Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:21 03.07.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Има едно нещо, което се наричанови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Priakor (OK)
Публикувано16.12.01 19:49



Da. A ti mojesh li da napravish s pomoshta na 4 triagalnika 6 kibriteni klechki?

Vsichko se meni, no ne vsichko teche

Priakor Priakorov


Тема Re: Той Господ отдавна е поел грижатанови [re: Charles]  
Автор Priakor (OK)
Публикувано16.12.01 19:56



Prilicha mi na staria vic, che Kapitalizma bil kato Mushmulata-kolkoto poveche zagnivala, tolkova po vkusna stavala.
Tova za razpadaneto na Kapitalizma i Usa go uchihme po Komunistichesko vreme po politikonomia.
Vse pak 'Izpitanata miarka' ne e prava kato zavarshva pisaniata si s lozunga vsicko teche, vsichko se izmenia shtom kato se vrashtame nazad kam sashtite dovodi sreshtu Shtatite. Az bih kazal che nishto ne se izmenia. Eto vzehme si Prezident Komunist i sega se vrashtame kam sashtite komunisticheski dovodi za Razpadaneto na Kapitalizma(malko izmenenie, sega pishem Shtatite a ne Kapitalizma).

Priakor Priakorov


Тема Re: Да де, само че някои образинови [re: Charles]  
Автор Priakor (OK)
Публикувано16.12.01 19:59



100% saglasen. Hey Me, Izpitana marka, File99, Foxi i cie, Charles toku shto se opita da vi obiasni kakav vi e problema. Slushaite go.

Priakor Priakorov


Тема Re: Абе кой те е учил да четеш?нови [re: Priakor]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано17.12.01 08:56



Отиди и си искай парите обратно.Кой пише за гибел на капитализма? Той си е много добре и продължава да се усъвършенства. Говоря за края на поредната империя. Само след 15-ина години в САЩ белите ще са малцинство, ще си изберете черен президент (не за друго-защото междурасовата търпимост го иска) и ще дръпнете назад. Не за друго-НЯМА СТРАНА, УПРАВЛЯВАНА ОТ ЧЕРНИ, КОЯТО ДА Е ПРОКОПСАЛА. СПРАВКА-НАМИБИЯ И ЮАР.



Тема Re: Mdaaaaaнови [re: Priakor]  
Автор3мeй (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 10:27



Абе пич я иди се гръмни!
За съжаление аз не мога да разбера защо се завижда на богатия, но ти си по-голям специалист в тази област.
Абсолютно съм съгласен, че от теб задълбочен анализ и смислен отговор не може да се очаква...

Много ти здраве, и пожелания за бистър разсъдък!



Тема Re: Има едно нещо, което се наричанови [re: Priakor]  
Автор3мeй (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 10:36



И Бин Ладен може. И почти без пари може да направи за смях разузнаването с най-голям бюджет в света! Този който разправяш че бил безмозъчен им сви топката на всички прогресивно-олигофренясали малоумници в САЩ. ХЕХЕХЕ а САЩ вече 1 месец трескат бомби по голите баири и нищо... А ако не беха северният съюз, най-великата военна машина нямаше да има никакъв шанс в Афганистан!



Тема Re: Mdaaaaaнови [re: 3мeй]  
Автор Priakor (OK)
Публикувано17.12.01 16:37



Priznavam che me 'navede' s izblika ti na intelektualna madrost i sila. You are too much for me.

Good luck 'pich',

Priakor Priakorov


Тема Re: Има едно нещо, което се наричанови [re: 3мeй]  
Автор Priakor (OK)
Публикувано17.12.01 16:53



Daje ne znam ima li smisal da ti otgovariam, no shte se opitam. V kraia na kraishtata vseki ima pravo pone na edin urok. Samo slushai vnimatelno i nedei da si igraesh sas topkite ti dokato chetesh. Koncentrirai se.
Ti kazvash:"И почти без пари може да направи за смях разузнаването с най-голям бюджет в света! "
- Vseki shte se izsmee na tova zashtoto parite mu sa miliono i kolko e izharchil nikoi ne znae. Osven tova ne znam kak e napravil razuznavaneto smeshno kato se krie pod zemiata???? v peshteri i e absolutno bezopasen tai kato ne moje da osashtestviava vrazka s oficerite si.
Ti kazvash:"Този който разправяш че бил безмозъчен им сви топката на всички прогресивно-олигофренясали малоумници в САЩ".
-Tova tvoe izkazvane ne pokazava nishto drugo osven palna lipsa na intelekt i ezikovi sredstva na izraziavane. A, zabravih: i bezpochvena zloba, harakterna za tvoia tip.
Ti kazvash:"ХЕХЕХЕ а САЩ вече 1 месец трескат бомби по голите баири и нищо... А ако не беха северният съюз, най-великата военна машина нямаше да има никакъв шанс в Афганистан!"
- Tova dori i nai varlite protivnici na Amerika(bivshi komunisti i anti imperialisti) koito imat shto gode niakakav akal ne biha kazali. Bez tezi bombi koito amerikancite "triaskat" niamashe da se stigne do palnoto padane na Taliban, koeto moje da se vidi lesno kato si pomislish(ako mojesh razbira se) kolko Severnia Saiuz napravi za godinite predi bombardirovkite. Edvam darjaha 5% ot Afganistan.

Znam che niama da me razberesh ne zashtoto tova koeto kazvam e mnogo trudno za razbirane, a zahtoto ne mi izglejdash sposoben da razbirash neshto poveche ot 'djoben biliard', no kakto kazah vseki ima pravo na shanse s men.
Tova beshe tvoia.
A sega haide obratno kam lubimoto ti zanimania-djobnia biliard i se pomachi da zabravish tova koeto ti kazah za da ne ti povredi mozachnite kletki.

Priakor Priakorov


Тема Re: Има едно нещо, което се наричанови [re: 3мeй]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 16:54



viarvash li si kato goworish tezi gluposti? interesno zashto severnia saiuz edva uspiavashe da udarji 10% ot teritoriata na Afghanistan poslednite 10-ina godini, i izwednyj uspiaha za 1 mesec da pregaziat talibanite.

severnia saiuz ne bi napravil nishto bez wyzdushnata podkrepa na US i te mnogo dobre go syznavat.



Тема Re: Абе кой те е учил да четеш?нови [re: Charles]  
Автор Priakor (OK)
Публикувано17.12.01 16:57



Charles, ti po sashtia nachin me ubejdavashe i kak na amerikanskite voinici shte im rejat garlata v Afganistan i shte nastane panika v Amerika koiato shte gi napravi smeshni.
Tova da go priema li za novo predskazanie. Dano sam jiv sled 15 godini za da go proverim

I nedei da pishesh taka za chernite, che ME shte te obvini v rasizam

Priakor Priakorov



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.