Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 03.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Aga , ebem ti muslimanska mamu zaklana. [re: CHETNlK]  
АвторCHETNlK (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 10:45



Aga,kakva nacionalnost imash,kakav pasport imash,v koia darzava ziveesh podleco OBREZAN,zasrami se da pluesh sreshtu BULGARIA stranata koiato ti e dala vsichko....Pluesh sreshtu viatara tapako ,i vsichko na tvoeto lice stoi...........PederasT rezan pogledni tvoite izvrateni bratia MUSLIMANI v ogrish.com koliat se edin drug,psihari isliamski ,da vi se iserem u chalmite okasi...................................................................................................MRI REZNIAKO



Тема Re: EBEM TI AZ muslimansko mamu................. [re: ПBEП]  
Автор MontoyaFenkaМодератор (Вентилаторка)
Публикувано17.05.06 11:46



уф бате , сори. не видях че си говорил за първото българско царство
макар че и за там имам какво да ти опонирам.

Първо. не е инстамбул , а константинопол. ще стане инстмабул след много векове
второ те не са му плащали тия реперации щото ебил пред стените им и са се опясавали че ще скокне вътре. а за да ги остави намира. сумата може а е била значителна за България , но за византия все едно муха ги е ухапала. Ще кажеш, че е важен жеста. не съм много съгласен бате , щото много големи държави са контролирали определени райони по подобен начин. примери хлияди , а пък ако си игра лна игри тип цивилзацияили медивъл, знаеш защо се прави така. Трето . Успял е да стигне три пъти до констанипол, благодарение на факта че повече от половината войски на Византия са били в Азия. Всъщност мисля че за всичките векове в които сме се колили с гърците , само един или два пъти те прехвърлят основната си армия насам и ни попиляват отвсекъде. Просто като организация , възможности и пауър нещата са несравними бате , квото и да си говорим византия са били велика държава и огромна империя, наследник на РИМ. И не е срамно , че не сме им били равни .
Така. относно причината петър1 ви да сдаде така новите територии е проста. Сиемон изтиощава възможностите ни да водим война. не само да защитаваме досегашните територии , ами тотално рухваме. ще ти да медно малко сравнение. Още от времето на римските легиони , войноците които ходят на бран , пазят крепости , превземат селища и държави. ами те са имали гарантиран статус и социално положение. те са имали нещо като пенсия и задължително защитена от държавата земя. това го има и във Византия , като наследница на рим. докато при нас е било друго.ние не сме имали "професионална" армия , пичовете дето са ходили на война са остявали семействата си напълно незащитени тук. Не незащитени от чужди нашествия , ами от собствената ни власт - Болярите. защото всяко семейство е трябвало да се отчита веднъж в годината пред боляра си. И ако не се отчетеш, жена ти му става наложница , а земята ти бива отнета . Та така нашите отиват, мачкат гърци и кой още видят, връщат се като герои и заварват че жените им се чукат от хората на боляра , зямата им е взета. мисля че и преди сме говорили по темата и се повтарям, но за мен това е адски несправедливо , а всъщност и неправилно за администриране на държавата, защото точно това е един от основните фактори за това което се случва след Симеон. Просто не са сотанали хора , които да бранят държавата. Че за чий да и го браниш, докато тя така се ебава с теб?
Симеон го уважавам като Владетел , който ни е дал нашата култура. Но бате , бих предпочел да не живея под управлението на този Велик Български Цар, защото той никога не е мислил за хората си бате , а за собственото си величие , чрез величитието на България.
Петър1 е ясен. Сдава повечето от спечелените през симеон територии , защото не е имал армия , никаква армия.
Бтв тия които много ни ебават по времето на Симеон са хуните мисля. Накоито Византия им плаща бая богато за да ни разкатават от север. това е бате дипломация :)

за по новата ни история, Стамболов го уважавам много. Въпреки че е бил леко диктатор. а македония съществува единствено заради това че шляканите комунисти( мамицата им мръсна нещастна !!!!!), позволиха сърбите така да ни го начукат, и да промият мозъците на цял един български народ - македония.


Значи фашистко управление в България има още преди 39та . Още към 35 властта е дадена на германофили. Влизаме във войната , но бате никой не ни е карал да обявавяме война на САЩ и Англия. нашата задача е била да контролираме гърция . и е трябвало просто да седим мирни. А за това че тръгнахме после срещу Германия. тактически правилно решение , но стратегически не- помисли си , какъв знак даваме на бъдещите си съюзници ?
преди да продължа с образованието.
просто да вметна , че за мен един Иван Асен 2ри е най-великият ин владетел:
- Най-добрия ни дипломат. това което прави симеон , той го прави изцяло с дипломация.
- Бил е най-влиятелния човек в цяла Европа по неговото време. Симеон е бил далеч от това
- По негово време е имало точно две войни , спечелваме ги с разгромни победи. нещо по което неотстъпва на симеон
- Стандарта на живот в България , може би е бил най-висок при него. заради липсата на войни , правилна дипломация и отлична търговия.
цяла Евпора е коленичила пред него и му казвам евалата затова.
бтв допуска само една грешка - жени се за шляканата византийска курва-принцеса , дето му е била заложничка. И затова синовете му като цяло са били византийски капути.


Окей , приемам това което ми казваш за твоята специалност. но комуникирам с бая народ извън нашата лила татковина , комуникирам и с бая народ вътре. Виждам какви са стандартите и методите ни на образование и категорично заявава, че ние сме много зле !
второ ти правиш една малка стагмистика. образованието в Пловдив , не е средното за страната , че да се сравняваш с това за средното в Германия или САщ. щото бате в харвърд, МИТ и още едно две , нивото е невероятно високо , в сравнение със средните им ВУЗове , с които се сравняваш.



Тема Re: EBEM TI AZ muslimansko mamu [re: ПKK]  
Автор MontoyaFenkaМодератор (Вентилаторка)
Публикувано17.05.06 12:01



Мне мерси, откак Аллах ни даде Нефта , предпочитам си карам Мерцедеса , да си ебем трите украинки дето ги закупих от хипермаркета за робини , да си гледам мачовете от висшата лига на новият ми 45 инчов плазма . Обаче не се безпокой , ще ти пратя малко шкембе , за шкембе чорба (знаеш ние арабите не ядем карантии от мръсни животни , за разлика от едни други "народи"), щото чувам че при ва сси ебало майката- най-ниските заплати в Европата (то па щото в европа са едни заплати ,хех), не ви щат в ЕС щото сте много мръсни и миришете , ценичките щели да се дигат, АЕЦ да затваряте.. абе за да оцелееш ще ти пратя малко повечко шкмебенце и дреболийки.



Тема Re: EBEM TI AZ muslimansko mamu [re: CHETNlK]  
Автор MontoyaFenkaМодератор (Вентилаторка)
Публикувано17.05.06 12:02



тъпоумна работа. ела бе , заповедай. ама първо навърши 16, че иначе требе се прибереш за сънчо рано, рано.



Тема Искренно и лично [re: CHETNlK]  
Автор MontoyaFenkaМодератор (Вентилаторка)
Публикувано17.05.06 12:05



Роден съм в Замунда. но съм живял дълго времев Перу , така че имам и перуански паспорт. Иначе съм от Дубай . Радвам се че , баща ми беше консул в България , за не повече от година , щото имах усещането , че в Сомалия има повече цивилизация от варварщината тука.



Тема lichno do MEMED [re: MontoyaFenka]  
АвторCHETNlK (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 12:28



(знаеш ние арабите не ядем карантии от мръсни животни , за разлика от едни други "народи"), MEMED,iash mi kura togava,rapon rezan.......I ti za po dobar zivot si kacnal v BG,da ti ebem maikata garbava arabska..............Kakvi ukrainki,kakvi zeni be pendeho,za vas muslimite samo kurci v gazo imate,da te ebem u tapanara OBREZAN...............



Тема Re: EBEM TI AZ muslimansko mamu [re: MontoyaFenka]  
АвторCHETNlK (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 12:53



MontoyaFenka (Вентилаторка)............Mnogo mashko ime be MEMED,otvsiakade mashkar.............Samo triabva da vzemesh maikati,i da vi smeniat pola v nekoia klinika,ti imash kinti,tova tam heft,kamili,mercedesi za tvoiata firma ne e problem....samo pazi da ne ti zashiat putkata na mestoto na ustata,tapako obrezan...........



Тема Re: EBEM TI AZ muslimansko mamu [re: MontoyaFenka]  
Автор kalra (bat Koki)
Публикувано17.05.06 16:20



Aaaaaaaa за шкембето нема да говориш лошо.Някъде ядът и хлебарки,плъхове, но се води за деликатес. Едни приятели много го харесаха(уж и те не ядяли такива мръсни работи), няма да казвам какви са що са щот мого задълбахте.Само ще ти кажа MontoyaFenka, че като гледам във каква мизерия живеят в арабските държави( не говоря за всички, но в повечето), не ми се вярва ние да миришем повече от тях.Нямам намерения да се заяждам,всеки народ има хубави и лоши страни.Това е , няма какво да се направи. МИР Само да ти кажа че арабите в България ядът и работи които не им ги позволява религията.Важното е да се чувстваш добре.

Редактирано от kalra на 17.05.06 16:26.



Тема Re: EBEM TI AZ muslimansko mamu [re: MontoyaFenka]  
АвторCHETNlK (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 16:52



http://www.ogrish.com/archives/man_beheaded_by_iranian_mujahedeen_May_13_2006.html POGLEDNETE SE IDIOTI MUSLIMANSKI..........



Тема Re: EBEM TI AZ muslimansko mamu [re: kalra]  
Автор 14%Модератор ()
Публикувано17.05.06 19:20



Ааа сори , просто се ебавам с "четника" , че ми е забавно.
Иначе за арабите , абсолютно съм съгласен.
а пък иначе шкембе чорба рулз :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.