Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 24.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ЗА ВОВАТА ОТ БЪЛГАРИЯ...нови  
АвторДOH KИXOT (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 21:53



Вова, от доста време сърфирам из тия форуми и казвам ти мой човек такава дебела глава като твоята не съм виждал. То не бе пропаганда то не бе агитация сякаш родната си майка защитаваш, а не страната в която живееш по неволя (явно). Много са ти криви възгледите мойто момче, личи ти от сто километра гузната съвест, а и точно такива като тебе едно време по Татово беха доносници на режима, а сега по католици от папата ми се пишат. Твойте покровители от щатите за голяма детска градина ни взеха да ни лъжат така айляшки че искали да освободават света от оражията на Саддам. Ти вярваш ли на тая басня? Ей на такива курвенски лъжи се е крепяла цялата им политика още откак са се пръкнали преди 200 години. Гнусна политика водят и не се чуди че мамицата им искат да разкатаят не само негри и араби, а и такива бели пострадавши като нас. А ти не ми скачай толкова, щото доста народ вижда че си истинско джудже и не ни изкарвай толкоз некадърни, демек ти си се уредил щот си много умен, пък ний простаците тука трева пасем. Бог дал, бог взел ама да знаеш че всичко се плаща и твоя лукс и твойте удобства там ръбове ще им се видят и светки посред бял ден ще ти се явят ако ти пожелая аз нещо на тебе, щото бог дал, ама и бог взел на такива тарикати като тебе дето с българската си пита чужди помен правят. Не си ли виждаш насрания задник че и родината и българите отишъл да критикува сякаш не си смъртен и още утре няма да умреш. За чий гъдел ми се правиш толкоз на важен като не знаеш още утре какво може да ти се случи. Предател си ти и предателска съдба заслужаваш.



Тема Ти вярваш ли на тая басня?нови [re: ДOH KИXOT]  
Автор Boвaтa (дзвер)
Публикувано11.02.03 22:14



Не!

Други въпроси?

Вовата


Тема Хайде, викам си...нови [re: ДOH KИXOT]  
Автор Boвaтa (дзвер)
Публикувано11.02.03 23:57



писал си толкова много и с толкова патос и злъч.

Та да ти посоча къде грешиш. Въпреки, че в една принципна дискусия, когато запохнат да се обсъждат личностите на дискутиращите, това не е проява на силна аргументация...

Но нейсе... Та ето:

Не агитирам никого за нищо. Както виждаш, не правя препратки, не се позовавам на "авторитети" и безпогрешни "вождове" както прави всеки печен и платен агитатор. Не защитавам Америка, а мнението си, изградено след години на личен опит, наблюдения, съмнения и колебания. Имам определено становище и подкрепящи аргументи. Имам и правото да го защитавам. И това е, което правя. даще тук в българските среди съм известен като Вовата дето оплюва Америка. Просто защтото, когато се стараеш да си обективен не се харесваш на крайните. Нито на тези отляво, нито на тези отдясно.

Казваш, че са ми криви възгледите (категоризираш ги) когато аз правя подобно заключение си давам труда да посоча как и защо. Очевидно и с твоите възгледи не всичко е наред. Поне да ги чуем.

Тук няма покровители. Тук се живее простичко (но не и лесно) - бачкаш, плащаш си данъците и спазваш законите. И никой не те закача. Ако ти е скучно, нарушаваш едно от трите и ти разнообразяват живота. Законно.

Сегашното правителство не ми е симпатично изобщо. Аз бях за Гор. Както каза Хауърд Стърн сега за президент имаме Dick with Bush, ако ти е известен подигравателния смисъл на тези думи. Това обаче не прави автоматически валидни всички глупости, писани в този клуб, както и хоровият негативизъм като във футболна агитка.

Политиката им се е крепчла на курвенски лъжи. Алоооо-о-о-о, вече съмна приятелю! Политика. Да знаев политика крепена на искреност и праволинейност? Да чуем? Та нещо ново под слънцето. Или когато съветските войски нахлуха в Афганистан, бюлетинът по радиото (лично го чух), хе разбирате ли, всичко ставало за благото на афганистанския народ да беще самата истина. Или когато лшбимият ти Садам "освободи" Кувейт. Па след това американците го "освободиха" наново.... Недей толкова ниски топки да пускаш...

Негрите и арабите изкат да разкатаят и твоята мамица. Всеки, койот няма дава мило и драго да разкатае мамицата на този който има. В махалата лумпенизираните гаменчета мразят "мамините синчета" без дори и да ги познават. Нарича се завист. Не, че американците няма изобщо за какво да бъдат мразени. Но и другото го има.

За личните нападки какво да коментирам. Предател (това пък откъде ти хрумна?)? На какво предател? На пролетарския интернационализъм. Е, поне съм внук на репресирани от пролетарията, та имам причини. На България и българщината. Ако ти си олицетворението на българщината, нямам никакви угризения. Но всеки разбира патриотизма различно и аз се смятам за патриот. Това не може да ми отнеме никой.

Насрания си задник не виждам. Той се вижда от тези, които гледат отдолу нагоре. Ако се пождигнев на пръсти и ми го поизтриеш, ще те черпя един Будвайзер (не, че не е прокиш бира, ама е американска - по-гадно да ти стане...)

На този конструктивен момент да проключим.

И повечко "сърфирай" (де бре де английска терминология, а на патриот че ми се пишеш, товарищ).

Вовата


Тема Re: Хайде, викам си...нови [re: Boвaтa]  
Авторza vovata (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 10:18



Vova Sadam nikoga ne e napadal Kuveit,ako si slushal interviu s Scot Ritter bivsh UN inspektor shte si chul istinata,imali sa voiski po granitzata,no nikoga ne sa vlizali v irak!Vijdash li kakuv e efekta na manipulatziata?I inspektorite,po record na amerikanskoto pravitelstvo beha izhvurleni ot Sadam,no v posledstvie se okaza che tazi evreiska kuchka s chehski proizhod Madeline Olbrait gi izteglila ot irak za da otvori koridor za ataka!Izobshto neshtata se predstaviat po mnogo kriv nachin,a kakvo e demokratzia mi kaji!?ta az na luji sum sviknal ot komunistite i sega kakvo sushtite buklutzi.Abe edin den i ti i az shte svurshime kato robi v istinskia smisul na dumata na nekoi evrein,no dano ne sme jivi do togava,e detzata ni moje da dochakat tozi ,,shtasliv den"!



Тема Re: Хайде, викам си...нови [re: za vovata]  
Автор Boвaтa (дзвер)
Публикувано12.02.03 16:08



Daj link. Nali otnjakyde ja imash tazi informacija. Apropo, toichno kogao Sadam wleze v Kyveit az bjah 33 godishen i wse oshte v Bylgaria. Kjoraw i gluh li sym bil spored tebe?

Ne si li zadavash vyprosa: Zashto v celija svjat, uzh taka silno mrazesht USA ne se nameri ni edin OFICIALEN iztochnik, Kitaj, Syrbija, Korea, Kuba, MJUSULMANSKITE STRANI (!!!), kojto da opovesti izmamata? Kakva e tazi SVETOVNA konspiracija ot strana na edin svjat, mrazesht USA. Kakwa e pyk TAZI manipulacija? Da ne govorim, za praviloto che edna onspiracija ot trima duzshi, ne e veche nikakva konspitacija.

Kak taka naj–merodavnija iztochnik za tebe e edin (dobre izvesten mi) UN inspektor - Scot Ritter, (na kojto osnownata cel v zhivota e da si prodawa knigata), kojto po vreme na invazijata i haber si e njamal, che shte byde inspektor, a svetovnijat konsensusys po vyprosa e "konpiracija" i manipulacija? I pak podchertavam. Ni Gospod, ni Al Kaeda, ni nikoj ne kaza: "Izmama e" (apropo okolo mene ima mnogo kuvejtci postradali ot incvazijata - i te li sa v "zagovora"), a edno symnitelno izkazvane (pak ti kazvam - kogato citirash njakogo, daj link), koeto mnogo se symnjavam da e kazano (daj link!), zashtoto slusham Scot prez den i na Fox i na CNN i na MSNBS, i na BBS, i na koj li kanal ne, i noshto takova scandalno neshto ne e kazal.

Tak che zadaj si gi tezi vyprosi, polzvaj cjalata logika na kojato si sposoben (ne e mnogo maj) i togava treskaj gluposti...

Вовата


Тема Re: Вова, мисли!нови [re: Boвaтa]  
Авторhilife (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 22:02



Не вярвай на плеядата гнусни лъжи, които бълват тия кретени от Белия дом и различните му там щатски управления. Пропагандата им е проста като проста аритметика, а те сигурно си мислят, че и ние сме прости като тъпото им народонаселение, което даже и от аритметика не разбира. Ние имаме имунизацията от лъжите на комунизма, а за тях това е напълно непознат феномен, защото не са изпитали комунизма на гърба си, само са го мразели от разстояние... Но те самите не са по-различни от комунистите, с тази разлика, че комунистите поне ни хранеха, а тия сега ще ни уморят от глад - и за хляб, и за истина. Имаше една приказка за резултатите от Новия световен ред извън САЩ: И КУЧЕТО Е СВОБОДНО, АЛА ГЛАДНО.



Тема Re: Вова, мисли!нови [re: hilife]  
Автор Boвaтa (дзвер)
Публикувано12.02.03 22:41



а тия сега ще ни уморят от глад

Ami bachkaj be, sine. Njakoj da ti e vyrzal rycete?

Az popitah ne za informacija ot Belija dom, Az popitah zashto OTNIKADE DRUGADE ne se chu, che invazijata na sadam v kuvejt e bila fikcja...

A twojeto patetichno izlijanie e mnogo trogatelen vopyl, no nishto poveche. Lipsva mu glavno substancija, nali taka. DOKAZHI pone edno ot tvyrdenijata si, ili pone opitaj se....

Вовата


Тема Re: Вова, мисли!нови [re: Boвaтa]  
Авторza vovata (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 07:24



Vova ot kude da go chuesh choveche,ot amerikanskata televizia li,ili ot tia koito tzeluvat zadnitzite na amerikantzite?Sega da ti kaja neshto po vuproza za napadenieto nad Kuveit.Tova ne be kazano ot Scot Ritter,ami go davaha na Donahue,na MSNBC,Scot kaza istinata za Madeline Olbrait koiato e izteglila inspektorite ot Bagdat,a ne e kakto kazaha che sa bili izhvurleni ot Sadam!!!Scot kaza za izpolzvaneto na inspektorite kato shpioni za amerikanskoto pravitelstvo!A kakvo shte kajesh za izkazvaneto na Nelson Mandela po povod za amerikanskoto pravitelstvo,chu li che tochno CIA e pomognalo edno vreme za arestuvaneto na Mandela ot aparteida,a posle obrushtat politikata za svoboda i demokratzia,i t.n.i t.n.Za men takiva kurvi kato tia ne mogat da budat saiuznitzi v nikakuv sluchai i tia nikoga niama da budat ot polza za bulgaria i nashia narod!A nashte kurvi polititzi sa moje bi tochno kato tebe,teh ne gi e grija za ikonomikata na bulgaria,za uspeha i blagosustoianieto na naroda ni!Ti beshe pisal niakude che si slujel na komunistite i si pravel ludi pari,sega si vurtish dupeto na amerikantzite i ne ti dreme za ISTINATA,a parite sa si pari ,no dostoinstvoto e neshto drugo,vie bulgarskite polititzi ste bez dostoinstvo zatova i durjavata e na tova polojenie!Che ako e do komunizim ima li po-goliam komunizum ot Kitaiskia,zashto tvoite priateli ne idat da rusiat bombi i da smeniavat REJIM v Kitai ne idat tam da bombardirat,ili niamat topki za tazi diktatura?



Тема Re: Вова, мисли!нови [re: Boвaтa]  
Авторsine (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 07:35



Sine a ti shto ne raboti v Bulgaria?To tova e kapitalizma,da ebat maikata na vsichko koeto imash i da ti prodavat tehnoto.na toia chovek i na mnogo drugi ne viarvam da sa im vurzani rutzete lainarino,ami dokarvat horata do proseshka toiaga,vsichki trugvat da biagat na zapad vkliuchitelno i tziganite,no kato gi vidat na zapad che sa tzigani nai-grumoglasno pochvat da trubiat po mediite che v bulgaria ima rasova diskriminatzia spriamo maltzinstvata!!!V sushtoto vreme bulgari s obrazovanie uspiavat da se urediat po niakakuv nachin,koito ne e lesen sushto,no uspiavat!I kakvo shte stane v posledstvie?Sled 2 -desitiletia shte ostane tochno nikoi bulgarin v Bulgaria,shte se zalichi ot litzeto na zemiata i ti shte hodish na gosti v Tzigoinia!!!Iasna li ti e tazi rabota?



Тема Nali imash demokracija be putjoнови [re: sine]  
Автор Boвaтa (дзвер)
Публикувано14.02.03 15:57



Izberi si upravnici da ti opravjat stranata... Chehite zashto uspjavat, Ungarcite, zashto?

Kalpav si bate, kalpav, prost i to ot tozi vid - grymoglasna prostotija kojato ne tyrpi da ostene nezabeljazana.

Tatovoto vreme na papkane i slushkane svyrshi.... Ne se nadjavaj da se vyrne, zashtoto samo si gubish vremeto. V normalnite dyrzhavi dali mi e prezident Bush ili Gor ot tova dohodite mi ne zavisjat.

A ot kapitalizym razbirash kolkoto i ot vsichko ostanalo - sirech nishto...

Вовата



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.