Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 10.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано07.03.15 18:41



Ах, да ви имам стойностите - принадени, нанадени, все тая...кажи на Охахаха да си гледа мъжа, че нещастната й колежка да не й го вземе под носа. Стига й само да го остави без работа и тогава хич няма да й иде на ум кой бил безполезен, нещастен и с какво. Обаче, някои стойностни мъже като главсека на МВР (бивш) се отърва просто. То, простотията ходи по хората, ама само някои могат да дишат правилно и да не се напъват да стават цветя...ако ти трябва преводач, слагаш 5 стотака на масата и ти го намирам ;)

позна! Искам го за себе си, а не да го тормозите!

Неуправляеми били...О, разбира се, това мога да ти кажа-има прегрешения към мен, затова говори за джентълменство, но си го подценил, както си подценил и моите реакции в създадената суматоха. Знае момчето как да се държи.

Редактирано от Blackeyes на 07.03.15 19:07.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано08.03.15 01:36



Кире (забележи, че за първи път се обръщам лично към теб!), много философи сте се навъдили из клуба, но хич ви няма по белия...и това не е нито буквализъм, нито условна фикция. Големи приказки, голямо нищо-не-правене, пък консумацията е полезна за икономиката, но не и за самия индивид...бил си умен, но с гаден характер - така каза една от фенките ти (извинявай, че в мазалото не помня коя беше, май алисасиса или нещо такова ;)) Исках да ти кажа, че е добре от време на време да се поглеждаш отстрани (в профил), а пък, ако някой/някоя ти предложи да си гледате взаимно профилите, не бързай да отказваш, защото отвъд буквализма, проличава и професионализма в общуването.
та големи анализи, пък никакви резултати. Сега е време, като не щете зет на зам.министър от БСП да работи за всички (по идеологически причини на тъста му :-)), да приемете, че ще работи за себе си. Докат' ви чакаме да се научите и сме одъртели солидно.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано08.03.15 11:09



Ислямска държава руши артефакти в Ирак - целенасочено към Юнеско май. Нямам наблюдения защо, но пък се сещам за датата 19.11.2014 г. - световен ден на тоалетната...иронията май не сработи. Не зная дали знаеш, но имало и Световна организация на тоалетните...което, поне за мен, обяснява донякъде гнева на рушащите. Не е добре древни руини да се ползват за битови цели...да не забравиш, че буквализма се е настанил само в представите ти за мен.
Виж сега, не се изпречвай на пътя на млад мъж, защото е неудържим и буен като див кон ;) - това от личните ми иносказания..а иначе, дали не е време да защитите някак Бокова?? Все пак дама е, с токчета и пола само насоки може да дава.



Редактирано от Blackeyes на 08.03.15 11:18.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано08.03.15 20:03



Много ти квичи фауната из клуба. Ще е добре да ги научиш да бъдат по-скромни! Защото, в края на краищата, творческите им интерпретации може и да са най-прекрасните за тях самите, но някак трябва да им се признаят и от общности. Иначе излиза, че ти - бащица, ти - майчица.

Освен това не е нужно някой да покаже какъв голям ГЪЗ може да е, защото е ясно, че тоалетна така или иначе му е необходима.Ако не умееш да понесеш обучението на по-добрите, прескачаш и си блъскаш сам главата, докато станеш гениален...пък дано и някой да те оцени.

Какво да ти кажа? Хайде научи се да дишаш правилно и ще почнат да ти се подреждат нещата...за съжаление тероризма в една точка се генерира и в друга, според енергийния заряд на вселената. Вярваш ли сега, че за една дебитна карта съпругът убива жена си...интелигентен човек изглеждаш, пък не знаеш, а - 'що ти трябва да завършваш? Ще се оженя за теб и ще се грижа да не ти липсва нищо...' - не си ли го споменавал някога?? Виж сега, това не е експеримент. Докато "Тристан и Изолда" имаха премиера наскоро, работохолички вилняха на воля в други измерения..и това не е въпрос на бой с пръчка, а на майка ми Гъската...ако изобщо можеш да допуснеш, че не ти говоря цинично.

Хайде, без драми! Тормози се - все ми е тая какво ще правиш сега. "Гневът на жената е страшен и всеки от него се плаши. Тя днес със любов ни дарява, а утре с омраза отравя." из Средновековието

Който е тръгнал да променя женската природа доникъде не стига. Приятен празник с най-прекрасната до теб!

Редактирано от Blackeyes на 08.03.15 20:44.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано09.03.15 18:13



Така е - виновна съм. Разсеяна съм и често не зная сега флиртуват ли с мен или си говорим по работа ;), но няма сиви същества покрай мен - сбъркал си, а това че и не са се вкиснали от непрестанните проблеми на този и онзи, ги прави свежи и пълни с позитивизъм. Човек, докато е млад, трябва да си подреди приоритетите. Иди след 40 прави революции, ама не става. Надявай се, че младата смяна ще ви отмени ;) - по-скоро веднъж ще скочи, но ще го направи като хората.
И престани да тероризираш със социалните си нужди почиващите тези дни.



Възпитаният човек не почва веднага да си мисли, че го свалят...ама, хайде, да не те обиждам сега, защото ям медени сърца и не съм ти на нивото. И какво си се запенявил? А? Като ти поискат координати, ще се дърпаш и ще се извиняваш, че си женен ли? Ми, тогава не искам. Ами ти, като си толко женен, що искаш телефона (ми)? Но, не бива да се изпростява чак толкова...за всичко може да му притрябваш на човека.

Обаче, драги, ти си интелигентен читател, а пропускаш нещо друго, което си е важно и си е мизерийка...Приятелят (му)! Почувства се пренебрегнат и взе да ми показва къде ми е мястото. Пък аз келеши на държавата хич не ги дишам...но този път, драги, Приятелят сам си би шута, щото репликата на тръгване беше: "Ще го убия!"Та, често изпростявате, защото се мислите за много умни.
Така е - виновна съм. Сега да ви видя в кашата кой къде ще се позиционира. Приятна вечер.

Редактирано от Blackeyes на 09.03.15 18:55.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано10.03.15 19:52



чакам да се усетиш, но не би. Не гарантирате безопасността ми, излагате ме на рискове, акцентирате върху присъствието ми тук и се правите, че не съществувам. ОК, Ваше право. Преустановявам писането и те предупреждавам, че ти не си неуязвим от тероризма.

Шоуто свърши. Пази си се сам.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано14.03.15 02:02



не мога да те успокоя, аусландер. Не са само хубави снимките на софка, зимата е красива, а пък обикновено жената обича да е красива и се вижда такава в чужди (зимни) очи.


Който не умее да се радва на живота накрая прави само снимки...



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано14.03.15 13:27



Занаятчията, що не спреш да завиждаш?

Потребяваш таланти, ама всъщност приписваш този грях на другите, нали? Никак не е приятно да ви чете човек преживяванията на мечи кожи и в брачните ложета, защото по-скромните от нас не си представят, че докато са с мъжа си, се въргалят с портретите от стената...я на Тодор Живков, я на Ален Делон. Мешавицата от предположения слага на жабата глава на орел, а на мъжа - лисича опашка. Сто пъти ти казах да не си освобождаваш подсъзнанието, докато постиш или се пречистваш, или там каквото правиш...
Каква смиреност има у един мирянин, тръгнал да проповядва смирението чрез пости, като истински духовник на Църквата? Или викате всяка истина трябва да може всеки пожелал да я вкуси...Бог да прощава, няма да ви съдя с думи.
освен това, да ти кажа и на теб, че според Harper's Baazar "времето е мисъл или вяра, а не същност." Не че има някаква надежда да (ме) разбереш, но и не си въобразявай, че като плащаш за проявата на таланта, го потребяваш. Елементарното ниво на култура изисква да пазиш талантите, а не да ги заливаш с помията на ежедневието! Безлично същество!

Редактирано от Blackeyes на 14.03.15 13:28.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано14.03.15 16:41



А, не, не - хич не е тежко да ходиш в казарма, а пък да станеш военен е самата лекота на битието!

Страшни мацки си е подбрал админЪТ, да го разведряват с незнанието си по тежките теми, пък после света му е крив.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано14.03.15 21:35



Що така, бре? Няма ли кой да ти прави супи, че все на сухоежбина я караш? Разправяй ги на баба си тези приказки, дето си се убил в казармата да се активираш към нежния пол. Че и си вярвате, бре, сякаш ние не сме живели в този живот, а сме блели по сокаците, толкова любими за снимане от скучаещи домакини. Въх, недей така, млади сте още по на 40-50 да си говорите като експерти в личния живот пред връстниците си. И какво - направи ли едно-две деца, кротна ли се вече, почна ли да ти отънява портфейла бързичко? Така е - дошло ти времето, направил си го. Хайде стига си ревал, че животът е несправедлив! Ако някой иска същата участ, да знаеш, че няма причина да не работи за тази кауза, но явно е време да разбереш, че има и други виждания за живота. И спри да завиждаш, че не можеш алтернативно да се върнеш и изживееш отново миналото си. Бита карта - случва се.

Хайде, чао, че ми доскуча. Теб като ти дава някой шанс е добре да проверяваш лично дали те е подвел или е тъпо скромен и си държи на думата...но, толкова си научил на 32 (примерно), щото "Пак ще се срещнем след 10 години..." точно за тази възраст е писана, но явно не ти е било писано да разбереш съдържателно какво те е касаело. Пък, тук и сега какво има, вече не е твоя работа.

Редактирано от Blackeyes на 14.03.15 21:51.




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.