Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 27.09.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Не смятате ли, ченови  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано16.12.01 18:18



вече е време, да се закрие клуба?

Едва ли нещо повече може да бъде казано, едва ли нещо е пропуснато да се каже.

Поне до следващата бомба...



Тема Re: Не смятате ли, ченови [re: Charles]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано16.12.01 23:21



syglasen



Тема Re: Не смятате ли, ченови [re: Charles]  
Автор Priakor (OK)
Публикувано17.12.01 03:13



Charles, ako chuvstvash che niamash nishto poveche koeto da kajesh, mojesh da si otidesh ot tozi klub.
Ne zabraviai da vzemesh i Me, Foxi, File99, Izpitanata marka i cie s teb.
Az razbiram che za mnogo ot pisalite niama nishto interesno. V kraia na kraishtata na nikogo ot amerikancite ne otriazoha garloto kakto mnogo tuk se kalniaha.
Shtirlic i drugi preduprejdavaha kak pobedata nad Taliban bilo kapan v koito shteli da vleznat amerikancite i da badat izbiti. I tova ne stana. Kakvo da kaja-prosto ne e interesno. Tazi Amerika otkazva da se provali vapreki 'preporakite' na dosta ot tozi bord. Nishto losho ne se sluchva na Amerika. Vij ako im vzrivat bomba to tova e drug vapros. Stava interesno i pak vsichki shte mogat da predrichat gibelta i. I da kajat che si go zaslujava. Sbogom do sledvashtoto neshtastie koeto se sluchi na Amerika.

Good luck!

Priakor Priakorov


Тема Re: Не си ме разбрал!нови [re: Priakor]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано17.12.01 08:51



Да забелязваш, че в клуба оставаш само ти, Атта13 и Чолака, който поне има оправдание-само тук не са го бамнали, пък и не е много в ред. Но двамата с Атта ще сте си лика-прилика.



Тема Re: Не смятате ли, ченови [re: Charles]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано17.12.01 10:03



Неее, хвърлил съм ръкавица на последователите на Нострадамус и разни други самозвани гадателчета като оная дето ги усещала с тялото си. На 7-ми май ще ходим да пием бира с тях и ще проверяваме дали земната ост се е изместила
Аз опредлено ще си спомня тая дата, ама трябва и на тях от някъде да им напомня


Това си струва

Тема Re: Не смятате ли, ченови [re: Charles]  
Автор Foxhound (непознат )
Публикувано17.12.01 11:38



Съгласен. Да оставим "победата" на Priakr, пък ще видим дали след следващия "варварски акт на комунизъм, фашизъм, тероризъм или к'вото там беше" ще е достатъчно... цял... за да продължи да защитава фермата с червеите (ще поясня за теб Priakr - под ферма с червеи имам предвид USA).



Тема Re: Не си ме разбрал!нови [re: Charles]  
Автор Priakor (OK)
Публикувано17.12.01 17:04



Maybe or maybe not...
Tova shte go ostavim na naroda da reshiLOL

Priakor Priakorov


Тема Kaza narodniat sinнови [re: Priakor]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 17:14







Тема Re: Kaza narodniat sinнови [re: me]  
Автор Priakor (OK)
Публикувано17.12.01 17:54





Priakor Priakorov


Тема Hey, guysнови [re: Лaнc Линk - тaйният]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 19:23



ama vie naistina li hodite na bira? I se poznavate...poveche ot virtualno? Iskam i aaaaz, let me me me me toooooo!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.