Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:03 04.07.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Ще има ли протест СРЕЩУ приемането Ни в НАТО?  
АвторRATM (Нерегистриран)
Публикувано11.09.02 19:35



Хайде!

Гледам по телевизията про- натовската пропаганда мина в нова фаза - сега ще има концерт. Мисля, че е крайно време да покажеме, какво мислиме по въпроса. От всичко най-много мразя манипулацията.

Даже мисля, че може да се премине към активни действия. Няма нищо по-лесно от това 10 маскирани активисти да потрошат апаратурата и да провалят гнусното про- натовско концертче...



Тема Re: Ще има ли протест СРЕЩУ приемането Ни в НАТО?нови [re: RATM]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано11.09.02 20:07



Само ми е интересно след това като ги налагат по гъза, дали ще им свалят маските, ха, ха, ха...

Да живее членството на България в НАТО! Долу активистите Па даже и маскирани. Долу пролетарската революция (където и е мястото)!



Тема Re: Ще има ли протест СРЕЩУ приемането Ни в НАТО?нови [re: Boвaтa]  
АвторRage (Нерегистриран)
Публикувано11.09.02 21:12



Интересно ми е дали ще мислиш по същия начин, когато ти се наложи да ядеш цяла зима боб, за да платиш лайняния F-15...

... о да, ... забравих, ти живееш в америка... е тогава за теб е по-добре ние да ядем боб, за да можеш ти да получаваш 20$ на час лежане...

... пък аз ще отида да направя каквото съм решил...



Тема Re: Ще има ли протест СРЕЩУ приемането Ни в НАТО?нови [re: Rage]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано11.09.02 21:33



Приятни занимания



Тема Re: Ще има ли протест СРЕЩУ приемането Ни в НАТО?нови [re: Rage]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано11.09.02 22:08



Ядохме боб 45 години, за да плащаме Миг–ове, прословутите ракетки, както и помпозни манифестации и НДК–та и разходките до Париж на Людмила и подобните И, само за да си напарфюмират путките. На всичкото отгоре ни задължаваха да им минаваме диван–чапраз по жълтите павета и ентусиазирано да им се радваме с признателни изражения.

Така че, на мене за ядене на боб не ми говори другарю пролетарий!

Ф–15 си ги плаща американския данъкоплатец. Ако имаше нещо в кратуната си щеше да знаеш това. И освен това огледай се по света и виж стандарта на горке народи, принудени да "плащат Ф–15" и го сравни с тези, освободени от тази "тегоба".

Цяла България, заедно с парцалките се продава три пъти по борсите в света за един следобед. На твоите стотинки ще се крепи военната мощ на НАТО.

Не на мене тия, др. революционер... Наситих се на вашата "справедливост".



Тема Re: Ще има ли протест СРЕЩУ приемането Ни в НАТО?нови [re: Boвaтa]  
АвторRATM (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 00:04



Нещо си се объркал комплексиран глупако! Аз нямам нищо общо с твоето мизерно същештвувание през тези 45 години. Ти си от онези нещастници, които хвърлят вината за собственият си неуспех на другите... и за да се избавиш си избягал чак в америка. От посредствеността си няма да избягаш.

Ти нямаш право да решаваш съдбата на България!



Тема Re: Ще има ли протест СРЕЩУ приемането Ни в НАТО?нови [re: Boвaтa]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 00:25



Уважаеми господине, вашият прякор Вовата, дали е галено от Вулвата? Ако е така с оромно удоволствие Ви каня да се присъедините към нас в клуб "Нежна Душа"



Тема То бива бива, ама...нови [re: RATM]  
Автор D.J.R.B. (антиДЕМОНОкрат)
Публикувано12.09.02 09:33



такава страхотна манипулация и подмяна на избора...! Каква гадна, подла и антинародна пропаганда по Канал 1 е обявата за концерта-митинг и долнопробната лъжа БЪЛГАРИЯ : ЗА (иначе символиката на изписването е вярна - като протичници в мач). Какво богохулство е да кажеш, че "войната срещу тероризма" е война между ДОБРО и ЗЛО (САЩ - добрите, света - лош). ОчевАдно е, че вече трето правителство подменя ИСТИНАТА за отношението на българина към бобандировките в Сърбия, Ирак и изобщо към "омиротворителните" акции на САЩ, а с това и отношението му към НАТО. Горко им! Горко ни!
Нека обаче имаме търпение... ТЕ - ПРЕДАТЕЛИТЕ И МАЙКОПРОДАВЦИТЕ ВЕЧЕ СА ОТСЕЧЕНИ! Мене, мене, текел упарсин!

Редактирано от D.J.R.B. на 12.09.02 09:39.



Тема Re: То бива бива, ама...нови [re: D.J.R.B.]  
АвторRage (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 09:50



Така е, човече... писна ми да ме манипулират.

А нахални американчета, предреждащи се на бензиностанцията, е нещо, което наистина няма да понеса...



Тема Re: Ще има ли протест СРЕЩУ приемането Ни в НАТО?нови [re: XXX]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 16:22



Вашата душа, може би затова е толкова нежна, защото е невежа.

Иначе щеше да знае "Вовата" умалително от кое име е.

Не не съм за вашия клуб. Много ми е твърд к...а за там. Но все пак, благодаря за поканата...



Тема Не няма да има протест само може би малък циркнови [re: RATM]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 17:04



...нещо като запалянковска манифестация като след мач Левски – ЦСКА...

Ти ли бе, пикльо батков, ще решаваш съдбата на България? По интернет? Забавляваш мш искрено! Thanks!

Ти ли от някой спърдян интернет клуб ще ми диктуваш какво имам и какво нямам право да върша? Аз правя КАКВОТО СИ ИСКАМ, ясно ли ти е. И цял живот е било така...

Та за твоята мащабите на твоята идиотщина няма рационално число, с което адекватно да бъде изразена! Както и за мрънкащото ти и джавкащо нищожество.

Хайде на бас, че:

1. България ще влезе в НАТО.
2. Не след дълго ще се давиш в конфликта между "евроатлантическите ценности" и своята вродена непригодност – цял живот (изливайки яда си в интернет), освен ако не емигрираш в "справедливи" общества като Куба или Северна Корея (ако ги има все още).
3. Че на чичо ти Садам ще му свитнат главицата в най–скоро време.
4. Че за твоята доктрина надежда в обозримото бъдеще няма никаква.
5. Че, ако не ти уври главата, бъдещето ти е да се търкаляш по паветата с ръчно изписани глупости на картон 65 х 80 и главата ти ще се подуе от кютек, докато се квалифицираш в най–обикновен клошар, ровещ по кошчетата за огризките на материалното общество, против което цял живот си се борил.

Това е тъжната (за тебе) и радостната (за мене) картинка.

Аз съм жител на цялата планета и мога да живея, където си пожелая, колкото си пожелая и това и правя. Кадърните, честните и трудолюбивите се оправят навсякъде – и в джунглата и на полюса. А ти си прикован за някаква антикварна интернет дупка и се самоизживяваш като патриот и борец за права ... Каква патетика!

Така че, не ми говори и за комплекси...

Много сте забавни!

(ПС) Снимай се от различни ъгли за да имат скулпторите материал за паметник. Иначе се получават смешни и жалки гаргоилс.



Тема Re: То бива бива, ама...нови [re: Rage]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 17:10



И какво ще направиш, непонасяйки ги?

"Едно е да искаш, друго е да можеш и трето и четвърто е да го направиш" – не си ли чел Радичков, бе човек?



Тема Re: Не няма да има протест само може би малък циркнови [re: Boвaтa]  
АвторRage (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 19:07



Стила ти ми е много познат...

1. Аз ще решавам съдбата на България. Защото живея тук, защото работя тук, защото съм първо гражданин на България и след това гражданин на всичко останало. А ти си се отрекъл дори от майка си.

2. Не пиша от никакъв "спърдян" интернет клуб. Пиша си от вкъщи и интернетът ми е много по-качествен от твоя.

3. В "материалното общество" аз съм се класирал много по-добре от теб. Ти не можеш да се класираш най-малкото тук и сега.

4. Не се боря против материалното общество, а против лайнари като теб. Не ми трябват твоите ценности и най-вече не искам да ти плащам за това, че си продал майка си.



Тема Re: Не няма да има протест само може би малък циркнови [re: Rage]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 21:47



Разбира се че стилът ми ти е познат. Защото е стил. Безстилието трудно се разпознава.

Къде е по–лесно да се "уредиш" или "да успееш". В града или на село. Съотношението между Америка и България е такова. Нали си чувал за Ню Йорк какво пее Синатра: If you can mke it there you can make it anywhere"

Твоя интернет по–качествен от моя? Може, може. Айде да поспамиме заедно да видим, кой ще поства повече постинги за по–кратко време. Нищо, че аз изчаквам презокеанска трансмисия, пак ще те ударя в земята. Аз съм на светлинна връзка батенка. 24 часа в денонощието. Няма дайъл–ъп. А ти има да чакаш майка ти да се набъбри с приятелката, че да ти освободи линията. Когато пък може да ти спрат и тока, ха–ха–ха... Нищо, нищо поне имаш самочувствие...

Как си се класирал в материалното общество? Къде ходиш на курорт? Сигурен съм, че хрупаш домати в някоя квартира в новия град в Созопол, за да можеш да отраеш десетина дена (най–много). Аз имам билети за Австралия за един месец след Нова година. Как ти се струва? За това в каква боксониера живееш, няма да говорим и колко ще ти мръзне гъза през зимата – също. В България като си бях това лято се класирах на места, за които ти и понятие нямаш, че съществуват (там просто не виреят революционери – нямат нужния стил). Но не ти и трябва да имаш – и без това си достатъчно раздразнен.

Ще плащаш, моето момче, ще плащаш, щеш не щеш. Все някой плаща. Майката му е да имаш с какво.

И не бъди наивен, че съдбата на България се решава в България. Съдбата на всички подобни нещастни и немощни страни се е решавала, решава се и ще се решава от шепа големи страни. Защото те държат и ножа и хляба. Неприятно, но факт. Бъди спокоен, и съдбата на Швейцария се решава пак по този начин – но нея никой не я закача, само защото парите на всички са там. Просто по споразумение... Даже и Хитлер не посмя – и на него му трябваха сигурни сейфове, за всеки случай. България в сцетовен план не е нито банка, нито житница, нито нищо... Тя е просто една бивша съветска територия. Без собствени ресурси, без собствено производство, без собствен пазар... Нищо. Е, когато нямаш нищо и искаш да имаш нещо, ще играеш танца на този койот поръчва музиката. Поне ще научиш стъпките и имаш шанса да стянш добър танцьор и някой ден да танцуваш самостоятелно. А сега едва преплиташ краката, че се и зъбиш и се сърдиш защо те настъпват по пръстите. Никъде не дават така...

Приятна революционна борба.



Тема Re: Не няма да има протест само може би малък циркнови [re: Boвaтa]  
АвторRage (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 23:50



Малоумнико! Повтарям ти да не приказваш без да знаеш кой съм в действителност.

Стилът ти ми е познат, защото предателите си личите.

"В града или на село" - аз съм успял и на двете места, моето момче. Ти си отишъл "в града", защото е по-лесно. Всеки може да се оправи с "подредена къща". А тук всичко го правиме от гола земя.

За интернета - готово, имаш го! (само ще те светна, че имам 10Mbps връзка до dir.bg, пък ти каква оптика имаш много добре знам, защото съм бил при тебе много пъти)

На курорт ходя където си поискам. В България аз съм богат човек. В САЩ ти си мизерник. Това е разликата.

Въпроса е в това защо аз ще плащам на американското правителство за да можеш ти за по-малко работа да получаваш повече пари.



Тема Re: Не няма да има протест само може би малък циркнови [re: Boвaтa]  
АвторHoжa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 23:52



Един съвет... да не ти минава през акъла да се връщаш. Нямаш си представа как са се озлобили хората тук. Като нищо ще те пребият с камъни.



Тема Re: Не няма да има протест само може би малък циркнови [re: Boвaтa]  
АвторДeлю Boйвoдa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 00:04



Дядо ти Синатра не си е показвал чушката извън вашата си кочинка, та не ми го давай за пример.



Тема Re: Не няма да има протест само може би малък циркнови [re: Boвaтa]  
АвторKинтekc (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 00:14



Знаеш ли с какво се гордея най-много? Всички мъже в моята фамилия са работили през целия си живот в оръжейния бизнес. От сключените сделки, главно с арабския свят, България може да живее цяла година. С други думи моят род е нахранил милиони хора. А, да. И е спасил хиляди хора от поробване. Е умрели са купчина войнствено настроени инфантили с американски пагони... те сами са си виновни. Не се чуди ако при следващия атентат върху главата ти паднат парчета метал с надписи на български...



Тема Re: Не няма да има протест само може би малък циркнови [re: Boвaтa]  
АвторИcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 00:27



Всъщност знаеш ли какво ще направиме ние? Ще ви биеме във собствената ви игра. А гъзолизци като тебе само ще съжаляват, че са зарязали разхвърлян замък за да отидат в нова колиба.



Тема Re: Не няма да има протест само може би малък циркнови [re: Rage]  
Авторбpлpбkлйн (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 01:09



'Повтарям ти да не приказваш без да знаеш кой съм в действителност'
Не бих се учидил ако кажеш, че си Наполеон.

'На курорт ходя където си поискам. В България аз съм богат човек'
предполагам духовно повече, макар че духовността ти се събира на оная ми работа.

Айде със здраве и метни една бомба и от мен като отиваш да протестираш



Тема Ха ха ханови [re: Kинтekc]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 01:23



Оръжейния биснес ли? И аз пушех от нелегалното Малборо–менте което го шъткахте на турците от базата край Синеморец. Чудно защо не търгувахне с руски папироси ами фалшифицирахте американска стока...

Бомби на български. Сигурно ще са от тези дето ги правех от празни бомбички за сифони като ходехме за риба... Така де, ракетките вече ги режат...

Позрдрав на целия ти оръжеен род – ченгета от Кинтекс. А да, и на другите обитатели на джурасик парк, откъдето се обаждаш. Засега събирайте безшевни тръпи от огтадите (за пищовите де) и садете череши за топчета





Тема Re: Не няма да има протест само може би малък циркнови [re: Иcтинaтa]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 01:28



За моята игра ще ти трябват и от моите пари. И то доста.

Защото тя се нарича $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$. А твоите парици зад граница ги разглеждат като талони за "Монополи" и ги ползват за отбелязване на страници.

Аз гъзолизец? Ам–ми! Не, просто работя и очаквам за това да ми плащат. Навреме!!! Не съм доброволец като тебе – липсва ми бригадирски дух! Както и стахановска себепожертвувателност!



Тема Re: Не няма да има протест само може би малък циркнови [re: Дeлю Boйвoдa]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 01:31



А–а–а добра си е кочинката, добра си е. А Синатра не може да ми е дядо. На 45 години съм, все пак. Чичо – да!

А и чушката си я е показвал на доста места – турнета из целия свят при претъпкани зали. А в комунистическия рай на твоя дядо, даже и там не издържаха издадоха му плоча на този гаден американец. Още през 1969 година. Справка – Балкантон!

Интересно твоя дядо на колко световни турнета е бил



Тема Да ти отговоря на въпроса!нови [re: Rage]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 01:38



"Въпроса е в това защо аз ще плащам на американското правителство за да можеш ти за по-малко работа да получаваш повече пари."

Защото си looser може би? Или защото твоите пари са плява? Или защото така е било и така ще бъде. Едни ще работят, зада е гот на други. Хич, не е морално, знам. Ама то кое ли пък е? Замислил ли си се по този въпрос? И какво си търсил тук ти – в бълрогата на световния капиализъм.


А до това кой си ти всичко е ясно. Освен, че си looser, си и пърдимахалка (а сега да те видя с диалектите как си, като си такъв патриот).

Но иначе, ти си много забавно парче!



Тема Re: Не няма да има протест само може би малък циркнови [re: Hoжa]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 01:45



А–а–а, защо пък. Това лято прекарах два чудесни месеца. Черпих на поразия много от пролетарските борци. След третата ракия почваха да ме питат как се вади грийн карта... Таксиджиите плюеха по Америка, докато им платях с доларчета – тогава им лъсваха очичките. А пък АТМ машинки (банкомат де) – под път и над път. А сметчицата в САЩ, дебела, дебела... Никак не беше лошо...

Догодина пак ще си дойда, след Австралия, направо до Атина. А след това – у дома. Околосветски полет. Само да не го гръмнете самолета, ей момчета–закачковци. Че след това кой ще ви ентусиазира и провокира на интернет. Такава скука ще ви налегне!



Тема 10 мегабайта за секунда с Дир–а!!!!нови [re: Rage]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 01:53



Сигурно връзката ви е по водопровода



Тема Re: Ще има и още как...нови [re: бpлpбkлйн]  
АвторRage (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 09:51



Ха ха ха ха ха...
Голям си смешник. Долу, момче, долу, недей да ме цапаш... Бедната ти душица е заета само с едно единствено нещо - да трепери и пази паричките в джоба. Ти нямаш Майка, ти нямаш Родина, ти нямаш Приятели... какво имаш? Кола? И аз имам кола... по-хубава от твоята... Къща? И аз имам къща... по-хубава от твоята... Но имам и Майка, Родина и Приятели, за които да умра ако трябва. Ти за какво ще умреш? За колата ли? Или пак за пари? Безграмотно нищожество...



Тема Re: Вулвата....нови [re: Boвaтa]  
АвторTъproвeцa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 09:52



Мхе... Ти изглежда си и тъп освен всичко останало... Кой говори за цигари? Аз говоря за цели кораби АК47 продадени в целия арабски свят. Противозенитни ракети, радарни установки, радиостанции... всичко правено тук. И мога да те зарадвам, че колкото и да се пънете не можете да съсипете повече оръжейния бизнес тук, защото вече е частен и вече играе само чичко прачко, към които ти имаш такъв култ... Нали не си въобразяваш, че някакъв си г-н Пръдлю, посланник, ще ми размаха пръст и ще ме спре да изнеса цел самолет застарели противозенитни ракети "Стрела". Знаеш ли а какво беше свален "невидимия" F-117 над Югославия? С такава ракета. Българско производство. А иначе режем тези ракети, които арабите не пожелаха да купят...

Наздраве!



Тема Re: Ще има...нови [re: Boвaтa]  
АвторБpиraдиpa... (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 09:54



Гъзолизец си! Своя гъз си продал, че даже тези, на жена ти и децата ти (ако въобще оставяш потомство). Моите парици зад граница изглеждат точно така, както и твоите.

Всъщност какво работиш? Пиколо? Мияч на чинии? Чистач? Асистент на секретарката? Кажи си... после ще ти кажа аз какво работя.



Тема Re: Не няма да има протест само може би малък циркнови [re: Boвaтa]  
АвторCинaтpa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 09:54



- Чш... малкия, малко уважение към чичо ти... ааа... Я подай онова столче, да попея малко, че отдавна не съм пял "на живо"... кхе кхе кхе кхе...

в този момент се обаждат от Европа:

- Алоу... да махнете тая маймуна, че скри пеизажа от граунд зироу... един тъкмо щеше да оцелее... А? Кой бил? Синатра? Незнам... ние тук само пушиме трева и слушаме Продиджи...



Тема Re: Не няма да има протест само може би малък циркнови [re: Boвaтa]  
АвторO! (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 09:54



А с коя авиокомпания летиш?



Тема Re: Да ти отговоря на въпроса!нови [re: Boвaтa]  
АвторRage (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 09:56



За теб е ясно:

- Ти си продажно копеле, без майка и родина, което си е продало гъза, за да може да се фука пред бедните си роднини. Като селските курви...
- Ти си селянин, отраснал на село в България. Прост си, недоучил и озлобен, типично провинциалистки.
- В България ти си бил мижитурка, както вероятно си там, където си в момента. Защото вълка кожата си мени, но нрава не. Некадърна, безморална отрепка, на която ЕСТЕСТВЕНО са и виновни комунистите...
- Ти си духовно прост човек, без морал и ценности.



Тема Re: 10 мегабайта за секунда с Дир–а!!!!нови [re: Boвaтa]  
АвторИнтepнeтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 09:57



Виждаш ли колко си прост? 10Mbps е 10 мегабита в секунда. Но ти изглежда не правиш разлика. Къде ще ги научиш тия неща на село, където си отраснал... казват първите седем години били най-важни.

Оптика, моето момче... (казва се оптична връзка а не светлинна връзка). В София има градска оптична мрежа.

Знаеш ли какво... друг начин да си върнеме част от праите е като гледаме безплатно филми и слушаме безплатно музика. Това също не можете да го спрете.

Колкото и да се опитвате не можете да ни спрете!



Тема Re: 10 мегабайта за секунда с Дир–а!!!!нови [re: Интepнeтa]  
АвторOlive (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 10:27



Да не забравяме и уиндоусъ!



Тема Кучетата протестират, керванът ......нови [re: RATM]  
АвторKaмилa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 11:08



Кучетата протестират /само в форума/, керванът си върви.



Тема Re: 10 мегабайта за секунда с Дир-а!!!!нови [re: Интepнeтa]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 13:27



moje da e bezplatno, no gledate zapadna filmi i slushate zapadna muzika. towa kak se wryzwa s liubovta wi kym zapadnata civilizacia? "promivat vi mozycite" bezplatno, pyk i se hvalite s tova :P

PS. Znaesh li na kolko BG filma triabwa da otidesh za godina i kolko BG knigi da si kupish za da moje chovek da prejiviava ot pravene na filmi ili pisane na knigi w BG?



Тема Re: 10 мегабайта за секунда с Дир–а!!!!нови [re: Интepнeтa]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 18:44



Хе, хе, добре че ми обясни какбо е бит и какбо е Баит. Иначе шегата с водопровода нямаше да е добра, нали бе, млади момко...

Хайде сега преведи "оптичен" на български...

София има и водопроводна мрежа, не само оптическа. Това личи и от локвите при спукването на тръбите....

Да, израстнах на село (малък град де – село никога не е бил), мога да доя овце, да се катеря по дървета, да се гмуркам свободно до 20 метра. Ако попадна в гората, ще оцелея, защото зная как да и ползвам ресурсите и без да се отровя от първата гъба. Как това ме ощетява, не зная. А кажи ти какво ще правиш, ако някой ти изтегли асфалта изпод краката...



Тема Re: Не няма да има протест само може би малък циркнови [re: O!]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 18:45



С няколко.



Тема Продиджи?нови [re: Cинaтpa]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 18:47



А какво стана с Янка Рупкина?



Тема Re: Вулвата....нови [re: Tъproвeцa]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 19:00



Аз ти говоря за цигарите, които шъткахте на турската граница. Хийде де, и аз имах нанкакви познанства.

Ами, точно това се иска, бе момче. Всичкия бизнес в БГ трябва да стане частен. Но с посланика нещо не съм съгласен. Оръжейният ти бизнес, момко, като такъв в страна членка на НАТО(тук наздраве и на тебе!) ще бъде подчинен на принципите и договореностите на страните членки на НАТО. Айде и ние знаем нещичко... А една от клаузите е да не се продава оръжие на страни и режими, враждемни на алианса. И, ако не се подчиняваш, ще те изфъшкат от бизнеса. Влиза се в панделата за такива "сделки".

А тези, дето арабите НЕ ПОЖЕЛАЛИ да купят едни от най–съвършените руски ракети, го разправяй на старата ми шапка.

За невидимия самолет ще ти кажа само това. Брат ми беше много, много добър с прашка. И веднъж привечер улучи прилеп в полет. Слет това хилядоктратно се е опитвал да повтори този подвиг. Ако живееше хиляда години и само с това се занимаваше, бих допуснал, че може и да повтори.

Колко ракети бяха изстреляни с мерак да се свали стелт? Една, две, пет, или по–скоро стотина –двеста. Един от двеста е много висока хвалба, няма що! Та след втория стелт, съборен от българска ракета, заповядай да разговяряме за теорията на вероятностите.

Дотогава просто нямаш аргумент.



Тема Re: Ще има...нови [re: Бpиraдиpa...]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 19:14



Аз работя богаташ! Парите ми работят за мене. Отвреме навреме се занимавам и с професията си – обикновен зограф, но то е само творчески порив. Работите ми се продават по целия свят (без талибанските райони).

И моите пари и имоти в България (Австрия, Чехия, Италия) не са малко. Ако искаш да си мериме курците, но си патетично парче.

В Америка, не те питат какъв си, откъде идваш, и на кой бог се кланяш. Осовно ги интересува какво можеш.

Изредените от тебе, професии и тук и в България се работят от хора, които за за нищо друго не стават. Но за разлика от България тук никой не ги смята за страмни или унизителни. Това, че ти ги изреждаш в язвителен контекст, показва само умствената ти примитивност. С такава едва ли си много заможен, освен ако не си бандит – уважавано занятие в България напоследък.

А протестът, ако има такъв изобщо (силно се съмнявам, че ще надхвърли рамките на интернет), ще предизвика само вестникарска дандания за около седмица. След което България пак ще влезе в НАТО. А ти ще си броиш синините по главата.

Дори и президент, дори и първи министър на България да станеш, не можеш да промениш НИЩО. Драги. Решенията се вземат и са се вземали в Москва, Вашингтон, Париж, Лондон и на още няколко (строго законспирирани) места (това а задачка за любителите на конспирации). И който не слушка – като чичко Милошевич вчера и чичко Садам след някоя и друга седмица.

Как може да сте толкова наивни бе, момчета?



Тема Re: Кучетата протестират, керванът ......нови [re: Kaмилa]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 19:18



Ха, ха, ха... Един свеж глас в навалицата. Голяма градинка съм навъртял, нали?



Тема Re: Ще има и още как...нови [re: Rage]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 19:21



за които да умра ако трябва.

Ами умри, бе! Едно идиотче по–малко. А приятелите ще ти вдигнат паметник и може би ще ти носят цветя първите две години...

На мене не ми се умира. Аз съм нищожество, което е достатъчно тъпо за да не му се мре.



Тема Re: Да ти отговоря на въпроса!нови [re: Rage]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 19:21



Всичко е абсолютно вярно!


Е, и?!



Тема Re: 10 мегабайта за секунда с Дир–а!!!!нови [re: Boвaтa]  
АвторБay (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 21:33



Хохохо... аре нема нужда! Изобщо не си я направил "нарочно" тая грешка. Просто си неграмотен.

"Оптичен" е дума на Български. Отново показваш колко си прост.

Това с тръбите какво общо има? Недей да злобееш толкова... елементарен си.

Важен е манталитета. Той не се променя. Твоят е на слеска курва, както вече казах...



Тема Re: Продиджи?нови [re: Boвaтa]  
АвторMyзиkaнтът (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 21:32



Какво общо има тук Янка Рупкина...



Тема Re: Вулвата....нови [re: Boвaтa]  
АвторИнжeнepa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 21:33



За цигари аз нищо не знам... вроятно това е отново плод на параноята ти.

Ако знаеше нещо повече за ракетите "Стрела", за това как работят и за това колко невидим е всъщност F-177 нямаше да приказваш глупости.

Просто се изумявам как можеш да приказваш такива великански кретенизми... вероятно в резултат на сляпата ти вяра в небобедимата амкерика...



Тема Re: Ще има и още как...нови [re: Boвaтa]  
АвторCтpaшko (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 21:32



На мен също не ми се умира. Но има неща, за които бих го направил.

Какво ще правиш ако някой от многоброините врагове на САЩ взриви атомна бомба в ню йорк? Ако оцелееш, просто ще отидеш другаде нали така?



Тема Re: Да ти отговоря на въпроса!нови [re: Boвaтa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 21:33



Ами аз не искам да бъда такъв.



Тема Re: Ще има...нови [re: Boвaтa]  
АвторПpeзидeнтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 21:33



Ти работиш лъжец. Останалото няма да го коментирам...


Ако аз бях министър председател (, както се казва на български неграмотнико!), хора като теб щяха да загубят бългаското си граждансто за нула време.



Тема Re: Кучетата протестират, керванът ......нови [re: Boвaтa]  
АвторKaмилaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 22:35



Не ти завиждам много, но все пак е забавно.



Тема Ти ли си свободен бе?!?!нови [re: Boвaтa]  
АвторШшшт! (Нерегистриран)
Публикувано14.09.02 00:05



Взеха ли ти вече отпечатъци? Снимаха ли те в профил и анфас? Точно това ще ти се случи в твоята нова свободна страна. Прав е пича дето вика, че си с курвенски манталитет!
Чудя се само дали наистина са те убедили, че си щастлив или само се правиш на важен и собствения ти егоцентризъм те кара да събираш псувните на интернета. Сигурно ти е много готино да си клозетна чиния - нищо че всички серат отгоре ти, важното е да не те пренебрегват.
Може би си ционист а? Такива са ти изказванията. Не ти ли е ясно че новия световен ред е обречен още от формулирането му. Никога никой от огромната маса онеправдани няма да се съгласят да бадат преебавани от продажни курви като теб. Пък и ти трябва да осъзнаеш, че за теб са само трохите от масата на босовете. Не ти ли е ясно, че твоята любима америка вече е изчерпана до дупка. И както е любимка на всички само се чудя кой първи ще я помете Русия, Китай, Индия или някой от любимите ти араби. Ти мислиш ли, че някой по рождение има повече права от друг? Ако го вярваш си пълен нещастник с който няма нужда да се приказва.
Хайде стига толкова - отивай да лижеш задници за $. Нали това е твоят бог - кланя му се! И да ти напомня нещо което не си виждал отдавна :

МОЯТА МОЛИТВА

"Благословен бог наш..."

О, мой боже, правий боже!
Не ти, що си в небесата,
а ти, що си в мене, боже -
мен в сърцето и в душата...

Не ти, комуто се кланят
калугери и попове
и комуто свещи палят
православните скотове;

не ти, който си направил
от кал мъжът и жената,
а човекът си оставил
роб да бъде на земята;

не ти, който си помазал
царе, папи, патриарси,
а в неволя си зарязал
мойте братя сиромаси;

не ти, който учиш робът
да търпи и да се моли
и храниш го дор до гробът
само със надежди голи;

не ти, боже на лъжците,
на безчестните тирани,
не ти, идол на глупците,
на човешките душмани!

А ти, боже, на разумът,
защитниче на робите,
на когото щат празнуват
денят скоро народите!

Вдъхни секиму, о, боже!
любов жива за свобода -
да се бори кой как може
с душманите на народа.

Подкрепи и мен ръката,
та кога въстане робът,
в редовете на борбата
да си найда и аз гробът!

Не оставяй да изстине
буйно сърце на чужбина,
и гласът ми да премине
тихо като през пустиня!...



Тема Re: Кучетата протестират, керванът ......нови [re: Boвaтa]  
Авторnqkoi (Нерегистриран)
Публикувано14.09.02 12:44



Interesno,Vova,dali poemash otgovornost za resheniqta si?Ili kato edno vreme imash "mom4e za boi"(mladiq princ kato napravel belq i bieli mom4eto za boi).Ti vzemash resheniqta(ili takiva kato tebe),a nie go otnasqme.Ako neshto se precaka si gotov vednaga da smenish mnenieto si.Az za razlika ot teb kato vzema reshenie si nosq otgovornostta t.e. ako se nalojo shte umra za ideite si.Ti gotov li si da umresh?Ili za da se spasish shte prodadesh maika si,jena si i decata si(moje i naroda si i kolkoto drugi raboti mojesh).No otkyde da znaesh ti 4e nakraq pak shte umresh,nqmash drug izbor.I kato se setish kakvo si prodal za da mojesh da jiveesh malko po dylgo moje bi shte ti stane kofti.Da, ti shte umresh i az shte umra,vseki shte umre.Kakto e kazal don Huan Matus "nie sme syshtestva na pyt kym smyrtta si".Nikoga,Vova,ama nikoga ne go zabravqi.



Тема Re: Ще има и още как...нови [re: Boвaтa]  
АвторБoбaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.09.02 15:59



Ами недей умира, бе! Ама колкото и да не ти се умира - ще умреш!

Я кажи къде отива твоята Америка и твоят американски $ като умреш? То като заспиш вече ги няма, пък какво остава като умреш. "Правотата" ти е права докато изчетем тоя роман. Като го прочетем, няма как - няма да бъде права.

Ти ще умреш в мъка, защото ще има какво да губиш! Ние от селата сме си мъртви - мисли му ти!
Един път ти бях писал, че като стана всесилен, ще си спомня в тоя славен ден ТОЧНО ЗА ТЕБ. Тогава ще те извикам да отговаряш, а после знаеш ли какво ще си пожелая за теб? Да се върнеш веднъж завинаги в същата тая мизерия, по която си плюл. И да видиш, че въпреки залязването на ЗАПАД, Слънцето пак ще изгрее от ИЗТОК. Много си се увлякъл по залеза, цивилизаторче! Айде лека нощ! Мръкна съвсем!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.