Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 01.05.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Руски цирк.....нови  
Автор chechenetz (непознат )
Публикувано26.10.02 11:42



Станахме свидетели на един руски цирк с ужасно лошо изпълнение.
Иозбщо напоследък гадните политици манипулират всички и с цената на всичко и стават все по-нагли като дори и недоизпипват нещата.
НЕ МОЖЕ 50 души натъпкани с експлозив разпръснати сред 700 заложници да бъдат ликвидирани толкова бързо, че да не съумеят да задействат адските машини по себе си, а това е само едно от намирисващите неща в цялата работа.
Май Путин само си търси повод да изтрие една малка и пречеща на Руските интереси държавица....



Тема Re: Руски цирк.....нови [re: chechenetz]  
АвторCмъpтHaЧeчeнцитe (Нерегистриран)
Публикувано26.10.02 20:42



Умник, ти ходил ли си войник и изобщо имаш ли представа какво е нервно-паралитичен газ? И кой ти каза, че е станало "толкова бързо" - ликвидирането на чеченските кучета е станало за около 15-20 минути, което въобще не е бързо. Жертвите от цивилните са също най-вече от бойното отровно вещество. Аман от такива специалисти по конспирации, деебамаамудееба, има едно проста истина - съществуват едни мръсни кучета, наречени чеченци, които трябва да се избиват на всяка крачка, където ги има, и това е положението, браво, че не им трепна окото на кагебейците, а сега жална им майка в Чечня, не мога да ги мисля изобщо.



Тема Re: Руски цирк.....нови [re: CмъpтHaЧeчeнцитe]  
Автор chechenetz (непознат )
Публикувано27.10.02 11:05



Такааа
Значи на война не съм ходил, но съм в армията о 8 години и имам представа какво нервно паралитичен газ.
Ако е наистина така и са използвали нервно паралитичен газ, чието действие е необратимо поне до колкото ми е известно, то значи всички поразени от него са обречени.
В такъв случай по добре командосите да бяха взривили сградата заедно с всички вътре поне нямаше да се мъчат.
Но аз съм убеден че газа не е точно такъв.
А като наричаш чеченците кучета много ми напомняш за турците които за период от 500 години са наричали нас българите така а пък това от своя страна те принизява на тяхното ниво и аз не мисля че е нужно да пиша каквото и да е повече за теб



Тема Re: Руски цирк.....нови [re: chechenetz]  
АвторRty (Нерегистриран)
Публикувано27.10.02 15:05



Така се пада на цялата световна мафия.Напълно подкрепям чеченците и талибаните , щото не са гъзолизци. И не става световната мафия да граби богатствата на всички и да раздава на хората толкова , колкото им е кеф. Прав е Садам , че си защитава петрола - няма да го даде на янките и те да разполагат с него. Да не е господ световната мафия за да казва кой е добър ,кой лош,на кой му се полага повече и на кой по -малко.



Тема Re: Руски цирк.....нови [re: chechenetz]  
АвторPedro Gonzales (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 10:26



СМЪРТ НА ТЕРОРИСТИЧНИТЕ УТАЙКИ!

Просто се разплаках от умиление като даваха по евронюз чеченски трупчета висящи по седалките в театъра или търкалящи се по пода! Браво на руснаците! Сега ще има една малка наказателна акция в Чечня без много шум и медии.
А аз ще пия по едно за всяка заличена стотарка чеченци!

Наздраве!



Тема Re: Руски цирк.....нови [re: Pedro Gonzales]  
АвторДъpтakът (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 13:25



Господа,

Не намирате ли, че тук нещо ужасно вони? Не труповете на чеченците, не ми е жал за тях, най - малкото защото в очите на своите са умряли като герои, лък и имам малък опит с араби, за някои от тях смъртта не е страшна.

Не Ви ли впечатлява факта, че очевидно при наличие на достатъчно време, командосите не са успели да запазят живота поне на шефа им. Защо бе? Толкова ли не ги интересува кой точно организира този цирк? Или точно за да могат със сигурност да ги избият ДО КРАК,(т.е. да няма свидетели) предозираха приспивателния газ, та постигнаха абсолютен рекорд в антитерористичните действия - по - малко от 3% от жертвите са убити от терористите.....

Направо вони, както вонеше и от "Курск", кайто, последно беше потопен от летяща чиния!

И как миличко и от изток и от запад ни обясняват колко хубаво мирише!

Ууууууф! Гадост, отивом до пия две бири!



Тема Re: Руски цирк.....нови [re: vazmuten(Doc)]  
АвторPyмeн (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 09:54



Не трябва да разкриват съдържанието на газа, но можеше да кажат на докторите как да му противодействат ефективно. А според мен атаката трябваше да я осъществят още втората нощ, в събота сутринта вече много хора са били изтощени и обезводнени. Другото което мисля, че може би е трябвало да подготвят много спасителни екипи отвън преди да започнат операцията, тогава изнасянето на обгазените е щяло да стане много по-бързо.
На мен това ( приспиването ) ми хрумна като единствен възможен вариант още като описаха ситуацията в театъра, невъзможните искания и опасаните с бомби терористки, само се чудех има ли газ който да приспи всички толкова бързо и едновременно.



Тема Нещо пропускатенови [re: Pyмeн]  
Авторcпeц (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 19:03



Ако имаше информация извън оперативния щаб, алфа и вимпел - тя щеше да изтече. Сред руснаците също има доста продажници. Затова не са информирани лекарските екипи. Иначе всичко си е в типично руски стил. Там никога човешкия живот не се е ценял особено - важно е терористите да се избият независимо от броя на жертвите!
Поне са откровени в жестокостта.
И аз ще пия едно за победата на братята славяни !!!



Тема Re: Нещо пропускатенови [re: cпeц]  
Авторинфaнтил (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 15:35



Нас българите и руснаците самият Господ хиляди години не ни жали, та ние сами ли ще се жалим?! Нас никой не ни обича, обичат "Запада", всичко тече натам, но забравят откъде изтича, забравят кои са истинските донори на тяхното благополучие, което не заслужават, но имат.
А иначе руснаците са много готини, само дето не им върви никак, горките!



Тема Re: Нещо пропускатенови [re: инфaнтил]  
АвторAHgpeu (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 22:16



zaglawieto ne temata ne e tochna. trqbwa da e "wsichko propuskate"
1-wo uchastwaha w operaciqta 3 podrazdeleniq "Alfa", "Vympel" i "Vitqz" (onezi specnazowci koito gi widqhte po TV do whoda na teatyra sa ot "Vitqz" a "Alfa" i "Vympel" sa wlqzli prez podzemnite koridori
2-ro horata sa bili na granitzata na pylnoto iztoshtenie poneje 2 denonoshtiq ne sa im dawali da qdat piqt i spat (kojto zaspi sa go sabujdali) i mnogo qsno che ot inache bezobidniq za zdraweto gaz shte ima stranichni efekti no e nqmali druga alternatiwa
3-to prehwanati da razgoworite m/u teroristite i 3-ti lica po GSM-tite im (telekomunikacionnite kompanie sa razkodirali za specslujbite razgoworite) w razgoworite se kazwa "utre zapochwame da razstrelwame naj-sochnite"
4-to po ocenki na ekspertite e imali eksploziw s trotilow ekwiwalent 110-120 kg - dostatychno da sruti cqlata sgrada i da zasegne sysednite. kolanite na teroristkite sa bili ekwiwalent na protiwopehotna mina koqto ubiwa wsichko jiwo w radius 50 m. a cilindrite w chernite sakowe koito pokazaha po TV na sedalkite sa wsyshnost oskolochen snarqd owit sys pironi za po golqm efect.
i spored was ne sa dejstwali adikwatno? i spored was jertwite sa mnogo?
spoerd men specnaz-a e dejstwal mnogo profisionalno i si e swyrshil perfektno rabotata

Andrey K.

P.S. kogato sa usetili gaza myjete teroristi sa izlezli ot glawnata zala w koredorite za da se biqt a jenite sa ostanali wytre togawa sa wlezli pred scenata "alfa" i "Vympel" a "Vitqz" sa utrepali myjete w koredorite (nqma jertwi ot specnaz-a) a shefa na teroristite sa go hwanali jiw, razpitali sa go i sa go razstrelqli i sa mu slojili butilka konqk w rykata za da go izlojat pred syuchanicite mu ot checnia




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.