Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:33 18.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Тема Re: ISRAELI MASSACRESнови [re: Atta13]  
АвторAtta13 (Нерегистриран)
Публикувано04.12.01 05:47



ДО ВСИЧКИ
ПЪРВО ВИЖТЕ ГОРНИТЕ МАТЕРИАЛИ,
И ПОСЛЕ ОСЪЖДАЙТЕ ПАЛЕСТИНЦИТЕ !




Тема Та не разбрах [re: Atta13]  
Автор Analyser (антимонархист)
Публикувано04.12.01 06:06



Кога Арафат през зъби се съгласи да признае държавата Израел? И защо ООП е било преследвано в Египет, Йордания, Ливан, Сирия, Кувейт и Саудитска Арабия? Под "преследване" разбирам по арабски - с хиляди жертви и масови кланета.

А че евреите са тъпи, това го признавам. Пак решиха да сменят историята отменяйки един от основните закони на историята: всяка агресия - още повече агресори с програма за геноцид - трябва да се накаже.

Хак им е. Вместо да се отнесат с ООП така както постъпиха арабските съседи, те се мъчат да проявяват разбиране.



Тема Болгария призывает Арафата покончить с терроромнови [re: Atta13]  
Автор Analyser (антимонархист)
Публикувано04.12.01 06:23



МИД Болгарии резко осуждает террористические акты в Израиле. "Новые акты насилия в Израиле - открытая провокация против усилий международной общественности во главе с США и Европейским Союзом возобновить мирный диалог". Об этом говорится в заявлении МИД Болгарии.

МИД Болгарии призывает палестинскую администрацию
"разрушить финансовые и организационные структуры групп, поддерживающих террористов". В документе предлагается палестинским властям предпринять "все необходимые меры для раскрытия вдохновителей и исполнителей преступлений и предания их суду".



Тема Re: ISRAELI MASSACRESнови [re: Atta13]  
АвторBusmanci (Нерегистриран)
Публикувано04.12.01 07:43



Abe kaputakis, Tezi snimki gi vidqh na drugo mqsto kato jertvi ot bombite-samoubiici na HAMAS. Taka 4e ne mi gi probutvai tuk selqnino. Tova e propaganda i to v nai-lo6a forma zas6oto e laja. Dosta ot tezi snimki gi ima na drugi stranici kato rezultati ot savsem drugi qvleniq. Takiva kaputi kato tebe i drugite nes6tastnici arabi trqbva da lajat za da spe4elqt simpatiq. Q pogledni snimkite na ubitite v Izrael prez izminalata sedmica. Poveche ot 200 izgorqli i raneni.
Pederast sma4kan. Takiva kato teb za6to stavat arabi? Za6toto gazovete im sa kosmati i mirizlivi i iskat po4esvane ot drugi arabski kurove nali? Tolkova me e gnus ot teb 4e dori da iska6 da mi duha6 nqma da ti dam za6toto 6te mi izmarsi6 kura arab4o. Vij na tvoq Allah 6te mu pozvolq da mi duha za6toto po tozi na4in 6te go podam na vsi4kite islamist4eta.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.