Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:17 29.05.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Само в България ли турците....  
АвторMилeнa Cтaмeнoвa (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 16:33



....викат така по улиците на турски?Какво е това?Тяхната нормална форма на общуване или начин да се покажат нещо,да изтъкнат познание по чужди езици или какво?Забелязвам как си говорят хора когато се срещмат-сдържано,с лека усмивка,държат се някак леко резервирано с цел да запазят добро поведение и приятен тон.Когато обаче се срещнат двама турци настава невероятна глъчка-започват се едни викове,едни ненормално високи тонове на турска реч.Просто човек не може да се отърси от впечатлението,че сякаш се опитват да бъдат забелязани,да наложат нещо,навсяка цена да бъдат чути от околните.Искам да питам навсякъде ли викат така или е само тук в България.Била съм в Русия,виждала съм турци там но гласа им не се чува на фона на руска реч.Нямам никакви наблюдения за други държави,но наистина искам да знам как стой въпроса!Трябва да спомена,че напоследък този факт все повече ми се набива,а вчера откакто един направо ми изкрещя в ухото нещо неразбрано на някой си който не му остана длъжен от към децибели,започнах да се заслушвам.Какво мислите установявам за половин ден-викат!...И то здраво!Само тяхната реч се чува!
За какво го правят?Не е ли това съзнателна форма да се самоизолират?В крайна сметка на турски ще ги разберат едва една десета от тази страна.каква е тая необходимост да се абстрахират от околните и да търсят демонстративно общуване помежду си?Моля споделете възгледи.



Тема Re: Само в България ли турците....нови [re: Mилeнa Cтaмeнoвa]  
АвторCHETNlK (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 20:59



Na vsekade sa takiva protivni fesovete,nai-mnogo mi haresva da pishtat kogato gi KOLIAT,e kakva zabava beshe u Srebarnica............ama svarshi.......



Тема Re: Само в България ли турците....нови [re: Mилeнa Cтaмeнoвa]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано07.04.07 20:44



не е само в България.

Facta, non verba!



Тема Re: Само в България ли турците....нови [re: Mилeнa Cтaмeнoвa]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано08.04.07 14:30



Държа малка кръчма и имам много хубави наблюдения по въпроса.Значи това ми е правило впечатление сутрин.Дойдат хората да пият кафе.Всеки сънен,умълчал се,опитва се да захапе деня.Един чете вестник,друг слуша радио-всеки си пие кафето и гледа часовника.Когато се съберат двама българи или каквито да са там и се познават-поздравят се,стиснат си ръцете и това е!остава си музиката и шума от колите отвън.Съберат ли се обаче двама турци.....ох от къде да почна.То викане,то смях,то тупкане по маста....НИКОГА не съм правил забележка на някой друг,да намали децибелите,освен на турчин!!!!!!!От както имам тая работа съм го забелязал това и много съм се чудил.Аз го отдавам на демонстративност.Нещо се опитват да се изкарат с това викане на турски език.



Тема Re: Само в България ли турците....нови [re: Mилeнa Cтaмeнoвa]  
АвторATA (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 20:33



MILENA TOVA LI E TVOI PROBLEM, KAK VIKAT TURTSITE...NQMASH LI RABOTA..ELA AKO NQMASH S KAKVO DA ZANIMAVASH..AZ SHTE TI POMOGNA..





Тема Re: Само в България ли турците....нови [re: CHETNlK]  
Авторпpaдядo ти (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 19:25



Ей такива като тебе ми трябват още 10 милиона и ще пренеса статуята на Христос от Рио да Жанейро и ще я набия на Босфора да гледа към анадола!!!





Тема Re: Само в България ли турците....нови [re: пpaдядo ти]  
АвторAGA (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 20:53



10 MILIONA NQMA DA TE SVURSHTA RABOTA..NIE SME MALKO POVECHE..KUM 2 MILIARDA...PEDERAZ TAKUV...

MLUKVAI GIAVUR



Тема specialno za AKOTOнови [re: AGA]  
АвторCHETNlK (Нерегистриран)
Публикувано14.04.07 16:06



Aga nabiem vi na kurac sve 2 miliarda rezniaci nabiem vi go i na Alaha,i na negovia prorog MUXA na MED,jebem ti maiko u dupe ali u djamio,tamo nai obicham da mi duha muslimanka ,a nozja na gagloto i da sedi,ebem ti celata zenska familia,DJAGAL urezan..
PUSHI KURAC....



Тема Re: Само в България ли турците....нови [re: ATA]  
АвторCHETNlK (Нерегистриран)
Публикувано14.04.07 16:08



ATA gol da mi go barash sopolif da mi go lapash.....





Тема Re: Само в България ли турците....нови [re: Mилeнa Cтaмeнoвa]  
АвторSUS YARAK (Нерегистриран)
Публикувано14.04.07 18:47



SSSSHHHH, KAPA CENENI SIKIKK BULGAR..






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.