Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 21.09.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: 14 000 000 човека?нови [re: coffeetime]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 13:34



horata vinagi sa imali shans da se izdignat, ako sa iskali da platiat cenata (s rabota i uporitost). ili mislish che po wremeto na krepostnichestvoto w rusia horata sa imali po-goliam shans i zatowa Lomonosov e uspial da stane towa koeto e bil?

Posochi mi period ot istoriata w koito e bilo po-lesno da uspeesh. Thanks



Тема Re: Наистина ли Бил Гейтс притежава 14 000 000 човека?нови [re: Mr.Teatime]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 13:38



zabravih da spomena che pak ne komentira kak se otraziava na horata w Zimbabwe prerazpredelenieto na bogatstvata. ne ti iznasia nali. drugo si e da goworish kolko sa loshi US korporaciite i kak iskat da svaliat Mugabe. Neka malko da zabravim za politikata i US i da vidim kak sa horata tam, a?



Тема Re: Наистина ли Бил Гейтс притежава 14 000 000 човека?нови [re: l]  
АвторMr.Teatime (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 16:24



Dobre de!! Da zabravim za politikata. I kakvo ot tova? Az kazah, che ne sum zapoznat v detaili s problema v Zimbabwe.Kaji mi ti kakvo stava tam? Bih te pomolil da analizirash situatziata i da chuia zakluchenie.Tova che ednite ne mogat da polzvat zemiata ratzionalno,suvsem ne oznachava avtomaticho, che drugite sa ia polzvali.
Drugo neshto.Nikude ne sum kazal, che poniatiata 'spravedlivost' i 'ravno razpredelenie na blagata' sa tujdestveni???? Kogato v Indonezia NIKE proizvede chift ketzove pri razhod 5,60$ i dade nadnik na rabotnika 1,50$ i sled tova prodade tozi chift v US na tzena 50-60 $,e togava za kakvo stava duma?? Kaji mi ti? Ima goliama razlika i imenno tam e problema na sotzialistite naprimer.
Ne mogesh da me ubedish, che US Korporatzii praviat tazi 'kampania'????? ot dobra volia v Zimbabwe.
Procheti Konstitutziata na US ot 1776 + 10 popravki+malko Adam Smith i shte razberesh nakude otivate tam v US -Totalitarna Demokratzia ako tozi termin ti e poznat :-))))) Do skoro.



Тема Re: 14 000 000 човека?нови [re: l]  
Авторcoffeetime (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 22:07



mojata teza e, che 'uspehut' w dneshno wreme ne zawisi samo ot twoja trud i postojanstwo (osobeno w bulgaria) :(
ne che ne trjabwa da si uporit, da iskash da rabotish i da uspeesh, no towa ne e dostatuchno. a na lomonosov sa bili dostatuchni purwite dwe. oswen prirodnite dadenosti, koito e imal :)



Тема Re: Наистина ли Бил Гейтс притежава 14 000 000 човека?нови [re: Mr.Teatime]  
АвторTV (Нерегистриран)
Публикувано22.03.02 15:13



Ako i ti si si kupil prez 1986 za $ 2000 (koeto e pomalko ot sredna amerikanska zaplata za onova vreme) akcii na microsoft, sega steshe da pritejavash niakolko miliona. Ama ne si. I sam znaesh zashto ne si kupil. Zashtoto skapanata ti komunisticheska darjava ne ti e pozvoliavala da se pravish na kapitalist. Pri komunistite imashe samo pravoto da badesh mizernik. Ama uspokoi se, sled niakoia i druga godina na vsiakade po sveta ste cari amerikanskata demokracia i togava vseki rabotnik po sveta shte moje s edna spestena zaplata za 10 godini da stane milioner.
Ama predi tova triabva da badat ubedeni vsichki teroristi, nacionalisti i komunisti, che tova e edinstveniat pat na demokraciata, kade s blaga duma. I ako ot duma nerazbirat togava s bombi.

eide chao!



Тема Абсолютно съм съгласен с теб!нови [re: Priakor]  
АвторCъrлaceн (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 17:38



Много си прав! Ти наистина си неспособен да:
1. да отсяваш информазията;
2. не разбираш не само другите но и нещата, които стават в собствената ти страна.
Не разбирам само защо говориш за себе си в множествено число...



Тема Re: Наистина ли Бил Гейтс притежава 14 000 000 човека?нови [re: Mr.Teatime]  
Авторmicro (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 11:09



Kakwa revolutia? Da grabnem pushkite i da hvanem Balkana li???
Ili moje bi da napravim nova Oktomvriiska Revolutia! - Ne mersi!!



Тема Re: Наистина ли Бил Гейтс притежава 14 000 000 човека?нови [re: Mr.Teatime]  
Автор kkrekk (observer)
Публикувано03.11.20 09:40



Bill Gate-s има много ама много интересна хистъри.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.