Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:32 13.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: EBEM TI AZ muslimansko mamuнови [re: CHETNlK]  
Автор 14%Модератор ()
Публикувано17.05.06 19:21



къде бе ? нищо не видях? да не би да се опитваш да постнеш Url ? Ами ще го видим, но първо го направи на линк. Нали знаеш акво е УРЛ и линк? Хайде де , не ме разочаровай , знам че си тъпичко и мъничко , но чак пък толкоз



Тема Re: EBEM TI AZ muslimansko mamu [re: 14%]  
АвторCHETNlK (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 19:40



MEMED,smeni imeto bravo,predpolagam che i transplanktaciata e minala uspeshno..............niama kakvo da ti kachvam ne si padam po geicheta kato teb,no moze bi rezanite ti bratia ste te kachat i to ne samo vednash........ospeh obrezan pederaso......................................da te kachat manafite da ti eba maikata prosta.......



Тема Re: EBEM TI AZ muslimansko mamuнови [re: CHETNlK]  
АвторCHETNlK (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 19:45



tova 14% inteligenciata li ti e MEMET ili kolko % ima oste da ti vleze v gaza vmirisan............ ili na maikati putkata kolko % sperma moze da pobere...



Тема Re: EBEM TI AZ muslimansko mamu [re: CHETNlK]  
Автор 47%Модератор (<50%)
Публикувано18.05.06 14:02



Знам че тъпо парче като теб, надали е в час. но има два начина за измерване/отчитане на интелигентността. Едната е разбира се популярната система на Менса, където се измерва в точки. Другата е с проценти. Всъщност тя е доста интересна. Основното при нея е че се пресмята , какъв процент от хората имат по-висок от твоят интелект. така че 14 % е един много висок резултат. Много по висок от средно статистическия. Но всъщност ника ми няма нищо общо с теб, с жалкото ти присъствие в този иначе интересен клуб и тн.

В общи линии почна д азатъпяваш и да се повтаряш твърде много. давам ти отсрочка до утре да измислиш нещо интересно или мъдро , след което ти спирам достъпа. Аре живо по здраво и се радвам , че поне малко те ограмотих. То малко като да превилаш в делва без дъно , ама трябваше да опитам :(



Тема Re: EBEM TI AZ muslimansko mamu [re: 47%]  
АвторCHETNlK (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 15:05



Skapi mi MINETKO,ne si misli che si vdigai akciite kato skachash 14%na 49%,ostavash si sashtia pumiar..................MINETKO,ne se izmerva inteligentnosta v tochki ili % slaboumniko,a v KOEFICENT,ako si chuval vaobshte za tova praznoglaveco................Nai visokia KOEFICENT na inteligentnos v sveta,dragi mi MINETKO e na zena 142KOEFICENTA,a TAPAK kato teb i 14% ti e mnogo..........Ne sam znael che takiva malaumnici kato teb mogat da sa shefove v tozi klub......A i spiraneto dostapa mi tuka v kluba, ste mi pradnesh na golemia KUR ,oligofreno ligaf,prosto horata niama da chetat interesni mnenia,a ste triabva da ti chetat glupostite LAINARO garbav..................Aide ebisi maikata i badi stasliv............. s uvazenie CHETNIK



Тема Re: EBEM TI AZ muslimansko mamu [re: CHETNlK]  
АвторCHETNlK (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 15:37



MINETKO,pozdravi maika ti sestrati i celata zenska familia ot men,mnogo bih zelal da go nabia na sestrati v gaza,a sled tova na maikati v ustata za darazbere kakvo e iala sestrichkata ti prednia den,moze i ti da go testvash..........



Тема do shefa na kluba (MINETKO) [re: CHETNlK]  
АвторCHETNlK (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 16:18



HA HA HA HA HA HA HA HA MINETKO,zashto triesh mai ti stana neudobno ot istinata,xi xi xi praznoglavec



Тема Re: EBEM TI AZ muslimansko mamu [re: 47%]  
Автор ПBEП (!Champions!)
Публикувано18.05.06 20:50



бате всъщност от къде идва тоя ник:)



Тема Re: EBEM TI AZ muslimansko mamu................. [re: MontoyaFenka]  
Автор ПBEП (!Champions!)
Публикувано18.05.06 21:16



оф, нещо ми умре ентусиазма, прекалено дълги речи почнахме да пишем:))

истанбул, константинопол, се в гъз, не врат, а шия:)
вярно е, че по времето на симеон византийците са ги ебали от всякъде, тоест атакували, но това да си оставиш столицата незащитена според теб какво е, неразумите на византийските власти(същите, дето удържат с векове нашествията на арабите - за разлика от една испания например) или силна българска армия
данъкът не е бил "щото не ни се занимава", ами защото ги е било страх от България. естествено има и странични фактори, в смисъл не са се страхували от нас като от държава, армия и т.н. ми от факта, че докато се пуцат(образно казано:) ) с арабите и може да направим някоя сериозна беля. така, че данъкът си е бил данък, бате.
е, в един момент решават, че са по-силни и ни пращат доста сериозна армия и знаеш за ахелой, на двама наши са се падали трима гърци... естествено са имали значително по-голям ресурс, де, но конкретно там ги скъсваме. както и на много други места, одрин например
хех бате, византия не е наследник на Рим, официално наследник са римските империи, свещенни, ала бала:)) иначе реално май са
за симеон мисля и аз писах, че прекалено много се ебава с вътрешната политика, но успехите му като тактик са невероятни.
не знам за хуни, доколкото знам през цялата ни история докато симеон е на власт имаме само една загубена битка, от някви хървати
виж ся, за втората световна, вярно е, самата война я преебаваме отвсякъде, поне до края, както споменах решението да обявим война на германия накрая е било много добро и ако червената армия не беше нахлула на 7-ми септември, а на 10-ти да кажем, щяхме да сме победителки от войната и въпреки всичко, което казват, че СССР не биха харесали ние да сме по-голяма държава, не съм съгласен, щото сме по-близо до тях, по-лесно се контролираме(сравнява със сърбия) и биха си харесали една голяма и силна държава на кръстопътя на който се намираме ние...

за иван асен 2 също съм съгласен, хановете повечето също са били пичове, поне известните, де. иначе както сянки писа "всеки мъж е правил глупости заради жени":))

бате, виж са, уча в училище, в което 100% влизат в нормално психическо състояние, а 90% излизат напълно луди(образно, де, не го приемай насериозо:))) ), в специалността ми трябва ад бачкаме с машини с цпу, в цялото училище имаме две такива машини, от които на едната не се работи, "за да не я развалим". а това са 10, 11, 12 клас по две паралелки от всеки випуск... като е препоръчително на една машина да бачкат по двама
директорката е умствено нестабилна, ама наистина, всички учители го признават(щото учениците по дифолт), стените се рушат, в кабинета по български има паяжина, която седи от септември, в някой кабинети няма достатъчно столове(ние сме един от най-малките класове) и т.н. и т.н.
въпреки това аз сигурно знам много повече от някой немски набор, дето е завършил местния технически техникум. въпреки,ч е всичкото съм го учил в ужасни условия и т.н
просто нашата система на образование(или останките от нея) е много по-различна

един немец(съвсем прост пример ще дам, който може би няма грам общо с реалността, но да го схванеш и аз да мога да го обясня, знаеш че не съм спец в обясняването:)) ), който иска да стане инжинер във формула 1, като влезне в даскало за инжинери ще види, че има специалности за "аеродинамика", "гуми", "окачване", "двигател" и т.н. като почне да учи аеродинамика той ще стане страхотен спец по това, ще знае всичко за аеродинамиката, всяка формула, постулат и аксиома, и тем подобни, но от гуми окачване и двигател няма да знае и капка.
в българия инжинера от формула 1 ще учи за аеродинамика, ще ги научи тея неща на може би една идея по-ниско ниво, но ще знае на същото горе-долу ниво и за гумите, за окачването и двигателя. вярно, ще знае по-малко неща за аеродинамиката, но неща, дето се схващат, дето ги чаткаш от логика и няма смисъл да се губи време в училище да ги учиш.
просто ни е такава системата и за това са доста по-напред нашите. но самия факт, че в старото ми училище лампа падна на главата на една от учителките, а през повечето време в механотехникума няма вода в тоалетните е достатъчен, да се разбере на какво ниво НАИСТИНА сме....
2



Тема Re: EBEM TI AZ muslimansko mamu [re: ПBEП]  
Автор 47%Модератор (<50%)
Публикувано19.05.06 08:26



еми 47 % е процента който получават отборите във Формула е от комерсиални права. А 50% е това което те искат, големия спор с Асоциацията на автомобилните производители.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.