Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 07.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Предупреждениенови [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано17.02.15 20:35



Ей, много бързо ме изкара, че съм ви прочела глупостите в над 2000 постинга.

Пари ли получаваш за тази свръхпроизводителност на оповръщано и очернянето на хората, а?



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано17.02.15 20:53



а сега шамарената фабрика дали ще стигне до Нейно Величество Мисия Лондон??!

Ще се научите и още как!



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано18.02.15 12:44



Слушай сега добре, че наистина ми писна от простотията на всезнаещите по света!
Държавните служители (в най-широк смисъл на думата) са длъжни да спазват Конституцията и да се грижат за достойнството на гражданите на държавата си!
Налага се да ви го кажа, защото заради малоумници дългове ще влачим.

Не зная кой как ви е учил в армията да командвате, но в цивилния живот нещата не стоят по същия начин!

Ясна ли съм? Като пламне пожар, обикновено разумните и нормални хора бягат да го загасят, защото иначе пламва всичко наоколо.
Чак е неудобно да ви се поясняват такива неща. Имаш ли сега гръб да влачиш 16 млрд. дълг?

И изобщо не се надявай, че бизнесът ще стигне до вашите проблеми. Простотията е непобедима на всички нива, а някои малоумно я подклаждат умишлено. Не се заблуждавай - за псуване си, но и е жалко, че толкова коне с капаци се навъдиха из този нет.

Редактирано от Blackeyes на 18.02.15 12:52.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано19.02.15 16:32



червеният админ, не ми рови в профила.

Едно време можеше да го правиш, но сега те виждат и младежите, а пък то така не бива. И не забравяй, че розавиът ей сега ще направи набързо сексуалната си интерпретация и ще се измирише като.....така де, не се излагай.

Имаше една книга - 'Бягай, Заеко'. Заек си е, ама якичък...и нещо не му е комфортно в пространството му наоколо, но какво - не зная.

Редактирано от Blackeyes на 19.02.15 16:52.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано21.02.15 03:11



Ааа, сети ли се, че като ти пишат не значи, че ти разкриват душата си? Колко пусто е да живееш профуквайки времето, нали?!

Приемам посегателството към ника ми като опит за убийство - и във физически план, и психологически, защото човек е сложна съвкупност от материално и духовно. Така че, няма как да те заобичам повече от себе си, а е време да престанеш да травмираш, нараняваш и унижаваш индивидуалността на пишещите в нета.
Хайде, наздраве - не ти ли върви глътката-врътка в петък вечер?

какво произтича от това ли...Парижанка съм и нещо си се объркал с присмехулника! Ясно ли ти е? До края на живота си ще си под наблюдение.

Добре съм! Какво си въобразявате вие? Ако сте атеисти, няма всички да хукнем в чужбина, че да не ни избивате. Измислените герои може и да са трагични в безпомощната си смърт, но отношението към вярата показва какви хора сме, а пък на теб като ти се воюва, иди доказвай, че не си от Ислямска държава. Нямаш алтернатива. Вече. Защото пропиля цялото доверие, което се полага на един човек.
Такава е реалността.

А иначе, пропуснах един купон на 14.02. в един пиано бар, но все пак...да не си въобразяваш, че нямам изисквания и настроения, състояния на духа и капризи? Като не виждаш светлината у хората и все грозното те влече, тълкувай си...само че вече за твоя сметка, защото всичко се връща към първоизточника. Приятен уикенд.
Гръцкото момче не ми пречи да съм парижанка...в отговор на червения админ.

Редактирано от Blackeyes на 21.02.15 03:33.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано21.02.15 10:28



а за това, че в хор грачехте, ще си плащате.

Няма да позволя да излезеш от казана. Агънце-багънце такова неориентирано.
Червеният админ дълго се прави на невинен и безразличен. Обаче, сега като се появи танцувач до Таис (обича приказки админът, не му ги отнемай...), взе да се прави на гърмян заек. Какво викаш за Джон Ъпдайк и 'Заеко, бягай'? набягахте ли се добре?
Миналото винаги ни застига и няма по-добър познавач на тялото на Таис от партньора й по танци, с когото са забавлявали Александър Македонски. Въпросът е защо му е било да прави пожар и то в джамия?

Така е - Александър Македонски е варварин. А сега можеш да спиш спокойно и с чиста съвест - всеки има контрол над живота си и няма как да бъде принуден да се променя, че да ви се хареса.

Редактирано от Blackeyes на 21.02.15 10:49.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано22.02.15 01:42



хайде, стига ви толкова, че то покрай сухото и мокрото гори...много е лесно да се преиначават и не признават постиженията на хората, ама, когато ви опре ножа в гърлото, се сещате, че не може повече така.

Меко казано е, че съм отвратена от амбициозни неудачници, които само на чужд гръб си трупат дивиденти, а пък иначе бедни като църковни мишки.
Нали ти казах да внимаваш, но не слушаш - иди сега обяснявай, че си бил някога добър човек.

Не е така. Стига си обиждал лингвистите. Веднага стават от мястото, ако се появи точният човек..и почват да му превеждат на чужди езици, при това - с радост! Да разбирам ли, че никак не си наясно с управлението на човешките ресурси?
Тръгнала съм и аз да се бъхтя с толкова посредственост около себе си. Много е хубаво да имаш претенции, ама е добре и да ги обосновеш.

Редактирано от Blackeyes на 22.02.15 02:05.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано23.02.15 08:48



Кретеноподобното самочувствие да не ти изиграе лош номер? Ще видиш набързо едни натрапвания, едни чудесии като сринеш репутацията на държавата. Нищо повече от един сексуален маниак и няма как да не те възприемат само с пакета на снимката...така е, когато за нищо друго не става човек!

И не ме занимавай с простотиите и карантиите (си)! Гледай си там булката на село, крий я, че да не я урочасаме и си живей живота! Последната дупка на кавала освен да врещи на умряло по Пости, а пък да ги спазва, друго не може да измисли.

Редактирано от Blackeyes на 23.02.15 08:55.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано24.02.15 01:11



Каква е тази пасивност спрямо клиентите на клубовете?

А пък да се съобразяваш с приятеля по пиянство, а не с дамата, надхвърля латентния хомосексуализъм, да ти кажа...не че ми пречи, но що за култура е да чакаш признание без никакво усилие от твоя страна?
Седя и си мисля на какъв принцип си ми оставил достъп до клуб "Приятели", но не и до "Любов"? И освен това се чудя какви професионалисти си събрал, щом приемат колегите си за безполови същества? Въобще, така, някак отстрани виждал ли си се в контекста на съвременните социални мрежи?
Не ми се обяснявай - зная, че момчето от Елада не се кротва, ама няма как да ти споделя тази емоция.Не искам, а и той не е от пасивните, като теб ;) Ти постоянно обиждаш, никакъв усет нямаш - каручки, селяния, пияндета...страшна алтернатива на спокойния живот!
Та, нищо не правиш. Само седиш и чакаш да те похвалят.
И ме остави да си почивам! Престани да се занимаваш с мен! Очка съм била Явно не разбираш, че за теб похотта е по-малка агресия от загрижеността и нежността на жената! не знаех, наистина, че някога ще ми се наложи да обяснявам каква е разликата между мъжа и жената!

Редактирано от Blackeyes на 24.02.15 01:18.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано28.02.15 10:46



аусландер, не се занимавай с извратеняци, на които днес им е кушия да крадат, че да си връщат заемите. Пол Кругман, нобеловият лауреат по икономика, е бил в компанията на д-р Цветан Василев, когато са го удостоили с 'доктор хонорис кауза' на УНСС.

Сега, то, ясно, че София ни е мантра да я направим много културна, но на гол шкембак, чифте пищови да излющиш, си е простотия...според вътрешни източници...или там както им се казва. освен това - трябва да се внимава със стила на дамата в тези среди. Да изглеждаш словесно като танк, а визуално - с къса косичка и сако, е доста героично, но не и прагматично. Хайде, остави простотията да се прочисти сама. Путин е добър човек, пък само лаещите те не разбират, че работиш за него...

С което не казвам, че работя/не работя за теб или за Путин. Сладурковци...Ама, знаеш ли с какви мъже се сблъсквате реално? Само питам. Много внимавай!

Мен не ме мисли. Сега се чудя коя институция да оглавя - едната или другата, но къде ти толкова въображение да се схванат измеренията на признанието? Нали?

Редактирано от Blackeyes на 28.02.15 11:08.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.