Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 05.05.24 
Фен клубове
   >> Тери Пратчет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Читанка  
Автор нaив (тя)
Публикувано23.06.10 11:13



Браво на момчетата! Първо дирът умря и неочаквано бързо се съвзе за три дена, а сега и читанката възкръсна за няма и часове!







Тема Re: Читанканови [re: нaив]  
Автор Pagerist (жаден)
Публикувано24.06.10 15:09



За съжаление версията е без последния месец, и е статична, но във всички случаи е по-добре от нищо.



Тема Re: Читанканови [re: Pagerist]  
Автор petia8 (...)
Публикувано24.06.10 15:36



възстановили ли са сайта - стана ми страшно гадно, като чух по новините, че го спират! какво лошо има в крайна сметка в това знанието да бъде по-достъпно - който не чете по принцип, така и така няма да прочете (т.е. не нарушава ничие авторско право), а който не обича електронните книги - няма да се възползва от библиотеките из нета - и без това постоянните клиенти на книжарниците обикновено не са на ти с електронния формат...



Тема Re: Читанканови [re: Pagerist]  
Автор нaив (тя)
Публикувано24.06.10 16:31



Не разбрах какво е статичното.

работи напълно според мене. Аз я разгледах подробно, след като вчера по голяма случайност (или синхрония) потърсих дали определен автор не може да се чете в читанката и разбрах, че някакви субекти опитали безуспешно да я затворят. Засега го няма, но гледам много отпимистично към бъдещето, като се има предвид историята на новите попълнения и добрите реакции на "момчетата".

И им се радвам оттогава...



Тема Re: Читанканови [re: нaив]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано28.06.10 14:16



Аз лично изпратих емейл (на 25-ти) до Министерството на Културата с желанието да излязат с позиция по случая. Факт е че миналата година вървя доста време по канал 1 - голямото четене. Сега пък гонят хората които четат.
Естествено от Министерството на Вежди Рашидов ме игнорираха. Което пък ме накара да им изпратя подсещащ емейл да не се правят на дръж ми шапката.

Чакам отговор да видим и ще го публикувам тук.



Тема Re: Читанканови [re: niki]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Quaestor N.R.)
Публикувано30.06.10 21:47







Тема Re: Читанканови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано01.07.10 13:21



Хахахааааааа! Велико!



Мерси!



Тема Re: Читанканови [re: АВе]  
Автор petia8 (...)
Публикувано15.07.10 12:28



сега видях, че в Читанка има и книги с илюстрации - струва ми се, че преди нямаше такова нещо?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.