Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:34 04.07.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Така , сега слушай какво ще ти кажа АЗнови [re: TV]  
Автор File99 (ентусиаст)
Публикувано11.01.02 15:59



С астрономия съм се занивамал само четири години - от 9 до 13 годишна възраст, два пъти съм виждал НЛО и по този случай RUFORC проведе кракто но много резултатно разследване по въпросът , за разлика от българските уфолози .
По въпроса за образованието - следвам право и международни отношения в СУ . Даже в момента съм в сесия и съм твърде зает , за да обърна повечко внимание на опасните заблуди , които крепят "духа" на българина .
По въпроса за спорта - тренирах в миналото години наред бойни изкуства , но не успях така и да стигна даже и до заветния първи дан . Затова се насочих към фитнес-културизма и в момента мога да се похваля с една много добра физическа а и умствена форма благодарение на този страхотен спорт . Мога да ти гарантирам , че тежкият спорт не пречи а напротив - помага на умствените натоварвания , стига разбира се да е добре дозиран и да не се употребяват медикаменти . На запад това са го разбрали много отдавна , за разлика както виждам от тук , осъзнали са че спорта крепи потенциалът на обществото висок , за разлика от вашият битов алкохолизъм . Срамът е за хора , които не спортуват а не за перфектно поддържани пичове , смятам че това е пределно ясно на всички здраво мислещи индивиди .
Някакви въпроси повече имаш ли ?




Тема Re: Проблемът на БГ гражданско общество- за Прякоранови [re: TV]  
Автор Priakor (OK)
Публикувано11.01.02 17:02



Televizor,

MOje i da sam bil sportist, no to e bilo v intelektualen sport bez anaboli, a pak shto se otnasia do programiraneto, to nikoga ne sam se 'havalil' kakto ti inteligentno i neanabolno spomenavash. To e samo nachin na izkarvane na zaplata.
AZ moi chovek niama nujda da se hvalia tai kato sam siguren che imeto mi ti e izvestno. Dokato tvoito i da mi go kajesh sam siguren che niama da mi govori nishto.
I nakraia, edin vapros: Ti po-glupav li si ili po-prost?
Az specialno mislia che otgovora e 50/50.

Priakor Priakorov


Тема Re: Проблемът на БГ гражданско общество- за Прякоранови [re: Priakor]  
АвторTV (Нерегистриран)
Публикувано14.01.02 18:29



zdravei priakore,
za edno si prav televizor niamam i zatova televizora u doma sam az. Govoria si sam ili prezentiram pred decata dokato ne zapochnat da revat silno. Togava znam, che na sledvastia den peshkite vav firmata shte sa shashnati, a clientite shte sa vav vaztorg. Smo deto jena mi me tormozi i mi obiasniava, che tuka na zapad deca bez televizor ne mojeli i az ne go zamestvam dostatachno.
Za tova sluchaino ili ne si uluchil, obache sledvashtoto izkazvane za programiraneto me shashna. Tolkova prosto i pravolineino talkuvane otdavna ne biah chel, ne sa li te nauchili v america da razbirash vsichko, koeto ti se kazva. Az napisah:"Triabvashe s tova da zapochnesh, che si sportist, a ne da se havalish, che programirash." Tova moje da se talkuva naprimer:
1) Sportista iska da pokaje, che ne e prost i ima neshto v glavata.
2) Sporista raboti v NY i iska da ni shashne, kolko poveche pari izkarva ot obiknovennia balgarin
3) Sportista iska da ni obarne vnimanie, kolko mnogo poveche e postignal v jivota ot nas ostanalite chitateli.
4) Sportista iska da ni kaje: ti triabva da imash respekt ot men zashtoto az sam neshto a ti si nishto i nishto she si ostanesh.
Predpolagam she normalnia balgarin po-dobre me e razbral, vapreki che nikoi ne mu naliva v glavata kakvo e feedback.
Sajaliavam, greshkata e moja, ne znaech che gledash na neshtata tolkova elementarno i parvosignalno. Za v badeshte shte vnimavam i shte ti obiasniavam po-podrobno kakvo iskam da kaja, che da se razbirame. I izviniavai za profesiata, az naistina niamam nishto naprotiv sreshtu programisti v NY, kakto niamam i nishto naprotiv srechtu miachi na kenefi v Dolni Bogorov stiga da si varshat rabotata.
A TI moi chovek niama nujda da mi kazvash TVOETO IME, tai kato dori da si mnogo izvesten v Balgaria, az ne sam si hodil ot 7 godini i sportisti dori mnogo izvestni ne me interesuvat. Sajaliavam, kolkoto i da si samovliuben i egocentrichen, triaba da ti kaja jestokata istina, che ima balgari deto ne te znaiat.
I posledno ne ti li e izvestno, che glupost i prostotia ne mogat da se skalirat, t.e. vaprosa ti:" Ti po-glupav li si ili po-prost?" e napravo bezmozachen. A i otgovora v toia smisal sashto. No edno moga da ti kaja, 100% ne sam po-glupav ili po-prost ot tebe.

TV

Tuka shte otgovoria na priatelcheto ti, deto sledva v moia roden grad Sofia.
FUK 69 predi da mi obiasniavash kak e na zapad i kak e v balgaria sedni i procheti kakvo sam kazal. Dve izrechenia sam napisal za sporta, predpolagam che tova ne e mnogo i za takav debil kato tebe. Az niamam nishto naprotiv sreshtu fitness. Tuka na zapad horata sportuvat normalno za da sa fit. A az pisah za profesionalen sport i anabolic. A i tuka ima za profesionalni sportisti mnogo gags, kakto i v Balgaria.
I ne se machi da mi otgovariash, prez sledvashtite 20 dena niamam nikakvo vreme. Az i predi vlizah v klubovete edin pat na mesec za da procheta mnenieto na balgarite po seriozni vaprosi, a ne da cheta vaschite prostotii. Taka che si namerete dvamata niakakav drug klub.



Тема Я чупката оттук бе , боклук ! (TV)нови [re: TV]  
Автор File99 (ентусиаст)
Публикувано14.01.02 20:15



На базата на мисловният ви примитивизъм заключвам ,че вие сте от низините на обществото и ви съветвам безплатно по-малко приказки и повече бачкане ! По въпросът за спорта и програмирането - едното не върви без другото по простата причина , елементарни ми българино ,че аеоробната тренировка вкарва така необходимият кислород в мозъка , което избистря и ободрява мисълта , тъй като си нямате прости овце и на представа колко страшно уморително , но сметка на това високо платено нещо е това !



Тема Re: Проблемът на БГ гражданско общество- за Прякоранови [re: TV]  
Автор Priakor (OK)
Публикувано15.01.02 07:48



Televozor,

?????????(What are you talking about?)
You need a check up from the neck up...

P.S. Kazvaha mi che prostotiata hodela i po horata, no ne viarvah.
Dokato ne te sreshtnah na borda...Ezak che si ot Sofia...

Edna misal ot men: Ne e glupav tozi koito e 'neumen', a tozi koito ne si znae ogranicheniata. Pri teb obache e fenomen tai kato i dvete sa verni.
Daje ne mi se i otgovaria na glupostite ti. Nivoto mi pada.

Priakor Priakorov


Тема Re: Смешно момченце!Vizte tova!нови [re: Boвaтa]  
Авторniakoj (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 04:41



Kakvo schte kazete?
http://www.texemarrs.com/two_on_a_saddle_part_ii.htm

Istina li e tova na snimkite????????????????????
Pitam - istina li e??????????????????????



Тема Re: Смешно момченце!Vizte tova!нови [re: niakoj]  
Автор Priakor (OK)
Публикувано29.01.02 07:42



ne

Priakor Priakorov



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.