Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 04.07.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Jiveia po US standart !нови [re: File99]  
Автор Priakor (OK)
Публикувано29.12.01 21:30



Az te chuh i parvia pat SMESHKO. Ne beshe neobhodimo da se povtariash. Nali ti kazah che povtoreniata i cinizmite ne vodiat do ubeditelnost na dovodite osobenno kato gi niamash. Nivoto ti e tolkova nisko che edinstvenata prichina da otgovariam na edin neshtasten impotenten, tap, posredstven, bleden unosha, kogoto dori sobstvenata priatelka e napusnala zashtoto niama nito harakterer nito majki dostoinstva e: Obicham da imam edin takav shut za da moga da se zabavliavam s nego dokato drugite sa v otpuska i ne pishat po borda. A ti naistina me zabavliavash zashtoto takava neshtastna posredstvennost i glupost e vinagi smeshna.

Eto ti nakazanieto: Plias, plias po goloto dupe! I molia te izmii go che me e gnus da go dokosvam.

Priakor Priakorov


Тема Slushai kakvoнови [re: Priakor]  
Автор File99 (член)
Публикувано29.12.01 22:16



Slushai kakvo dolna klasova utrepka takava , da ne mislish che specialno za teb prost i elementaren rabotar shte vpriagam intelectualniat si potencial ? Nie s teb sme hora ot raslichni klasi - az ucha , sportuvam , cheta knigi , vurtia gajeta , a ty bachkash za da izkarash hlaiaba - nali razbirash kakvo ni deli ?
Osven tova s tipichniat si uiridicheski primitivizum , prosty emigranty kato teb , koito sa edno electoralno stado spomognaha da se ustanovi v BG edna nedesevasrka vlast , koiato shte dokara stranata do grajdanska voina oshte proletta . Vie kudeto i da otidete si ostavate PROSTY OVCE i nishto povoche .
Ne si nadrastvay vecherniat si chas da sporish s men , mejdu nas sushtestvuca ogromna intelectualna PROPAST sled kato si padnal dotam da pravish semeistvo bez da si finsovo podgodtvem i da se nalaga da bachkash za hliaba . Osven imushtestven e nalice i obrazuvatelen cenz - neshto , koeto ako produljavash da si zavirash bivolskata glava shte rasberesh !



Тема Re: Slushai kakvoнови [re: File99]  
Автор Priakor (OK)
Публикувано29.12.01 23:44



...mejdu nas sushtestvuca ogromna intelectualna PROPAST...

-S tova sam saglasen SMESHKO! I smiatam che triabva chas po skoro da zapochnesh da se izkachvash ot danoto i ako iskash da si raven s men.

Shto se otnasia do obrazovatelen cenz to moia(MS) ne moje da se sravniava s tvoia(gimnazia v Malo Konare). Shto se otnasia do parite mi- ni si mi na akala ni na parite, a de ne govorim na obrazovanieto mi. Shto se otnasia do gadjeta- razbrah che ne mojesh da zadarjish nikoia s impotentnia si papchiv vid osobenno kato razberat che i vsichkite pari koito imash sa jalti stotinki. A ne bachkash zashtoto niama balama koito da dade rabota na nenormalnik kato teb. Haide sega otidi v baniata da si izstiskash papkite che pak nikoi niama da te pogledne v kvartalnoto kafene.

Shto se otnasia do tova che ne triabva da pravia semeistvo bez da sam materialno osiguren si napravo smeshen zashtoto ne mi znaesh polojenieto, a az bih iskal da ti kaja da ne pravish semeistvo bez da si obezopachen s majestveni harakteristiki'(neobhodimite polovi organi), koito vsichki veche znaem ti lipsvat.

Eto ti nakazanietro: Plias, plias po goloto dupe. Haide veche izmii go che ponamerisva.
Oh man, you are too much fun to play with!!!
Ot sega natatak te obiaviavam za lubimata mii igrachka!

Priakor Priakorov


Тема Re: Няма на какво "евала"нови [re: File99]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано30.12.01 01:54



АК 47 те лъже като турски циганин или като политически циганин, ако е по-достъпно.
Не за пари са си сменяли вярата българите, а за да спасят живота си - своя и на децата си - а мнозина и от това са се отказали.(Това е отразено и в турските хроники, които са на арабски, от онова време)

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Abe tikvoнови [re: Priakor]  
Автор File99 (член)
Публикувано30.12.01 17:51



Abe tikvo glupava takava , az sledvam pravo i mejdunarodny otnoshenia v SU be ! Hora kato men sled godini shte upravliavat takiva subecty kato teb i tvoite deca be , prostakoo .
A po otnoshenie na polovite organi - poneje treniram fitness-kulturizum pochty profesionalno i izglejdam SUPER kakto v tialo , taka i v lice moga da ti gaja samo da si pazis jenata , zashto sum napravo neustoim i shte se okaje che bachkash ne za hliaba na semeistvoto , a za onia go duha viziaki v priak smisul teb !



Тема Mnogo sa te bili kato malukнови [re: Priakor]  
Автор File99 (член)
Публикувано30.12.01 19:26



Hey kreten , az ne moga da si predstavia prokuror da se razporejda s men , kamo li niakakuv skapan ot rabota POMIAR ! Izglejda mnogo sa te bili mama i tate kato maluk da sega samo za pliaskane po dupeto i za nakazania govorish !



Тема Re: Abe tikvoнови [re: File99]  
Автор Priakor (OK)
Публикувано30.12.01 19:58



HE, he, he, hi, hi, hi...Jalko za SU che te e dopusnalo!
Jena mi kaza che si i se natiskal no tia ne se zanimava s papchivi, izmraznali, impotentni studentcheta. Hi, Hi, hi....Iskala istinski maje. Kaza i che v SU vsichki govoreli za tova kakav si otkachalnik i groznik oblechen v stari skasani drehi i mirishesh zashtoto ne si se kapal. SEdial si navan i si prosil jalti stotinki za da moje da kupish 1 chas v blizkia Interneten klub kadeto da se pravish na velik.

SMESHKO!

Eto ti nakazanieto: Plias, plias po goloto dupe.

Priakor Priakorov


Тема Jena ty pet pary ne struvaнови [re: Priakor]  
Автор File99 (член)
Публикувано30.12.01 20:48



Jena ty pet pary ne struva , tia moje samo da mejtae za momche kato men , osven tova imam dve PCta i sum dnevno v Internet pone 5 chasa bez da se broiat tezi prez noshta .
I znaesh li koe e nai-sladko ? Da gledash takiva klasovo-diferencirani utrepki kato tezi ot semeistvoto ti kak mruznat po spirki a ty se vooozish na toooplo ... kak si broiat stotinkite na lavkata a ty harchish po 20 LV dnevny i ti ostavat i kak nedesevarskoto pravitelstvo , za koeto glasuhava voubshte ne se interesuva ot tiah i im ebava mamata s ceni i danuci i ty si jiveesh jivota ....



Тема Re: Jena ty pet pary ne struvaнови [re: File99]  
Автор Priakor (OK)
Публикувано31.12.01 03:34



Sladur,
Ti malko se poiztarka. Povtariash edno i sashto i ne si mi interesen.
Mai shte te smeniam za druga igrachka. V tozi post epitetite sa dosta po malko.
Umora li e? Ili nedostig na izrazni sredstva? Mai dosta si poizmraznal v tova maze kadeto jiveesh, ta samo za toplo si mislish. Kakvo, mama i tate ot selo niamat pari da ti pratiat za naema? Ako samo znaiat che sincheto im si harchi vsichkite pari za Internet i che sledvaneto mu v SU e absolutno prahosvane zashtoto ne si nauchil nishto a si samo otkachil, shte im stane dosta tajno. Ti kato se vrashtash na selo 'otkrehvash li gi za GLOBALIZACIATA? Ili letiashtite chinii? Te ne te li pitat dali samo tova e koeto si nauchil? Znaesh li, ako ti stane mnogo studeno v golemia grad, varni se na selo i legni pri ovcete kakto si sviknal. Te shte te stopliat.
A pak az shte si mrazna po New Yorkskite spirki.

SMESHKO!

Eto nakazanieto ti: Plias, plias po goloto dupe.

Priakor Priakorov


Тема Sega veche tonut ti eнови [re: Priakor]  
Автор File99 (член)
Публикувано02.01.02 17:44



Sega veche tonut ti e malko po-civilizovan , sigorno sa te premestili v otdelenie bez NEGRI ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.