Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Не купувайте обувки Asolo от магазините Salewa!нови  
АвторKиpил (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 13:15



Обувките на Asolo имат едногодишна гаранция за качеството на изработката и материалите. По условията на гаранцията ако човек чувства, че продуктът може да има дефект, той трябва да се обърне към дистрибутора, който ги изпраща в гаранционната служба на фирмата-производител за преценка дали има дефект. Моите трисезонни обувки за 8 дни носене имат нацепена на 13 милиметра дълбочина подметка от Vibram и освен това шевовете на обшивката от Cordura се разтвориха и платът се разбрида. Магазинът на ул. "Екзарх Йосиф" в София отказа да приеме, че това е дефект, и не желае да изпълни гаранцията. Мислете преди да рискувате парите и спокойствието си там!



Тема Re: Не купувайте обувки Asolo от магазините Salewa!нови [re: Kиpил]  
Автор Caмo Дизeл (турбо 6-так)
Публикувано05.07.05 13:49



Е това, ако не са дефекти, не знам какво трябва да е....

Пиши на

, като най-добре е да прикачиш снимки на повредите по обувките, да пишеш кога си ги купил, колко време си ги носил и, че продавача (даваш името и адреса на фирмата) отказва да приеме това за дефект.



Само Дизел

Тема Re: Не купувайте обувки Asolo от магазините Salewa!нови [re: Kиpил]  
Автор Tишo (?!?)
Публикувано05.07.05 14:06



Хм...
Абе не си първия който се оплаква от асоло...
Тук преди време имаше една тема в който някой беше описал доста подробно проблемите си с чифт асоло..

Туристическа обувка било това... Обикноернно китайските маратонки тип булдозер се късат за толкова време, а какво остава за обувка на която разчиташ да отидеш някъде че и да се върнеш от там (разбира се не бос )...



Тема Re: Не купувайте обувки Asolo от магазините Salewaнови [re: Kиpил]  
АвторBятъp (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 14:14



Здравей,
макар че съм изключително доволен и от двата си чифта Асоло(единя е купен в Стената), поради ситуации подобни на описаната от теб(които вече стват правило) се отказах да ползвам услугите на този магазин, както и от Асоло.
Ако беше потърсил из клуба вероятно щеше да избягваш магазина и ти, опарилите са много, дори извън пишещите тук.



Тема Re: Не купувайте обувки Asolo от магазините Salewaнови [re: Bятъp]  
Автор Пaвeл (новак)
Публикувано05.07.05 14:23



Абсолютно си прав. И аз се опарих, но може би съм до известна степен късметлия, защото моите поне издържаха повече от година. Вече са пред разпад, но ги позакърпих няколко пъти. Дано изкарат поне до края на сезона...
А от мошениците от магазина на Салева вече и връзки за обувки няма да си купя...



Тема Re: Не купувайте обувки Asolo от магазините Salewa!нови [re: Caмo Дизeл]  
АвторKиpил (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 14:24



Благодаря! Имам три ваианта - да изпратя писмо по имейл с приложени снимки, да изпратя самите обувки в завода по пощата или да ги докъсам от носене, защото не зная за колко време ще получа и дали ще издържат новите, които евентуално мога да получа в замяна. За съжаление такъв е българският пазар в момента... Дано не ви се случва!



Тема Re: Не купувайте обувки Asolo от магазините Salewa!нови [re: Kиpил]  
АвторЛecтъp (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 14:38



А кой модел на асоло е това и за колко пари си го взел?

Такива дефекти и то за 8 дни - много гадно?!?!



Тема В BG всичко е гола-воданови [re: Kиpил]  
Автор+ (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 14:48



Искам да ви кажа, че в България марката не означава нищо. Имам оригинални маратонки ADIDAS които са модел ADVENTURE и на същите им се отлепи подметката само с "ходене по бул. Витоша". Представям си ако трябваше да бъда някъде по така. Егати боклуците и то за 200 лева....



Тема Re: Не купувайте обувки Asolo от магазините Salewaнови [re: Bятъp]  
Автор Caмo Дизeл (турбо 6-так)
Публикувано05.07.05 14:57



Абе то марката не е лоша. И аз имам едни Asolo, зимни, правени в Румъния (но купени от Германия). Купих ги в края на тази зима и съм ги носил само веднъж по Рила, но за няколко дена със снегоходки и после 5 часа газене във вода до глезените, мога само да ги похваля. Май бях единственият от групата със сухи крака, пък и обувките още си изглеждат, като нови

Само Дизел


Тема Re: Не купувайте обувки Asolo от магазините Salewa!нови [re: Лecтъp]  
АвторKиpил (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 15:24



Сайтът на Asolo не ми се отваря, за да покажа, а не помня името, беше съчетание от букви. Високи над глезена, зимна подметка с издигнат ток, високи бордове, покрито с гума бомбе, долната половина от кафяв набук, горната от кафява Cordura. Виждал съм ги оцветени в синьо и сиво. Струваха 189 лева.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.