Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:29 10.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Предупреждениенови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано29.11.14 17:36



Да не би тази година да е някаква годишнина за Шекспир? Защото действително напоследък ми идва в повече лиричното отклонение с него...това не е точно свързано с теб, разбира се, но в Англия почти на всеки ъгъл - някакъв Шекспир...Така е, предпочетох тривиалното споменаване на Шекспир и си купих италианска блуза с марка "Ромео и Жулиета"...та, пак до Шекспир опрях :)



Тема Re: Предупреждениенови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано03.12.14 12:50



В последния брой на сп. "Биограф" (от ноември, 2014) прочетох разни статии за 25-те години преход в България. И там беше очертана една интересна тенденция - и преди, и след 1989 година учителите и всички, работещи в сферата на образованието, са били унижавани, но като че ли сега това е още по-ясно изразено. Коментарът включваше информация, че винаги милиционери и военни са вземали повече пари от учителите...не че нещо, но много лошо впечатление ми направи този ти постинг.



Тема Re: Предупреждениенови [re: Blackeyes]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано03.12.14 17:27



ами в БГ е така, през социализма лекари, учители и пр. бяха придатък на работническата класа и взимаха по-малко от един шлосер или стругар. И сега нещата не са по-различни.

Редактирано от Aulus Vitellius Celsus на 03.12.14 17:28.



Тема Re: Предупреждениенови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано03.12.14 22:58



А в САЩ току някой изкука и влиза с карабината да се саморазправя с бившото или настоящото училище. Пък после обществото за нищо не е виновно. Венелин Петков от бтв цитира двама свои гурута:
Уолтър Уилямс ("Кредото на журналиста"): "никой не бива да пише като журналист онова, което не би казал като джентълмен".
Неизвестен български полковник: "Ако обществото е болно, болна е и армията. И обратно."
Пък да не вярваш на учителите (си) е като да загубиш вяра в себе си.



Тема Re: Предупреждениенови [re: Blackeyes]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано04.12.14 03:50



абе дреме ти - пий и пей:)



Тема Re: Предупреждение [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано04.12.14 11:32



е да де, съвсем по ученически - на никого не му дреме за другия. Предпоставяш вулгарността, а ако не го направиш, всячески ще се стремят да те опровергаят, защото кому е нужна излишната чувствителност?


Дреме ми за хора, на които им дреме за себе си.



Тема Re: Предупреждение [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано05.12.14 10:11



понеже се получи някакъв диалог в този замрял клуб и не съм чак фен на алкохола, ще те поздравя с една картичка:


Чужденците смятат, че в България много се пие.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано07.12.14 08:31



драги админе,

какво си мислиш, а, че някой ще тръгне да ти променя закостенялото мислене?? Кой си ти, че да отсъждаш? Кой да ти подреди живота? Играеш си с прашка срещу топове - казано само, за да ти стане ясно каква пародия си на фона на развитието на световната наука. Кога ще си трансформирате вътрешната агресия в някакъв ползотворен потенциал? Батето ти (Бойко или Тодор Батков) да не би да си падат по Елтън Джон или чакат някоя отракана да им скочи?? Ама като се скача, не бъди сигурен, че ще е комично! Какво стана? Никоя ли не ти е подарявала папионка или вратовръзка, за да откриеш сезона на Ла Скала на 7 декември? Много е кофти от представителна извадка да се стигне до извода, че не сте мъже, а тикви. Имаш заслуги, никой не ти ги отрича.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано08.12.14 00:27



честит студентски празник! Как ли ще възприемат средновековните ти методи съвременните студенти? Ти дали ще се вместиш в представата за интерактивност и учене чрез извървяване на собствения път?! Едва ли. Закъсал си го яко откъм свобода! Закостенели сте здраво тук в мизерията на битието си и не ми отнемай възрастовия клуб, защото диваците-селяни на по 40-50 не останаха в България...дедооо, дедо

, за нищо не става Джон Ленън в изтърбушения клуб, в който би трябвало да пишат не пенсионери, а активни и ангажирани с живота си хора! ЗАСРАМИ СЕ!

Ще (те) оставя в помията! И без това осакати това загубено поколение. А на младите ще разкажа да четат и да не вярват, че няма доносници на Държавна сигурност в наши дни! За справка: Владимир Зарев, Законът, 2012

Последният ти селянин е в Тауър - ти не вярваш в приказки, аз - също. Така че се готви да го освободиш...и успех!

Редактирано от Blackeyes на 08.12.14 00:43.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано09.12.14 12:35



Какво получи, "жалък нещастник"? На мен един кавалер ми зае перлените бижута на жена си, че да не ходя като Пепеляшка подир теб...

Сега, бегай, да се допиташ кое е морално в това деяние и мерзко ли е човек да се възползва от "демокрацията" ти, защото хем си несъвършен, хем много ти знае устата.
Та, кой ще те заведе на коледен концерт? Или викаш по-важно е да дебнеш тук зрънцата, заради които да ни изгониш завинаги от клубовете?!
Ха честит празник! И на майка ти днес е празник...

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Blackeyes на 09.12.14 12:36.</EM></FONT></P>


Ето и поздрав, да не се съмняваш в точността на очите ми.

Редактирано от Blackeyes на 09.12.14 12:56.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.