Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:19 26.05.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: "Колумбе, йебем ти откритието"нови [re: Gama]  
АвторStriker (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 02:58



Ebi si maikata, hodi da zivee6 u Sibir, i si slozi tabelka 4ervena izmet!



Тема Re: "Колумбе, йебем ти откритието"нови [re: Striker]  
Авторnm (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 05:09



leko pa ti she stroshish klaviaturata be, kakvo se draznish tolkova, izbivat kompleksi i lichni neuspehi, niama nujda chovek da e psyholog za da go vidi.



Тема Re: "Колумбе, йебем ти откритието"нови [re: Gama]  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано19.11.01 12:19



Малко уточнение (не е злобно )

Колумбе йебем ти радозналост !!!!!

радозналост ще ре4е любопитство !

имаше още един хит графит
Моника стежи зубе ина4е казано "Моника стискай зъби"

"Da ne ti puka ,dokato drugite se shashkat"


Тема Правото е на по-силниянови [re: Gama]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано20.11.01 10:23



И това е заложено в природата. Варварско, но ефективно и не знам дали изобщо някога човечеството ще се отърве от този принцип ... аз мисля, че не.

Факт е обаче, че ако не бяха щатите с тяхната атомна бомба сега може би щяхме да стоим в разрушенията от Третата световна война (може би 1981-1994), наречена освободителна, по време на която е била разрушена Съветската Комунистическа Империя, завършила завладяването на света (да речем през 1958 г.)


Това си струва

Тема Re: Правото е на по-силниянови [re: Лaнc Линk - тaйният]  
Автор __SpOO__ (me0w)
Публикувано20.11.01 23:52



"Варварско, но ефективно..."

[cuted]

Kakwo znachi efektiwno?
Znachi li che ako az sym mutra i te sreshtna na ulicata a ti si dreben chowechec s $1000 w djoba i az te prebyrkam i te ostawq bez puknat grosh che twa e "efektiwno" ?

Ili moje bi az sym woenen a ti miren grajdanin i na men mi e kefnalo da si opitam nowata bazuka po twoqta terasa i BAM apartamenta ti e kabrio...ama ti nqmash dumata shtoto az sym po-silniq i syotwetno...po-efektiwniq?

I ti w dwata sluchaq kwo prawish,supata?

Mnogo e idejno i oshte poweche e efektiwno.

I oshte neshto:

"Факт е обаче, че ако не бяха щатите с тяхната атомна бомба сега може би щяхме..."

[cuted]

Neshto ne mojah da shwana ideqta tuk...kak taka "fakt e" a posle "moje bi" ???

Tezi dwete nqkak ne wyrwqt ryka za ryka...ili e ili ne e...kwo prawi twa "moje bi" tam sled kato w nachaloto ni postawi pred...fakt?

Twa si e nqkwa twoq sobstwena dogadka koqto neznajno otkyde i zashto ti e hrumnala i kolko granichi s nqkakwa..*virtualna* realnost koj znae.

Izhojdaiki ot twoqta logika chowek moje da izmisli oshte desetki podobni "fakti" i da stane edna smeshna parodiq-fantastika,az lichno bih se zael da ti izmislq nqkolko paralelni scenariq po temata samo che nqmam mnogo wreme a i mislq e izlishno da go prawq.

A puk samiq posting...."Pravoto e na po-silniq"...ne znam,nqkak samiq izraz winagi me e draznil i ima neshto gnilo tam w nego...shtom kato e po-silen..za kakwo prawo si goworim izobshto...kakto ti kaza po-silniq si prawi kakwoto iska s po-slabite,no spored men tuk dumichkata "pravo" e napylno izlishna da ne kaja smeshna.Zashto mislish che awtomatichno po-silniq stawa prav a po-slabiq ne?

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема MMMdaaaa, Ako Levski imashe botushi.нови [re: __SpOO__]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано21.11.01 00:14



a pak Botev kaska..............
Sledvat sachinenia v svoboden stil...........



Тема Re: MMMdaaaa, Ako Levski imashe botushi.нови [re: me]  
Автор Gama (оранжева)
Публикувано21.11.01 01:11



Me,
sujaliavm che i ti ne shvana ideiata
vuprosut beshe ne ako Levski imashe botushi, kvo shteshe da stane, a razni neshta sluchili se naistina, pri nalichnite fakti, otkrivane, zavladiavane na kontinenta i t.n.
niama kakvo poveche da se mucha da obiasniavam, sled kato ne iskate da prochetete



Тема Re: MMMdaaaa, Ako Levski imashe botushi.нови [re: Gama]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано21.11.01 01:55



O, az otgovariah na predishnite dva postinga-tova e otnosno atomnata bomba i t.n. Po nachalnia vapros ne moga da razsagdavam kakvo e mogelo da stane......



Тема Re: MMMdaaaa, Ako Levski imashe botushi.нови [re: me]  
Автор Priakor (минаващ)
Публикувано21.11.01 07:57



Ha, ha, ha kakvo nedorazumenie mejdu ME i GAMA. Momicheta nedeite da se karate. Gama, Me se izkaza v tvoia polza i sreshtu Tainia agent. Prosto stila i e malko neiasen. I na men mi otnema dosta vreme da prosledia slojnata i misal. Me nali znaesh s kakvo triabva da se zanimavat jenite? A ne da pishat po bordove

Priakor



Тема na vsiaka mandja, merudiaнови [re: Priakor]  
Автор Gama (оранжева)
Публикувано21.11.01 08:28



taka i ne obiasni kakvo tochno triabva da praviat jenite
i ako vse oshte ne si razbral, ako dve jeni se karat po dobre biagai nadalech, a ne si vri nosa
vupreki che v sluchaia niama karanica, no da si znaesh




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.