Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 22.05.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема F.U.C.K. all arabian terroristsнови  
АвторF.U.C.K. the arabian terror (Нерегистриран)
Публикувано28.11.01 17:20



Abe niakoi znae li koe e tova isliamsko laino Atta13? Napishete mi kakwo mislite za tozi skapan podyrjnik na terorizma!!!



Тема Re: F.U.C.K. all arabian terroristsнови [re: F.U.C.K. the arabian]  
Автор Бeн Гypиoн (непознат )
Публикувано03.12.01 01:13



Според мен става дума за скапан келеш



Тема F.U.C.K. YOUнови [re: Бeн Гypиoн]  
АвторAtta13 (Нерегистриран)
Публикувано03.12.01 01:34



А според мен, вие двамата сте долни американски гъзолизци ! Но това не пречи на американците да ви смятат за хора второ качество, за каквито смятат всички източноевропейци ! Но вие не искате да разберете това . Колкото и да ги защитавате, за тях винаги ще си останете евтина работна ръка, и нищо повече ! Явно ви харесва тази роля !

АЛЛАХУ АКБАР !




Тема Re: F.U.C.K. YOUнови [re: Atta13]  
Автор Бeн Гypиoн (непознат )
Публикувано03.12.01 15:11



Да го духаш.



Тема Re: F.U.C.K. YOUнови [re: Бeн Гypиoн]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано03.12.01 15:43



ne si pravi truda da otgovarqsh na atta
toi ot vreme na vreme puska po nqkoi sukrushitelen posting ot roda na "smurt na usa" ili "smurt na evreite", ama nikoi tuk ne mu obrushta vnimanie
toi e bolno mom4e, ima razni psihi4eski otkloneniq i zatva e taka, prosto ne si gubi vremeto

:: No one lives forever ::



Тема Re: F.U.C.K. all arabian terroristsнови [re: F.U.C.K. the arabian]  
Авторatta (Нерегистриран)
Публикувано03.12.01 16:57



ami spored mene tova e covek koito vijda nestata takiva kakvito sa t. e. istinski ,a ne kato tebe i drugi takiva gazomiinici



Тема Re: F.U.C.K. YOU [re: Atta13]  
АвторFuck Atta13 (Нерегистриран)
Публикувано03.12.01 19:12



Atta13, kak mojesh da izpolzvash takiva dumichki -'гъзолизци . Ami kakvo shte kaje allah ako te chue? Shte ti razpori dupenmceto!

'Ne me ebe za kakyv me smiatat, iskam vsichki arabski teroristi i rodovete im da izpukat!!! Mrysni skapani bokluci! No i kakwo da se ochakva drugo ot edin 20 godishen kreten, koito oshte ne moje da si napishe imeto i ne moje dori da sricha??? Estestveno che samo moje da si napylni djobovite s bombi i da se vzdrivi v niakoi magazin. I tova ako e geroi...
Shibani strahlivci, nishto drugo ne mogat da praviat osven tova!
Atta13, ne mi izlizai s gluposti che ne sa se rodili na podhodiashto miasto. Vsyshnost da, ne sa se rodili na podhodiashto miasto - rodili sa se v Afdanistan kydeto ako pomnish talibanite biaha zabranili uchilishta i vyobshte vsiakakwa prosveta(i mnogo drugi neshta glupako - cheti malko poveche novini).
Taka che - SMYRT NA ARABSKITE TERORISTI!!!

Neka sprem hvalbite za USA - Atta13 e delikatna dusha(osobeno otzad) i se drazni - VIVA UK(te syshto uchastvat w operaciata w Afganistan)



Тема Re: F.U.C.K. all arabian terroristsнови [re: F.U.C.K. the arabian]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 07:10



интересен микс.
връщам си стария подпис - значи имам ню new олд old подпис signature.

my new old Sign:
Turkey is The Key.Turkey
Каквото и да означава това - cold or hot.

]/b]



Тема Re: F.U.C.K. all arabian terroristsнови [re: Бeн Гypиoн]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 07:11



обяснявам защо е интересен - кликваш на Бен Гурион, обаче не съществува уж.
връщам си стария подпис - значи имам ню new олд old подпис signature.

my new old Sign:
Turkey is The Key.Turkey
Каквото и да означава това - cold or hot.

]/b]




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.