Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 10.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Предупреждениенови [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано03.01.15 12:20



Да не забравя с пожеланията за всинца ви - не се преекспонирайте в брачните си двойки през 2015 и интимните си подробности, защото на площада в новогодишната нощ никой не се интересува от дребните ви душички за лично благоденствие, а всеки се стреми да пожелае на другите това, което иска да го постигне. И внимавайте какво си пожелавате, че съпругът на тази или онази юзърка на пространството не е кой знае каква голяма ценност, споделен тук (или там) за всеки случай. Като виждаш дявола у човека, как да проявиш човеколюбие

...ще ви спаси Любовта, ама ако сте смирени, а пък вие все наравно искате да сте. И Църквата да ви се отчита, и да ви свети в мрака духовното лице, а вие да сте грешници.
Как я мислите? Проста институция ли е Църквата? А псевдо Божи_лОвците къде са вдигнали копита и те, че да ги подковат??!



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано03.01.15 12:45



Патриархът ми е по-скъп от теб.

Съжалявам - животът е несправедлив!



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано03.01.15 13:11



в Кюстендил определено ще се ходи, тъй като са отреставрирали Хисарлъка и ми се ще да видя какво точно са сътворили.
Париж честно казано ми остави впечатление за мърляв и цигански град. Единствено музеите бяха на ниво /бих стъпил там отново само за да доразгледам Лувъра/.





Тема Re: Предупреждение [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано03.01.15 13:56



отпусни си душата, в Кюстендил е най-амбициозният адвокат, който познавам...и определено хем ще ти прави компания за ракията, хем ще те срази с културата (си).

Ти да не си патриот? Аз обичам клишетата и Париж, Рим, Виена няма да ми омръзнат скоро, пък и не е само Лувърът там...сега е момента да си пожелаваме, след 7.01.2015 г. вече нищо няма да е същото.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано04.01.15 12:02



дам, познавам един много амбициозен Кюстендилски юрист, така че там с него бая се бяхме омотвали навремето. Патриот съм не повече от всички останали. За Рим и Виена съм съгласен, че са приятни и задължителни дестинации за всяка година, колкото до утре - вържи се добре, за да не отлетиш нанякъде, че няма кой да се грижи за актуализацията на темата после;)



Тема Re: Предупреждение [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано05.01.15 03:49



защо ти трябва да се съобразяваш с джентълмените?:-);) Имаше едно сп. "Джентълмен" преди време, към в-к "Дневник", когато все още книжния носител на вестника беше от значение и някак старомодно информираше, че хората не са се променили толкова и няма как да си прехвърлят целия живот онлайн. Но с времето лудостта се засилва и задълбочава - да си мислиш като човек друго означава да си фантаст.

Трудно ли е да криволичиш след извора?Иначе все жаден ще си...обаче, да се върна на списанието. В първия му брой на корицата беше снимка на някакъв мъж в сянка...и се загледах така, и си викам - трябва сигурно да се досетя кой е джентълменът, но то това е по-скоро двузначно, отколкото сигурно, пък после защо жените се любели с портрети от плакатите по стените......а то това и не е толкова страшно, ако мъжете не мислят за подобно деяние като присъщо на курва...забележи - правя разлика между мъж и джентълмен.
Не се тревожи за моите летежи. Реша ли - зарязвам всичко и съм си само у дома...не бързай да смяташ, че ще съм в редиците на шляещите се безработни, с непристойно поведение не само към мъжа си.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано05.01.15 08:01



И друг път - му казах на този джентълмен в сянка

- понамали нивото на адреналина, защото за една жена е по-важно да се наспи отколкото да пие на равна нога до ранни зори с един мъж следновогодишно. Разбира се, че е с добри намерения, но това не значи, че джентълменът в сянка не е скучен...и че не успява да подреди приоритетите си в живота.

Редактирано от Blackeyes на 05.01.15 08:02.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано06.01.15 01:16



Някои сами се бутат в трапа, ама ти не искаш да го разбереш.



Btw, едно птиченце ми каза, че много работите и то съвестно - браво!, но това не може да промени границата между академичната толерантност и личното (ми) аз. Само Бог (ни) търпи с постоянство.
А колкото до безкрайното ти любопитство - това не е предпоставка за научна кариера...ми каза същото птиченце.
И какво викаш сега - да чакам някой/някоя да падне в трапа, че да се усети да бъде фин/а?? Както и да е. За една жена самочувствието, че е харесвана, е много важно, и не виждам причина да се конкурирам на тази база с други жени. Реверанс не щеш ли? Пак да кажа...видяла жабата, че подковават коня и вдигнала крак и тя...не се сравнявай с админите по света, нямаш аналог.

това е положението. Нямаш усета да се дистанцираш и от собствената си "дивашка природа", и от изследвания обект. Различна житейска диспозиция.И ще слушаш какво говоря аз.
Много ти здраве.

Редактирано от Blackeyes на 06.01.15 01:41.



Тема Re: Предупреждение [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано06.01.15 02:27



а ти си вярвай на оптимизма, че няма кой да ме актуализира...

разбира се, че те дразня, но нищо не правя, че да си така раздразнен.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано07.01.15 20:42



На тоя много пророчески взеха да му стават постингите

: и в контекста на последните събития пак да ти кажа - четат ви, админе, и внимателно ви наблюдават. Ако не схващаш иронията като част от живота, какво правиш - триеш и затриваш никове и следите им, а това не наричаш с истинското му име - тероризъм.
Внимавай, защото президентът на Републиката също може само относително да реши, че армия по границата е голям дипломатически скандал. Видяхме как във Франция едни добре обучени военни влязоха и изпозастреляха и журналисти, и полицаи! Да не стане така, че да си обучите вътрешна конкуренция и да ви се изправя всеки път, когато решите да демонстрирате ненаказуемостта си. Тъй де - на кого служи армията?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.