тяхната цел не е да се създаде ред и спокойствие, а просто техните пострадали приятели да осъдят Иван. Няма никакво съмнение, че Иван е извършил нещо абсолютно осъдително, казвам го въпреки че и за мен ще се напише, че го защитавам, нали съм различен от групичката и затова трябва да бъда компрометиран. Такива са разбиранията за етика, гражданско поведение, законност, принципност и справедливост за арогантната група, в случая оглавена от of и Mermaid. Толерантност извън собствените им интереси - никому и никога. По различните - бой!



Тема Re: За Тевното, Иван...и...още нещо, ама друго нещнови [re: Джaзи]  
Автор bilivo (Mermaid+if)
Публикувано18.07.08 21:25



Хахахха, определено ме развесели



Хайде сега книжни планинарчета продължавайте да пишете памфлети, ние заминаваме да се полюбуваме на природата. До понеделник.

И дано комплексираните ви душици намерят покой.

Били и Иво



Тема Re: За Тевното, Иван...и...още нещо, ама друго нещнови [re: bilivo]  
АвторДжaзи (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 21:33



Точно за това отношение към хората с различно мнение говорех:

Хахахха, определено ме развесели

Хайде сега книжни планинарчета продължавайте да пишете памфлети, ние заминаваме да се полюбуваме на природата. До понеделник.

И дано комплексираните ви душици намерят покой.

Били и Иво






Тема Re: За Тевното, Иван...и...още нещо, ама друго нещнови [re: Джaзи]  
Автор CocoCountry (ride)
Публикувано18.07.08 21:34



БОЙ ЛИ?!?!!!!



Аз ли нещо бъркам, или боят в някаква друга посока се беше състоял?!!!
Много объркващо, егаси... Направо ме хвърли у джаза...

Ей, хора, като извъртате темата и чуждите мнения, спазвайте поне малко фактологията на събитията - други бити освен жертвите на иванчо НЯМА!!! А според управата на парка и заслонаджията , даже и такъв случай НЯМА!!!

...поне да сложат една табела предупредителна горе "ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ПАДАЩИ КАМЪНИ"... а могат да озвучават и планината с хита за падащите камъни от едно време, и без това се оказва, че планината е в ръцете на отрепки - пияндурници, селяци с власт, градски регионални простаци и побойници и др. , уважаващи тез хитове!!! / става дума за управата на парка и иванчо, да не се обиди някой сега!!!/





Тема Re: За Тевното, Иван...и...още нещо, ама друго нещнови [re: CocoCountry]  
АвторДжaзи (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 21:39



Има различни видове бой. В пряк и преносен смисъл, физически и словесен. А управата на парка и заслонаджията са тежки наглеци, всички видяха белезите от боя.





Тема Re: За Тевното, Иван...и...още нещо, ама друго нещнови [re: bilivo]  
АвторДжaзи (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 21:52



За протокола ще напиша, че Буран отговори на bilivo че щял да затвори лаптопа до понеделник, защото дотогава щял да се любува на Каменица от север. Няколко минути по-късно си итри мнението.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.