Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 01.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ebah te y suvesta, det sa vika...нови [re: BAШATA CЪBECT]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано07.12.01 20:37





:: No one lives forever ::



Тема Re: Ebah te y suvesta, det sa vika...нови [re: SEAL]  
АвторTBOЯTA CЪBECT (Нерегистриран)
Публикувано07.12.01 22:12



Какво ли разбираш ти, от всичко това !???



Тема И те имат подобни снимки... Обясни минови [re: TBOЯTA CЪBECT]  
Автор Kpokoдилepoc ()
Публикувано07.12.01 22:47



Как 1 млн. араби живеят като граждани на Израел без проблеми?
И що ваште арабски братя преди години не ви дадоха автономия в Египет и Йордания?
И каква реакция очакваш от малка държава, нападана непрекъснато от съседите си?
И знаеш ли, че хърватите за две седмици избиха двойно и тройно повече сърби и то бежанци в Краина отколкото Израел за година и повече сега?
Вие се съпротивлявате неадекватно - давате поводи да се страхуват от вас.

А, не ми сядай на папионката!


Тема Re: ИСТИНАТАнови [re: BAШATA CЪBECT]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано08.12.01 01:01



И Господ отгоре през черния дим
гледаше на всичко горд, невъзмутим...

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: ИСТИНАТАнови [re: Изпитaнa мapka]  
Авторrocker (Нерегистриран)
Публикувано08.12.01 17:09



[kvo si mi tragnal da mi pokazvash snimki a ne mi kagesh prichinata za stavashtite neshta?i Izrael ima podobni snimki .Zashto pokazvash samo polovinata gadost?]

[ne badi martav predi da umresh i ne umirai kato lainar]



Тема Re: ИСТИНАТАнови [re: rocker]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано08.12.01 22:55



Снимките ги показва друг.
А причината за всички подобни снимки, независимо кой ги е правил - нито кой е на тях - е една и съща.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: rockerнови [re: rocker]  
АвторAtta13 (Нерегистриран)
Публикувано09.12.01 19:15



Причината е много добре обяснена, в горната тема . Ако ти не си я разбрал - жалко . Казваш, че и Израел имал подобни снимки. Само че снимките на евреите сме ги виждали всички ! Защото когато загине евреин, средствата за масова информация го отразяват подобаващо, а когато загине палестинец - това е просто статистика !



Тема Re: rockerнови [re: Atta13]  
Авторrocker (Нерегистриран)
Публикувано09.12.01 22:19



goliama gad sa mediite .s tova sam saglasen no az ne sam na stranata na evreite ili na nikoi drug ,na men mi e predelno iasno che amerikancite sa nai goliamite manipulatori na sveta koito sa gotovi da napravia fiktiven masov grob samo i samo da bombardirat dadebna oblast.kagi obache kade e greshkata internet mogesh da go izpolzvash



Тема Re: ИСТИНАТАнови [re: BAШATA CЪBECT]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано09.12.01 23:26



Брато,

истината няма никаква стойност за нас. Не си прави илюзии. Тая тема няма бъдеще в тоя клуб, щото фактите нямат никакво значение за нас. Ние сме оперирани от съчувствие и реалност. Ние реагираме само на шум (медиен). Тия неща са за друг клуб. Просто тук няма за кво да се заядем истински с теб (на тая тема).


.

Лека, доходна и безаварийна!


Тема Много простонови [re: Atta13]  
Автор Analyser (антимонархист)
Публикувано10.12.01 13:02



СМИ са на страната на пострадалия. В случая това е Израел. От 1948 година - когато 7 арабски страни нападнаха току що създадената държава - та досега.

А палестинците винаги досега са се отказвали да имат своя държава. И през 1948 и през 1967, и през 2000 година.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.