Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 03.07.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: ZA VSICHKI MRAZESHTI USA!!!!!!!нови [re: MUSTANG]  
Авторfilosof (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 18:36



Ma ti mai naistina ne si v chas!!!!Ne znam kolko zle si mislish che e angliiskiat na horata,no ti mai si zle s vsichki ezici,stot inache stese da si poprochel tova onova ili pone da razbirash novinite....sajaliavam te,az poznavam lichno dosta americanci koito niamat nisto obsto s ludostta na Bush,i mai si dostatachno tap da ne razberesh che stranata i horata v neia,demek teia koito sa ti izmislili lubimite danki i kokacola obiknovenno niamat nisto obsto s politikata,a da ne govorime che americanec stava vseki koito posedi tam malko po-dalgo....ta stom ti e kef da se klaniash na Bush i cionistkite mu shefove,molia,moje da gniesh s tiah na danoto na ada,neveji kato teb sa za tam....



Тема Re: ZA VSICHKI MRAZESHTI USA!!!!!!!нови [re: Vovata]  
Авторфилocoф (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 18:42



vova,mnogo si dobre s matematikata ma ami v istoriata hich te niama,mi do you know kolko imena sa smenili parichkite s vremenceto?!Ami dfo you know kvo gi e spoletiavalo tia bogatasgcheta deto sa gi delali?



Тема Re: ZA VSICHKI MRAZESHTI USA!!!!!!!нови [re: elroy]  
АвторFil (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 18:53



Ти си пубер и т.н,не е зле da pochetesh malko knic



Тема Re: ZA VSICHKI MRAZESHTI USA!!!!!!!нови [re: Boвaтa]  
Авторfilosof (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 19:02



Abe Vova ma pochemu tak be bratushka,ma ti kakto mrazish komunizma taka ste otideshot edin komunizam na drug,amerika moeto momche e pochti komunisticheska strana,a sistemata i e za piene na mozaci,i ne mi hvali izobreteniata im,zastotot ako ste si govorime za tova ia pocheti malko astronomia i mi kaji sto povecheto imena na zvezdite sa arabski?A ako pochetesh i oste poveche ste vidish che te sa ti dali daje i baniata,ama veche niamat takava vazmojnost da praviat otkritia stot sa se samozabravili,i tochno tova moi chovek stava i s america.....



Тема Re: koi ti triabva?нови [re: Tarik Azis]  
АвторFilosof (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 19:15



Assalamu Aleikum!Ma tova mai nisto ne ti govori,e ne znam sto ne si si smenil imeto,ma zaradi takiva kato teb islama v momenta e izvesten kato savarshenno razlichno nesto ot tova koeto e vsastnost,ne te oprekvam stoto razbiram che si izrastnal v komunizam,no te savetvam da pochetesh malko knigi za religiata na dedite si,v america e palno s hubavi knigi po tozi vapros,stiga da ne sa gi pisali ujno-africanci ili pakistanci(te nisto ne znaiat),ne si li se zamislial che Bog e slojil na tvoe miasto niakoi kato men,az biah hristianin ,no tarsih istinata i ia namerih,a ti si mojel da se pointeresuvash pone ot lubopitstvo da vidis tolkova loshi li sa bili predsheshtvenicite ti ili svetat greshi,naistina se nadiavam da imash malko razum za da posledvash saveta mi i da potarsish istinata,mejduvremenno mojesh da kajesh na Vovata che Gibraltar prevedeno ot arabski oznachava -Planinata na Taric-Jebel al Taric i e krastena na imeto na musulmanina zavladial Ispania kogato e bil samo na 20 godini,zamisli se nad tova....good luck



Тема Re: Ya prochetiнови [re: Hussain]  
АвторFilosof (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 19:19



Ma kvo vi stava be hora!Nosite musulmanski imena i se darjite kato puberteti,zasto sa tezi obidni dumi?!Sedni da chetesh.....



Тема Може и банално да ти прозвучинови [re: Filosof]  
Автор Boвaтa (дзвер)
Публикувано07.02.03 21:33



но истините обиконвено са банални (липсва им тайството на конспирацията)

Вовата (аз демек) макар и имащ чисто академични несъгласия със свръхестественото и съответните му религии (без да съм марксист), няма нищо против религиите като явление, като изповядване, нито към КРОТКО и МИРНО изповядващите ги. Стига да държат тези шеги по-далеч от гъза ми.

Нямам нищо против исляма в това число. Даже християнството смятам за по-досадно в стремежа си да спасява душата ми и даже на двама мормони им посмених фасона. Не се отказваха с месеци да тропат на врата ми с библии на най-разнообразни езици и след като изчерпах всички познати ми мирни способи да им внуша, че това тяхното в моя случай е кауза пердута, една светла съботна сутрин, както си бях по пижама, извиках на помощ всички езически балкански божества (много по–симпатични ми и от Йехова и от Христос и от Аллах) и изтъркалях проповедниците по стъпалата. Тангра съзаклятнически ми се усмихна, а с Дионисий (познат и като Трифон Зарезан) си направихме малка оргийка вечерта.... Никакви мормони не се явиха повече - прочул съм се явно като неконвертируем.

Трябва чистосърдечно да заявя, че никога мюсюлмани не са ми досаждали лично на мене с цел да ме обръщат в "правата вяра". Което не означава, че методите им от времената разделни не са ми печално известни... В днешен ден ме смущава склонността им към взривяване на публични сгради, дискотеки и сладкарници и най-вече нерадостната мисъл, че аз или някой от близките ми може да се случи да сме там...

Вовата


Тема Посмали мангонови [re: filosof]  
Автор Boвaтa (дзвер)
Публикувано07.02.03 22:01



Не на мене тия cheap shots

Повечето имена на небесни тела батюшка, са елински (Елада не е арабска култура доколкото имам представа от хронология) и римски. От съответния пантеон божества... А ти какви очакваше да са - американски имена?... Ей, весел философ си ти - ами човечеството взело, че забелязало звездите преди да се създаде Америка. И пак ти повтарям, НИКОЙ никого не е довел тук насила. "Мозъците" някакси имат афинитет към $ знак, както всички простосмъртни, знанието също е стока и тя има тенденция да ходи там, където и е най-добре платено, а и където има най-добри условия да се развие и усъвършенства, нали така.

Баните на балканския полуостров са съществували и ползвани мнооооого преди ислямското нашествие, философе. Римските "терми" това говори ли ти нещо. да не говорим, че от фрески и рисунки върху вази се вищдат траки и ахейци да се къпят в раскошни курни. Това е ставало по времето, когато арабите са опитомявали камилата и са се КЪПЕЛИ като врабчета със "суха баня" из пясъците.

А не отричам високите културни и научни достижения на арабите от средновековието (когато пък в Европа се къпят само при кръщене и след това на погребението. В областта на архитектурата, медицината (Авицена) на астрономията и на изледователските пътевествия (Ал Идриси). Но айде по–полека с имената на звездите - ако караме по тая логика, то всихки звезди имат и ацтекски имена, както и китайски или японски


Виж какво, време е да разберещ, че за разлика от мнозина тук, аз не ПРОТИВОПОСТАВЯМ достижения на отделни култури или народи особено пък с такива удобни подскоци от по няколкостотин или хиляда години в историята. Това е просто безпредметно и прави дискусията хаотична.

За ндъзите на Америка не ми говори. Оправям се стях ежедневно от повече от дванадесет години насам. Ако за тебе те са някаква интернет абстракция с която да смайваш предубедени сополанковци, за мене те са действителност, дишам ги, ям ги, преспивам ги, отбивам ги по телефона всеки божи ден...

НО, преди да дойда тук 33 години се радвах на развитото социалистическо общество и хайде да не ми преподаваш на мене за еднаквостта на комунизма и Америка, защото и смевно не ми е даже....

Вовата


Тема Re: ZA VSICHKI MRAZESHTI USA!!!!!!!нови [re: filosof]  
Автор Boвaтa (дзвер)
Публикувано07.02.03 22:15



За Буш, че е кретен съм съгласен. Но който и симпатяга да беше на негово място, картинката щеше да е приблизително същата... Защото то май ти само разбираш новините

Аз имам предимството да познавам малко повече американци от тебе и трябва да ти кажа, че си прав, че са нормални хора, и че политиката не ги интересува чак толкова. НО! Но само, докато са съгласни с нея. Когато беше виетнамската война Америка се раздираше надлъж и нашир от протести и антивоенни демонстрации. Днешните "обикновени американци" с лаптопа седят и изчисляват как да спечелят от задаващата се война (която ако Буш не отвори и не я спечели - гуд бай преизбиране).

Апропо, назови ми един "ционистки шеф" на американското президентство. Поимено, ако обичаш. И обясни механизма, с който го държи в подчинение.

Гледай по-внимателно новините. Защото и представа нямаш за причините, поради които САЩ поддържа Израел.

Вовата


Тема МUSTANG - тъпо копеленови [re: MUSTANG]  
АвторZlatan (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 16:58



MUSTANG аз по-тъпо копеле от тебе не съм срещал в живота ми!и не всичко което изброяваш е американско,повечето работи нямат нищо общо с американците.Другото както казва един човек наричащ се assasin не мисля лошото средностатистическия американец който си няма представа какво става около него.Друго бях на 10 години през 1989 какъв продукт мога да бъда аз като почти нищо не помня от този строй освен как играехме на фишеци жомънка и други нормални работи за едно дете,имам познати по малки от мене които са били долу горе на 5 години тогава и пак мислят като мене.Друго като гледам каква е ситуацията в България спокойно мога да заява че моите родители са заможни хора имаш некакви претенции че незнаем какво е да имаш пари. И така глупак абсолютен се замисли защо целия свят се надига против Америката ти и кой е промитият мозък???Защото преди да ударят в Сърбия аз бях от твоя лагер като всеки младеж се подавах на тяхната глобална пропаганда,но след удара започнах да си задавам въпроси и да търся техните отговори и истината винаги се приема трудно но няма как тя е истина,така сега съм един АНТИ-АМЕРИКАНЕЦ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.