Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:52 01.07.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Защо Америка не спира да се подиграва на невиннитенови  
Автор Foxhound (непознат )
Публикувано13.12.01 12:54



Тази сутрин чух по новините следната вест: "Американските деца изпращат коледни подаръци на афганистанските деца". На кадрите се показваха усмихнати дебелички американчета със американски знаменца в ръчичките.
Какво си мислят западните боклуци? Не стига че заедно с бомбите пускаха храна, а сега пращат подаръци на жертвите си... и ще възстановяват Афганистан. Кое дете, загубило баща си в "справедливата операция", ще приеме подарък от убийците му? Там хората не измерват всичко с материалното, както е на запад. Каква наглост само се изисква за да действаш по такъв безскрупулен и арогантен начин. Такова нечовешко унижение може да бъде заплатено само с кръвта на потисиниците.



Тема атта № n-тинови [re: Foxhound]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано13.12.01 13:22



тц тц тц насълзиха ми се очите просто...
"Какво си мислят западните боклуци"
"пращат подаръци на жертвите си"
"Там хората не измерват всичко с материалното, както е на запад"

Ти да не идваш от някоя много далечна галактика? Я ми обясни, как измерват всичко? Или за тях е въпрос на дълг и чест и те не искат да си имат нищо общо с мръсните долари на мръсните американци?

Че е пропаганда, спор няма. Но едно 6годишно американско дете, което е дало 1$ за подарък на някое си полумаймунче в афганистан не мисли какво ще каже светът за постъпката му, за него това е някакво добро дело.

И за финал, като си тръгнал да плащаш нечовешкото унижение с кръвта на по[redдтисниците, поне се научи как се пише тази дума... Иначе почваш да се доближаваш до твоите неграмотни афганистански събратя:-)

:: No one lives forever ::



Тема Re: Защо Америка не спира да се подиграва на невиннитенови [re: Foxhound]  
Автор Priakor (минаващ)
Публикувано13.12.01 16:52



Foxi, propuskash da vidish ochevidnoto kakto vinagi. Kak moje neshto koeto praviat deca da pade propaganda. Za vazrastnite to moje bi e, no za deteto koeto dava ot spestenite si pari(az znam lichno takiva) tova e akt na chovechnost. Jalko che takiva kato teb moje da izmarsiat i nai-dobroto namerenie.
Ti lichno niakoga dal li si pari za niakogo v nujda. NE? Taka si i pomoslih.
I kakva krav na podtisnici? Koi kogo podtiska? Opitai se pone da vlagash malko smisal v tova koeto pishesh.



Тема Re: Защо Америка не спира да се подиграва на невиннитенови [re: Priakor]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано13.12.01 17:31



Ti pak da ne bi da si dal niakoga? O, sigurno si pocherpil niakoi prosiak s dve-tri fies na pat za vkasti, to e za proklamazia na shkolata McDonald.
Sto se otnasia do dezata, te praviat kakvoto mama i tati kagat, i chichko Bush. Nikakva propadanda, razbira se. Nie kato sabirahma konservi v uchiliste za gladnite polski dechiza ne sme iskali da im pokagem kolko po-dobar e komunizma, i kolko losha e Solidarnost, koiato im vzima hliaba ot ustata, neeeeeeeeee.
Dobri namerenia na oste po-dobri dechiza....
A sega si predstavi che toku sto sam prasnala mozaka na dasteria ti, nevinno malko momichenze, koeto si igraelo v parka. I sled malko sinami idva i ti nosi vkusen topal hamburger, stoto ne si ial zial den. I sledvastia pat ti vlogi malko smisal v tova koeto pishesh, ako mogesh razbira se.
P.S. Ot dezata deto lichno znaesh da sa dali ot spestenite si parichki, sluchaino niakoe da e s familia Priakorov?



Тема Re: Защо Америка не спира да се подиграва на невиннитенови [re: me]  
Автор Priakor (минаващ)
Публикувано13.12.01 18:03



Da dal sam i dosta pati. Strahuvam se obache che tvoiat primer ne e podhodiasht.
Tuk ne stava vapros za niakoi koito lichno mi e prichinil bolka zashtoto e iskal taka.
Stava vapros za jertvi dadeni vav edna voina i koito sa neizbejni.
Sled kato Amerika vodi voinata po vazmojno nai-bezopasen za 'nevinnite' nachin, ne smiatam che otnoshenieto kam Amerika triabva da bade kato kam ubiici.
V kraia na kraishtata te pomagat na hora koito ne sa izbivali i koito sa po goliamata chast ot naselenieto. Tova sa hora koito sa v bedstveno pologenie ne samo zaradi voinata no i zaradi upravlenieto na tazi strana. Moje bi vidia po televiziata kak e jivial darjavnia im glava dokato te sa gladuvali.
Moga samo da sajaliavam che za koi li pat ti ubiagvat neshta koito imat chisto humanen smisal i vmesto da go razberesh zapochvash da pishesh za 'hamburgi'.
Tova e tochno tozi cinizam koito prachi na niakoi hora da se vazvisiat nad drebnite si zlobi kam strana ili narod.

P.S. Decata za koito govoria sa cialoto uchilishte na dashteria mi i znam che nikoi ne gi kara nasila.



Тема Re: Защо Америка не спира да се подиграва на невиннитенови [re: Priakor]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано13.12.01 18:17



а бе остави я me, преди малко пак се изказа неподготвена за надареността на негрите, вече ме напушва смях само като видя нейния ник:-)

:: No one lives forever ::



Тема Re: Защо Америка не спира да се подиграва на невиннитенови [re: Priakor]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано13.12.01 18:18



Otnosno ps-a ti-i moeto uchiliste beshe zialoto, nas n ni karaha nasila. Ama i az zanesoh konservichki, stoto niakakvi bedni dechizaumirli otglad.
A za otnoshenieto kam Amerika mogesh da si drankash kolkoto skash che e velika, humanitarna i t.n. , no niama koi da ti viarva. Istinata e, che po-goliamata chst na sveta gi MRAZI i misli che SA UBIIZI. Kolko e bezopasen nachina i dali sa ubiizi v konkretnia sluchai-na tezi vaprosi moge da otgovori samo edin afganistanez. Tvoito mnenie ne e merodavno. By the way, predi vreme kogato vse oste patuvah s BG pasport mi se nalogi da patuvam do US i mi triabvashe viza. Znaesh li kak izglegda edno amerikansko posolstvo OTVATRE? Edna stena-10 metra dalgina e IZCIALO pokrita s hartia-warnings ot vsichki chasti na sveta-US gragdanite da ne patuvat tuk, da ne stapvat tam, opasnost ot bunt, risk za otvlichane, ubiti US gragdani................za parvi pat togava razbrah che tolkova mnogo vi mraziat. Zasto li?



Тема Re: Защо Америка не спира да се подиграва на невиннитенови [re: SEAL]  
Автор Priakor (минаващ)
Публикувано13.12.01 18:21



MOje bi ima chernokoj priatel/priatelka?
Triabva da ia razberem i ocenim. Moje bi na tova se i dalji nepriazana kam Amerika.
Nali znaesh -robstvoto ot minaloto. Tia ne moje da im go prosti



Тема Re: Защо Америка не спира да се подиграва на невиннитенови [re: Priakor]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано13.12.01 18:25



Navremeto Todor Givkov si giveeshe givota v znaem kakvo oholstvo, dokato nie skachahme do nebeto za chift danki.......Dali bih predpopchela niakoi da mi prasne mozaka zaradi tova? Sto se otnasia do humanitarnite podvii-vse ose ne si pojkazal i edin takav. Az pak ti dadoh dosta primeri na obratnoto. Kogato Nikaragua si poluche17-te miliarda spored hagskata prsada ela mi se obadi, moge i da pogovorim za humannost. Sastoto se otnasiado ostanalite humanitarno razrusheni dargavi po sveta.



Тема Re: Защо Америка не спира да се подиграва на невиннитенови [re: me]  
Автор Priakor (минаващ)
Публикувано13.12.01 18:26



Ti kazvash:"za parvi pat togava razbrah che tolkova mnogo vi mraziat. Zasto li?"

zashtoto sme NESHTO i sme BOGATI i sme SILNI i Sme sreshtu TERORISTITE i sme sreshtu VSICHKI KOITO SA PROTIV DEMOKRACIATA. Zashto nikoi ne obicha policiata v sobstvenata si strana? Zashtoto tia e silata koiato se protivopostavia na ANARHIATA i PRESTAPNOSTTA.
Nadiavam se tova da e dostatachen otgovor za teb.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.