Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 20.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Toyota Prius  
Автор 6eff.bg (минаващ)
Публикувано02.05.04 13:29



Fenove,kajete neshto za Priusa?Prochetox,che imalo straxotni prodajbi v USA.Sanarodnicite koito sa tam da kajat neshto po vaprosa,che nie tuka sme kato f kafez-nqmame Priusi po putishtata!Iskam elektricheska kola,stiga s toq motor s vutreshno gorene,poznat ni ot 2 veka!!!!Iskam da si vada shtepsel i razklonitel ot kolata-stiga s tia markuchi na gas i benzin demode sa vecheAmerikanskite filmovi zvezdi sa ostavili skapite si koli v garajite i karat bezshumnita Prius!A dano i za nas da ima-ne e skupa okolo 20000$



Тема Re: Toyota Priusнови [re: 6eff.bg]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано29.04.04 22:12



Prius ne e elektricheska kola det da ia zarejdash sas stepsela. osven elektromotora si ima i normalen dvigatel(1.5L ot poriadaka na 80hp) koito sazdava elektrichestvoto nujno na elektrodvigatelia



Тема Re: Toyota Priusнови [re: c23O]  
Автор 6eff.bg (минаващ)
Публикувано29.04.04 22:27



Znam mnogo dobre,che ima normalen motor ama nali trqbva da podxvana temata
Toi Kykepa postna edna tablica na tuv za nai-bezavariinite koli i foruma opustq
Nastupi skuka..........koito vleze v protivore4ie go prashtame v tablicata na tuv i............spora prikluchva.



Тема Re: Toyota Priusнови [re: 6eff.bg]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано30.04.04 08:27



Ми аз тая страница с таблицата на ТУВ я копнах от тоя клуб Тойота(нашия клуб)!
Той Пънки я издирил от някъде и аз нали съм плагият
япуснах в оня другия клуб Най-добрата кола и то взе че опустя няма ги вече
феновете на Голфове, Астри, М3-ки т.н.

Аре много поздрави на Пънки, на С230 и на теб!

Няма страшно щ'ом има брашно, лесна работа ша съ оправиме!


Тема Re: Honda FCнови [re: 6eff.bg]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 18:16



Шефе, като искаш да си включваш щепселче си купи Хонда Фюел Сел (Honda FC). Включваш си я вечер в контакта и тя си зарежда клетките с водород. На другия ден си караш до 250км пробег и не замърсяваш околната среда.

П.П. Само не разбрах ти като филмова звезда ли се изживяваш ,че ще сменяш Митсубишито за екологична кола?



Тема Re: Honda FCнови [re: Scott]  
Автор 6eff.bg (минаващ)
Публикувано30.04.04 20:59



Scott,kade si be simpatiagaNikakav te nqma!!!!!Aide vlizai po chesto da pravime lokumi
V momenta se izjivqvam ne kato filmova a kato Gorublianska zvezdaKak mi se iska da q prodam taq AlfaAudito zamina ama sega imam 3-Galanta, Carismata i Alfata.Puskam obqva za barter-iskam Prius ili HondaFC



Тема Re: Honda FCнови [re: 6eff.bg]  
Автор Scott ()
Публикувано30.04.04 22:00



Тук съм бе Шефе, ама от теб човек не може да се уреди във форума.То не бе хвърляне на кал по VAG и GM, не бе чудо. Като си размахал тези графики за надеждност не даваш на хората почивка. Току виж С230 си сменил Мерчо за някоя Японка.
А за Хонда ФС ще трябва да скочиш до Сан Франциско или Ню Йорк:





Тема Re:Mda prav siнови [re: Scott]  
Автор 6eff.bg (минаващ)
Публикувано30.04.04 22:10



Scotti,ima mqsto v foruma be,ti kak se uredi a?Ex taia tvoia ironia mnogo me kefiNe me interesuva nito NYC nito San Hosenito.....az tia dni po daleche ot Gorublane ne xodaA za bartera se maitapa de



Тема Re:Горубляненови [re: 6eff.bg]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано01.05.04 00:07



Шефе, май не върви пазара на японските машини - хората ги е 'страх' от скъпите части. Иначе са много добро value per money... обаче българина страда от предубеждения още - 'скъп ремонт, скъпи части'. Същото като с хидравликата на Ситоена - 'много сложно, ако се счупи....'
Абе здраве да е, дано ги продадеш. Успех! Мерак ми е веднаж да дойда на Горубляне да видя какво е



Тема Re:Горубляне [re: Scott]  
Автор 6eff.bg (минаващ)
Публикувано01.05.04 00:27



Scoti,az prodavam samo Alfata.Galanta I Carismata sa si za meneVinagi sam prodaval mnogo barzo japonska kolaA az sam ostavil kolata na Gorublane na targovci.Nemoga da kisna tam,mnogo e..............Galanta ne se prodava-toi si e za mene-obojavam go.Carismata obache................shte si pomislq.Poveche nqma da dokarvam nikakvi italianski koliPatuvam chesto v chujbina i da ne se vrushtam s prazni race ta.......vzimam po nqkoq.Ama toq put s Alfata se ........?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.