Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 21.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Тема НЛО + WTC.....нови  
АвторALlEN (Нерегистриран)
Публикувано09.12.01 19:37



Вижте линка. Според вас има ли шашма или не (има няколко видеоклипа):

http://www2.justnet.ne.jp/~kiti/Ufo/wtc/wtc.htm



Тема Re: НЛО + WTC.....нови [re: ALlEN]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано09.12.01 20:00



vidqh go linka ama ne smqtam da vqrvam na nqkvi pisali na qponski na nqkvo grozno site-4e. Vij pak pyrvata snimka na neq nqma NLO nali sled tova vij taq

tva s razmazonoto petynce se pravi za 2-3 minuti :) a ako zema da slagam radial blur i razli4en tzvqt v sredata 6te stane po hubavo ot "originalnoto" NLO :)

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!

Тема Re: НЛО + WTC..... [re: ALlEN]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано09.12.01 23:34



А бе брато,

да не искаш да кажеш, че комунизмът е победил на Марс?

Лека, доходна и безаварийна!


Тема Re: НЛО + WTC.....нови [re: ALlEN]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано19.12.01 20:37



Алиен, благодаря за саита макар че късно го видях и въпреки мнението ми за такива фотоси- на мен лично това ми прилича на изстрелян снаряд и по-точно, на допотопно гюлле. Най-вероятно е колаж, обаче въпреки това събирам такива снимки. Имаше едни по-впечатляващи с дяволи на тях, но една друга показваше някакъв мики маус, при това гумен сякаш - жалко е, че много лесно се правят фалшификации и не може много много да се вярва на такива материали.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Tova az ne moga da kaja , obacheнови [re: ALlEN]  
Автор File99 (член)
Публикувано22.12.01 22:50



Shte minat mnogo godini predy da se razbere dali tova e shashma il ine , zasega e nevuzmojno da se kaje . Moje i da e shashma , moje i da e opticheski efect .
Tova obache , koeto ne e shashma e srebristiat obect , koito beshe sniman po vreme na katastrofata sus sovalkata Chalenger prez 1986 . Zashto smiatam taka ? Zashtoto HLO , koeto nabliodavah lichno nad Sofia (imam i svideteli) beshe tochno sushtoto (srebrista sfera) , osven tova go tursih , tursih , tursih v Internet -nagledah se na kakvi li ne falshificakii , docato nakraia usiliata mi se uvenchaha s uspeh - snimkite biaha tochno na srebristo sferichno HLO , samo che biaha napraveni ot borda na Apolo nad Lunnata povurnost ...
Siguren sum che pone 95% ot snimkite na HLO v knigite a i v Internet sa chista proba fakery . Oshte neshto - nai-dobrite expertizi na snimki se praviat ot japanes , taka che i nai-dobrite falshifikacii bi traibvalo da sa tiahni .



Тема Re: Tova az ne moga da kaja , obacheнови [re: File99]  
АвторRonaldo (Нерегистриран)
Публикувано26.12.01 03:21



xe xe siguren li si che ne e bilo havrchiloto mi to sashto e srebristo i go zagubih predi vreme



Тема Re: НЛО + WTC.....нови [re: ALlEN]  
Авторronaldo (Нерегистриран)
Публикувано27.12.01 20:18



tova sa divotii







elvis is live !




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.