Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 20.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Ще има ли протест СРЕЩУ приемането Ни в НАТО?нови  
АвторRATM (Нерегистриран)
Публикувано11.09.02 19:35



Хайде!

Гледам по телевизията про- натовската пропаганда мина в нова фаза - сега ще има концерт. Мисля, че е крайно време да покажеме, какво мислиме по въпроса. От всичко най-много мразя манипулацията.

Даже мисля, че може да се премине към активни действия. Няма нищо по-лесно от това 10 маскирани активисти да потрошат апаратурата и да провалят гнусното про- натовско концертче...



Тема Re: Ще има ли протест СРЕЩУ приемането Ни в НАТО?нови [re: RATM]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано11.09.02 20:07



Само ми е интересно след това като ги налагат по гъза, дали ще им свалят маските, ха, ха, ха...

Да живее членството на България в НАТО! Долу активистите Па даже и маскирани. Долу пролетарската революция (където и е мястото)!



Тема Re: Ще има ли протест СРЕЩУ приемането Ни в НАТО?нови [re: Boвaтa]  
АвторRage (Нерегистриран)
Публикувано11.09.02 21:12



Интересно ми е дали ще мислиш по същия начин, когато ти се наложи да ядеш цяла зима боб, за да платиш лайняния F-15...

... о да, ... забравих, ти живееш в америка... е тогава за теб е по-добре ние да ядем боб, за да можеш ти да получаваш 20$ на час лежане...

... пък аз ще отида да направя каквото съм решил...



Тема Re: Ще има ли протест СРЕЩУ приемането Ни в НАТО?нови [re: Rage]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано11.09.02 21:33



Приятни занимания



Тема Re: Ще има ли протест СРЕЩУ приемането Ни в НАТО?нови [re: Rage]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано11.09.02 22:08



Ядохме боб 45 години, за да плащаме Миг–ове, прословутите ракетки, както и помпозни манифестации и НДК–та и разходките до Париж на Людмила и подобните И, само за да си напарфюмират путките. На всичкото отгоре ни задължаваха да им минаваме диван–чапраз по жълтите павета и ентусиазирано да им се радваме с признателни изражения.

Така че, на мене за ядене на боб не ми говори другарю пролетарий!

Ф–15 си ги плаща американския данъкоплатец. Ако имаше нещо в кратуната си щеше да знаеш това. И освен това огледай се по света и виж стандарта на горке народи, принудени да "плащат Ф–15" и го сравни с тези, освободени от тази "тегоба".

Цяла България, заедно с парцалките се продава три пъти по борсите в света за един следобед. На твоите стотинки ще се крепи военната мощ на НАТО.

Не на мене тия, др. революционер... Наситих се на вашата "справедливост".



Тема Re: Ще има ли протест СРЕЩУ приемането Ни в НАТО?нови [re: Boвaтa]  
АвторRATM (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 00:04



Нещо си се объркал комплексиран глупако! Аз нямам нищо общо с твоето мизерно същештвувание през тези 45 години. Ти си от онези нещастници, които хвърлят вината за собственият си неуспех на другите... и за да се избавиш си избягал чак в америка. От посредствеността си няма да избягаш.

Ти нямаш право да решаваш съдбата на България!



Тема Re: Ще има ли протест СРЕЩУ приемането Ни в НАТО?нови [re: Boвaтa]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 00:25



Уважаеми господине, вашият прякор Вовата, дали е галено от Вулвата? Ако е така с оромно удоволствие Ви каня да се присъедините към нас в клуб "Нежна Душа"



Тема То бива бива, ама...нови [re: RATM]  
Автор D.J.R.B. (антиДЕМОНОкрат)
Публикувано12.09.02 09:33



такава страхотна манипулация и подмяна на избора...! Каква гадна, подла и антинародна пропаганда по Канал 1 е обявата за концерта-митинг и долнопробната лъжа БЪЛГАРИЯ : ЗА (иначе символиката на изписването е вярна - като протичници в мач). Какво богохулство е да кажеш, че "войната срещу тероризма" е война между ДОБРО и ЗЛО (САЩ - добрите, света - лош). ОчевАдно е, че вече трето правителство подменя ИСТИНАТА за отношението на българина към бобандировките в Сърбия, Ирак и изобщо към "омиротворителните" акции на САЩ, а с това и отношението му към НАТО. Горко им! Горко ни!
Нека обаче имаме търпение... ТЕ - ПРЕДАТЕЛИТЕ И МАЙКОПРОДАВЦИТЕ ВЕЧЕ СА ОТСЕЧЕНИ! Мене, мене, текел упарсин!

Редактирано от D.J.R.B. на 12.09.02 09:39.



Тема Re: То бива бива, ама...нови [re: D.J.R.B.]  
АвторRage (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 09:50



Така е, човече... писна ми да ме манипулират.

А нахални американчета, предреждащи се на бензиностанцията, е нещо, което наистина няма да понеса...



Тема Re: Ще има ли протест СРЕЩУ приемането Ни в НАТО?нови [re: XXX]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 16:22



Вашата душа, може би затова е толкова нежна, защото е невежа.

Иначе щеше да знае "Вовата" умалително от кое име е.

Не не съм за вашия клуб. Много ми е твърд к...а за там. Но все пак, благодаря за поканата...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.