Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 26.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За "духа на демокрацията" в някои образи,нови  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано27.11.01 13:58



които разбират от компютри.

Уважаеми колеги от клуба. От известно време имам странния проблем с моя РС, а именно, че влизам изключително трудно в дир.бг и още по-трудно-в клубовете. Няма да обяснявам, че за да пусна дори един постинг ми отнема около 20 минути (говоря само за техническото пускане в мрежата). В момента пиша на съседен компютър, със същия сървър и същия интернет като моя и НЯМАМ НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ с влизането в дир.бг и писането.

Всичко това ме навежда на мисълта, че някой в или извън дир.бг толкова харесва това, което съм писал, че ми е блокирал IP адреса, за да не мога да вляза в клуба.

Който и да е той, ако това е начина да реши проблема с мнението на другите, просто няма какво да говорим. Освен това си мисля, че това определено не е някой от хората, които споделят мнението ми. Остава само да кажа на колегите от другата страна на барикадата, че мненията им са толкова обосновани, че трябва да режат достъпа на хора, които не са съгласни с тях.

Благодаря на този, който го е направил, защото това е най-сигурния белег, че това, което съм казал, е било правилно.



Тема xaxa, shte padna ot smqhнови [re: Charles]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано27.11.01 14:21



Tova za blokiraneto na ip-to ti e pulna glupost.
Purvo, nikoi ot adminite nqma da go napravi, vtoro, ako sa te blokirali naistina, ne 20min, ami 20dni nqma da mojesh da postnesh mnenie. Taka 4e tursi problema pri teb i ne se vuzgordqvai tolkova, rolqta na mu4enik za sparvedliva kauza ne ti otiva


:: No one lives forever ::



Тема Re: Губиш по точкинови [re: SEAL]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано27.11.01 14:58



РС то Пентиум ІІІ, 7 и не знам си колко мегахерца и 15 гигабайта памет. От съседен компютър нямах проблеми, а от моя не можех да вляза в никой клуб. С пощата нямах проблеми, само с клубовете.



Тема xexe [re: Charles]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано27.11.01 15:20



a be stiga si me razsmival be:-)))
tva da ne ti e flash ta da ima zna4enie kvo cpu i kolko ram imash?
i ne e 15GB pamet, a 15GB HDD ;-)
pak ti kazvam, problema si e v tvoeto pc
drug e vuprosut, 4e naposleduk dir.bg mai imat problem s mysql-a i suobshteniqta za connectin error valqt kato us raketi po afganistan:-)

vpro4em, dano za drugite neshta, za koito sporish taka ubedeno imash pove4e poznaniq...
...shoto ne mi se misli, ako i za aviacionnite vuprosi se izkazvash nepodgotven:-)

:: No one lives forever ::



Тема Re:Добре де, дай ми логично обяснение!нови [re: SEAL]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано27.11.01 17:04



Влизам в който си сайт искам без проблеми, а в клубовете на дир.бг-не.

Между другото-историята има продължение-след близо седмица тормоз внезапно преди около час нещата се оправиха от самосебе си. Без да пипам нищо по компютъра. Как стават така нещата-цяла седмица скапан и изведнъж се оправи, след подлудих модератори на други клубове с оплаквания?

Между другото-по точно по авиоционните въпроси губиш по точки тотално. Особено за витловите самолети-там пък въобще малко хора в клуба знаят колкото мен, при това без да се рови в нета. Нищо лично.



Тема to4ka po to4ka krokodilнови [re: Charles]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано27.11.01 17:45



dano naistina da si kompetenten po aviacionnite vuprosi, men li4no ne me interesuva. No tozi izraz "gubish po to4ki" go upotrebi i malko po-gore, dokato me ubejdavashe, 4e tvoqta mashina e "Пентиум ІІІ, 7 и не знам си колко мегахерца и 15 гигабайта памет" i ne bi trqbvalo da ima nikakuv problem:-))). Sega se seshtam, sigurno mashinata e amerikanska i naro4no ti pravi tezi mizerii:-)

Kolkoto do obsqnenieto, az samiqt imah razni problemi s dir-a. qvno si imat nqkakvi tehni4eski neuredici horata...

:: No one lives forever ::



Тема Re: За "духа на демокрацията" в някои образи,нови [re: Charles]  
Автор Priakor (минаващ)
Публикувано27.11.01 18:19



Ako dosega imah samnenia, veche niamam. Ti si bolen chovek.
Letiashti chinii presledvat li te? Koi shte ti prechi? Te na ATTA13 ne prachat a natvoite bezsmisleni postova li shte prechat? Koi go interesuva kakvo znaesh za samoletite? Osven ako ima komisia koiato prosto otkluchva nekompetentnite.
Slez na zemiata. Ako niakoi iska da te spre prosto niama da ti dade dostap pri "vhod". Ne triabva da ti blokira IP adres. Nali moje da izpolzuvash drug komputar i te shte te "izpusnat".
Tova prosto me razsmia. Sega razbrah che ne e triabvalo da te vzimam seriozno.




Тема Znam koi e vinovnika!нови [re: Charles]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 18:44



Priakor razbira se! Toi ima motiva, vazmognostite, sredstvata i obrazovanieto da go napravi! I ziala mrega ot kletki sazdadeni da go podpomagat. Predlagam da bombardirame Priakora i vsichki, koito harbour podobni grupi! Hakeri ot vsichki strani, saediniavait se! Da napravim koalizia i da go obsipem s virusi! Virusi do dupka!Predai se, Priakore, zeliat zivilizovan ciber sviat e srestu tebe!



Тема Re: Znam koi e vinovnika!нови [re: me]  
Автор Priakor (минаващ)
Публикувано27.11.01 18:52



Niama pak da se predam. Shte se boria do krai s vas
Dori i da me unishtojite ATTA 1111 shte vi nameri
Vinagi shte ima pone edin jiv za da se spravia s Charles i da ne mu pozvoliava da pishe za samoletite

Priakor Priakorov
P.S. Tova che Parvanov kato ime sashto zapochva sas 'P' mi se struva che e zagovor sreshtu men ot strana na Komunistite. HE, he.



Тема Re: Znam koi e vinovnika!нови [re: Priakor]  
Автор Priakor (минаващ)
Публикувано27.11.01 18:55



Mnogo me e strah obache ot Shtirlic. Da ne vzeme da se priteche na pomosht na Charles i da me sasipe s razuznavacheski trikove kato naprimer citati ot Stalin.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.