Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 12.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ирак отхвърли резолюцията на ООН!нови  
Автор Coлoмoн Пacи (министър)
Публикувано14.11.02 20:09



И сега ще си понесе последствията!
Ударът срещу Ирак е въпрос на време - някои ме апострофираха за тази ми тема, ама нека сега пак се убедят в това! Ирак не иска оръжейните инспектори! Не иска светът да научи, че притежава оръжия за масово унищожение, с които е заплаха за мира и демокрацията!
Но този път, заради аферата ТЕРЕМ, България трябва да заеме твърда позиция по въпроса, иначе рискуваме да се разминем с поканата за НАТО!
Безусловна подкрепа за силите на демокрацията!



Тема Re: Ирак отхвърли резолюцията на ООН!нови [re: Coлoмoн Пacи]  
АвторMoщeн (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 11:17



ДА СМАЧКАМЕ АРАБСКИТЕ ТЕРОРИСТИ!!!

Да не позволяваме повече фанатизирани идиоти да се взривяват до домовете ни и училищата на децата ни!

Да се помолим за скорошната смърт на Усама и неговата банда кретени!

АМИН



Тема Абе Соломоненови [re: Coлoмoн Пacи]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано15.11.02 22:27



Нали ти казах ,че България НЯМА ДА ВЛЕЗЕ В НАТО ? Това с Терем беше целенасочена политическа диверсия и ти много добре го знаеш .



Тема Re: Ирак отхвърли резолюцията на ООН!нови [re: Moщeн]  
АвторBrannik (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 23:01



I ti li shte machkash, be alnkoolou!
Evreina znae zashto gu pishe tez raboti (demek - komou slouzhi, i shreshtou kakvo); ama ti kude se navirash da te pita chovek.

O, sancta simlpicitas!

Brannik



Тема Re: Абе Соломоненови [re: File99]  
Авторche (Нерегистриран)
Публикувано17.11.02 00:10



Ei chifut skapan,bulg. narod iska da vleze v NATO zaradi tova ,che eu-stranite sa v NATO,a ne zaradi chifutskata USA.Koi si ti da ni obiasniavash kakvo da pravime i da luzesh horata ,che niama da vlezem v NATO.Tova otdavna e predresheno.Subirai si partsalite i dokato e vreme si otivai v Palestina,stoto nestata se promeniat.



Тема Онозгай се [re: Coлoмoн Пacи]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано17.11.02 09:28



И то отзад...
А САЩ не искат също оръжейни инспектори - те искат ВОЙНА.
Но си прекалено тъп да го разбереш.

МИРНО! Мазньо приема строя.

Тема Re: Ирак отхвърли резолюцията на ООН!нови [re: Coлoмoн Пacи]  
АвторNe e wajno (Нерегистриран)
Публикувано17.11.02 19:09



Wijte kwo, ministri li ste kwi ste ne wi znam....
Ne budete prodajni! Ne prodawaite Bulgaria za washi sobstweni interesi!
Vuv momenta Irak ne ni zaplashwa s nishto! Taka che, neka i nie ne gi zaplashwame s nishto.
Nqma smisal da lijem gazowete na tupite amerikanci, i da prawim kakwoto ni kajat.
Ne prashtaite bulgarski deca na woina, zashtoto za wseki ubit bulgarski woinik shte ubiwam po 5 politici!!! Priemaite towa kakto si iskate - zaplaha, preduprejdenie.. ne mi puka.
P.S.
Podarak za Bg politicite:
http://www.nfint.com
http://dixonindustries.com
http://dns2.nfint.com



Тема Re: Ирак отхвърли резолюцията на ООН!нови [re: Ne e wajno]  
АвторMnogo e vajno (Нерегистриран)
Публикувано18.11.02 06:30



Slushai be tapak li, si ovca zaspala li si, kvo si ne te znam i ne me interesuva..
Zaradi takiva muhliovci i tupi goveda sme na tozi hal...Che niamash deca tui lichi otdaleche, ama ako na moeto dete mu se sluchi neshto zaradi shibanite chalmi, deto dori njama da si napraviat truda da te zaplashat, ....e togava da mi padnesh , tikvo, deto ne znaesh kakvo e orajie za masovo unishtojenie, ta da vidish kak 50 pati shte te zastreliam...



Тема Вътрешна информация за Соломон Пасинови [re: Mnogo e vajno]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано18.11.02 09:52



Соломоне , на мен аферата Терем ми намирисва на другаря Манджуков от оръжейната фирма със седалище в Кипър . Нали се сещаш полит- диверсиите на другарите от озето , дето са ви хванали на прицел и няма да допуснат въобще никакво НАТО .



Тема Re: Ирак отхвърли резолюцията на ООН!нови [re: Mnogo e vajno]  
АвторNe e vajno (Нерегистриран)
Публикувано18.11.02 15:05



Ako na nas ni obqwqt woina - da, neka bg voinici da otidat. Daje i az shte ida.
Ama nie da se zaburkwame wuw woina s durjawa, koqto W MOMENTA s nishto ne ni zaplashwa.. towa e glupost. Ne mislish li???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.