Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 15.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема САЩ са фашистите на новото временови  
Автор File99 (минаващ)
Публикувано08.12.01 16:33



Кенеди беше убит ,за да се отвори войната във Виетнам , което беше ноебходимо ,за да се спаси Златният Триъгълник в региона , от които ЦРУ правеше милиарди долари от наркотици ,които влизаха в черните бюджети , от които се разработваха секретни машини като СР 71 и Ф 117 Стелт . Президента е имал намерения да огласи шокираша тайна , въз основа на която САЩ се издигнаха на такова технологическо и икономическо ниво в днешно време .Ако беше го направил , това щеше да се окаже фатално за изхода на Студената война и гръбнакът на СССР нямаше да бъде пречупен ...
Президента Кенеди пада на 22.11.1963 , а войната във Виетнам започва малко по-късно на 4.08.1964г .вече казах защо . Само десетина години по-късно се появиха и самотелите Стелт -дебюта на Ф117 е през 1978 - наистина твърде рано за появата на такова технологическо чудо в края на 70те ...
По нататък Рейгън обяви ИСО и след няколко години програмата беше обявена за пълен провал - една абсолютна лъжа ! Инициативата за Статегическа отбрана беше успешно разработена през 80те и в околоземна орбита бяха базирани военни сателити в разрез с подписаната Конвенция на ООН през1967 относно мирното използване на Космоса .
През 90те САЩ влязоха в икономическа криза ,трябваха им пари за технологическото превъоръжаване на тяхната армия и преструктуриране на икономиката .За страна , която провежда зловещи научни експерименти със своите поданици , която убива президента си , за да отвори война и да печели пари въобще не ме учудва че сама е организирала това което видахме на 11 септември . Още повече при мощната глобална спътникова шпионска система да се изпусне такова нещо е трудно да се повярва , още повече че президента Буш не беше изненадан ни най-малко...
Впрочем като стана въпрос за Буш -отдавна някъде бях чел ,че именно Буш старши се е занимавал с търговия с наркотици в рамките на ЦРУ , като средствата са използвани за строежа на секретни подземни бази и финансирането на черни проекти .Защо удари Панама през1987 ? Защото Нориега се занимавал с наркотици -явно Нориега нещо е оплел с ЦРУ и е трябвало да бъде отстранен от пътя на американската икономика . Когато синът му стана президент , въобще не ме учуди ,че даде приоритет на ракетния щит -защото технологията на този ракетен щит е разработвана втези подземни бази с цената на кръвта на хиляди американски граждани дадени в отплата на някаква чужда цивилизация ,която провежда с тях тезци зловещи научни опити . Атентатите ли ? Та те са просто върхана айсберга , за държава сключила фаустовския договор през 1947 година това е най-малкото , което може да се очаква !
Впрочем не вигани нещата са протичали гладко - така например Студената война беше спряна насила . САЩ и СССР получиха ултиматум от 5 години да я спрат , след това гръмана Чалънждър и Чернобил - това бяха предупредителните шамари . После Горбачов започна да говори за Перестройка и постепенно системата се разпадна ... А сега тези атентати са просто нужни, за да може да се наберат и то законно необходимите средства за превъоръжаване на американската армия с технологии разработвани в такива подземни бази , платени с кръвта на десетки хилядиамериканци ...



Тема Re: САЩ са фашистите на новото временови [re: File99]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано08.12.01 23:28



File 99, що за образ си ти? Като ти чета дивотиите в един друг клуб, взех да си мисля, че не си добре със здравето. Но това, което изнасяш тук е интересно. Дай линк ако имаш, за да потърся и аз някаква информация. СТЕЛТ не е ли свръхнова технология?
Както и да е, ще те помоля ако не възразяваш, да реагираш по-уравновесено на нещата. Дай си сметка, че дори да е както казваш, нишо не можем да променим(а и не знам дали е нужно).
Бих се радвала ако ми отговориш само на един въпрос - чел ли си "Прогресорите и странниците" на А. и Б. Стругацки?

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: САЩ са фашистите на новото временови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторD-r Lecter (Нерегистриран)
Публикувано09.12.01 00:50



Az li4no sum 4el "progresorite i strannicite" i me izkefi,vupreki 4e nai-dobroto za mene e "Obiataemiat ostrov"
Ina4e kakvo imate protiv fa6izma?



Тема В отлично здраве съм !нови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор File99 (член)
Публикувано09.12.01 00:54



Госпожо , аз съм в отлично психическо и физическо здраве ! Тренирам фитнес-културизъм почти професионално , следвам Право , така че умствените и физически трудности , които преодолявам доказват това напълно .
В момента съм далеч от родното си кътче и не мога да ви дам най-добрите си линкове . Но това ще стане до няколко дни , засега можете да отворите на чудесният сайт на моят познат Стив Хаусер на адрес http://www.desertsecrets.com ,където в рубриката AIRPLANES ще видите чертежи и патенти да засекретени авангардни американски машини ,част от които са разработвани точно с такива извънбюджетни средства .
Технологията Стелт , госпожо е стара технология още от времето на чичко Хитлер , само че виждате ли някак си изведнъж янките се сещат да направят няколко гениални неща , за да я направят реална и приложима . Според мен тази технология изпревари времето си с поне 40 години и това е добре видно от дизайна на самолетите построени по нея .



Тема Тук става въпрос за глобалният електронен контролнови [re: D-r Lecter]  
Автор File99 (член)
Публикувано09.12.01 12:39



Ако сте чели книгата на Хелмут Ламер "НЛО-Тайните операции" там точно се описва тъмният строй , който САЩ установяват с помощта на своите супер технологии като мозъчни имплантанти и мозъчен контрол .Всъщност нямам нищо против фашизма , но в европейският му вариант от 30те и 40те години а не съвременен еврейско-американски вариант на 21 век .



Тема а бе да те питам нещо...нови [re: File99]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано09.12.01 23:10



Ти като разглеждаш подобни сайтове, задаваш ли си елемнтарни въпроси?





разгледай хвърлените сенкси (ако нещо ти говори това) и ми дай анализ най-вече за тея върху чула на покрития камион дето го изнасят(внасят) в самолета. Нещо не ми се връзват с проекциите на хвърлените сенки върху другите обекти (също и върху пестата). Ти как мислиш?

Лека, доходна и безаварийна!

Тема Re: Тук става въпрос за глобалният електронен контролнови [re: File99]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано10.12.01 10:55



ti verno ne si nared sus zdraveto...

:: No one lives forever ::



Тема Snimkata e ot AREA 51 . Tova e U2 spyplaneнови [re: MУTPA]  
Автор File99 (член)
Публикувано10.12.01 19:45



Snimkata e ot AREA 51 i opakovkata ne e na kamion a na razuznavatelen samolet U2 . Oshte - snimkata e pravena prez 50te - toest kogato U 2 e bil super secreten . Da otvoria samo edna skoba - na 2 may 1960 U 2 beshe svalen nad Svredlovsk . Togava Hruschov zapoviada da se strelia po opashakata , za da ocelee pilota ... Gary Powers se spasi zashtoto ne activira catapulta , kioto vsushnost beshe detonator ...
Snimkata e chast ot mega-dezinformaciata , koitao USA vodiat v Internet , za da prikriat uzashni taini . Goliama chast ot snimiite na Apolo sa falshificacia , no US biaha tam - tova e priznato i ot CCCP . No zashto togava im e traibvalo da falshificirat fototo ot Lunata da chak znameyto se vee kudeto niama vuzduh ?Zatova zashtoto ili za izpolsvali super telhnolgia , ili zashtoto gore e gumjalo ot HLO i te sa bili snimany na pochty vsichki kadry , ta za da ne stane panica na Zemiata e traibvalo da gi falshificirat .
Moga da ty kaja mnogo neshta za tainite na USA , ne podozirash kakvo i otkude go znam -ne e ot internet a oshte ot 80te godini ...Samo kaji i shte napisha takiva neshta za USA tuk , che napravo kosite shte vy nastrunhat .



Тема Re: САЩ са фашистите на новото временови [re: File99]  
Автор Priakor (минаващ)
Публикувано10.12.01 21:43



Na FILE99 ne moje da mu se viarva zashtoto predi tova toi pisheshe postove pod drugo ime koeto moje lesno da se otkrie ako obarnete otdelnite bukvi ot nicknama mu. FILE99 preminava v LIFE99. Prez 1999 godina si karashe lifa v America i pisheshe kolko e hobavo. Sled tova go izgoniha kato zavedoha FILE99 sreshtu nego, toi se obidi i zapochna da pishe che sa fashisti
Abe kakvo da vi razpraviam, sami vijdate...

Priakor



Тема Re: САЩ са фашистите на новото временови [re: Priakor]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано10.12.01 22:19



ne sa uspeli da go izgoniat navreme -- otkril e wsichkite im ujasiavashti taini za NLO-ta i drugi takiva :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.