Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:22 20.05.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Ot Sarbia do Irana sve bite ZEMIA muslimana!!!!!!!  
АвторCHETNlK (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 17:28



Mechtata na vseki edin muslim ot Balkanite........TERORIZMA svarshva kogato badat izklani do krak vsichki muslimi,edin da neotane,i fanatiziranata im RELIGIA bade onishtozena i zabranena....Poludiavam kato chuia ALAH EGBER. Zalmie che sam bil mali kad u Srebarnica muslimani KLALI



Тема САЛЛАМ АЛЕЙКУМ Приятелю [re: CHETNlK]  
Автор БOЛbШAЯ ЧEPHAЯ MAШИHAМодератор (ЗИЛ-41047)
Публикувано09.05.06 12:47



Аллах Акбар!

[16:40] <Jair> i am always online, but noone ever needs me :(


Тема EBEM TI AZ САЛЛАМ АЛЕЙКУМ [re: БOЛbШAЯ ЧEPHAЯ MAШИH]  
АвторCHETNlK (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 15:50



На ножа ми е гравирано alah egber za takiva rezani fesove kato tebe..........Tochim go vseki den za muslim anska glava........................Zalmie che sam bil mali kad u Srebarnica muslimani KLALI................



Тема Re: EBEM TI AZ САЛЛАМ АЛЕЙКУМ [re: CHETNlK]  
Автор БOЛbШAЯ ЧEPHAЯ MAШИHAМодератор (ЗИЛ-41047)
Публикувано10.05.06 10:37



на челото ти е жигосано , собственост на Турската Велика Империя , така че мри гяур! и баба ти и мака ти и пра баба ти , все курви са ни били. на чепа ми е изписано , ебем булгаристани у анало !

[16:40] <Jair> i am always online, but noone ever needs me :(


Тема Re: EBEM TI AZ САЛЛАМ АЛЕЙКУМ [re: БOЛbШAЯ ЧEPHAЯ MAШИH]  
АвторCHETNlK (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 13:01



EBEM TI AZ cialata familia i maikata ti zaklana i deteto ti martvo i tebe rezniako gnusen,500godini ne vie a nie vi ebahme,nito religiata ni promenihte,nito ezika.......Ebahme vi maikata muslimanska no istoriata ia e strah da si go priznae............Viarno kurvi sa bili pomaci kato tebe na turcite,promeni li sa te teb sled kato za EBALI pradedite ti prodazniko,i ti treba da badesh zaklan,no vsichko mu po reda si.............SMART ZA ENICHARI,POMACI i vsichki prodazni rezniaci EBEM az vam MAMU muslimanska.........Zalmie che sam bil mali kad u Srebarnica muslimani KLALI.........................



Тема EBEM TI AZ muslimansko mamu................. [re: БOЛbШAЯ ЧEPHAЯ MAШИH]  
АвторCHETNlK (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 13:48



Mozete muslimi krastavi samo da trepete,koliate i ebete deca zeni i starci,a kato doide vreme za VOINA nikvi vi nema........Miliardi ste po cel svet,a edna VOINA spechelena niamate,s terorizam se zanimavate i si mislite che ste pradnete na nechii kur.EBEM VI MAMICO MUSLIMANSKA,I VASHI EBAN ALAH.......................... VOLIM da gledam trupove muslimanski www.rotten.com.............................. Zalmie che sam bil mali kad u Srebarnica muslimani KLALI..........



Тема Re: EBEM TI AZ muslimansko mamu................. [re: CHETNlK]  
Автор БOЛbШAЯ ЧEPHAЯ MAШИHAМодератор (ЗИЛ-41047)
Публикувано12.05.06 10:33



Муахахаха, сакъм балама.
Тоя ще ми говори за война. коя война сте я спечелили бе ? първата, втората световна или кога ви еба цял балкански поулостров? днес с русия , утре с германия , другиден с китай - важното е да го духа. Не народ, а мърша.

за религия, мръсни твари като вас нещем в светлия Ислиам.
а за 500 години яко свирки сте ни правили , половината ви език идва от нашия , половината ви кухня сте я взели от нашата. Единствено чалгата си е ваша!

[16:40] <Jair> i am always online, but noone ever needs me :(


Тема Re: EBEM TI AZ muslimansko mamu................. [re: БOЛbШAЯ ЧEPHAЯ MAШИH]  
Авторпpo-pok мyxa-мeд (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 16:48



Не помнят кога беше великият възродителен период.Когато неуморно майстора рисуваше картината "ЦИГАНИН С КАТУН ОТИВА НА М.......СИ В П.....ТА" (майстор Тодор Живков).Тогава не ревяхте колко сте велики.Да не говорим че най-големият враг на арабския свят има военна база в Турция и от там излитат самолети които бомбардират точно арабите.Баси пародията"сърби, боли драго ми е".На всичкото отгоре искат и да влизат в ЕС.Щели да отидат в рая при 100 девици ако се самоубият в името на алххххх.(упсссс грешно име)Ми така ще е кат не са виждали жени и са загорели.Доколкото знам никъде ваща религия не учи че трябва да се убива.Защо тогава убивате в името на религията?Някви фанатици казват нещо и необразования и тъп народ вярва.Хаааааааа смях в залата.Катунджииии тъпи. Ша ви сапунисваме скоро време ми се струва.Ще ме ловите за грехомера и ша върите на бабината си, фесаци прости.



Тема EBEM TI AZ muslimansko mamu................. [re: БOЛbШAЯ ЧEPHAЯ MAШИH]  
АвторCHETNlK (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 17:03



HA,HA,HA,mai na tvoiata prodazna familia i e dushlo v poveche duhaneto rezniako nedoeban,tebe sa te poturchili mai,ili si EBAN ot bugarski kur zatova taka dobre pishesh na Bulgarski,koia vaina sme spechelili be ALA gnusna ami taia v koiato sme si pazeli zemiata tapako ot takiva bokmusi kato teb..................TAPAKO rezan kato e palno s amerikanski hamborgeri da ne sme amerikanci be isliamska marsho zagubena,kato imat rusnacite bulgarski dumi v ezika da ne sa bulgari be oligofren obrezan..............VELIKA BULGARIA tapako sduhan e dala AZBUKATA na okolo polovin kontinet TAPAKO vsichki SLAVIANSKI ezici sa ot BULGARIA........No ti ne zaklan oshte enichar rezan edinstveno poznavash pedera ALAH,e az sam go graviral na hoza si za da koliam takiva svine kato tebe.................................................................................................................................................................. Zalmie che sam bil mali kad u Srebarnica muslimani KLALI..........



Тема EBEM TI AZ muslimansko mamu [re: БOЛbШAЯ ЧEPHAЯ MAШИH]  
АвторCHETNlK (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 17:20



Oooooooo rezniaci,u Sarbia Arkan davashe po 500DM za prasnata muslimanska tikva,az gratis bih vi klal.................ebem vi fanatiziranata religia isliamska...................................................................................




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.