Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:26 18.05.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Тема Днес е 11 ноември  
АвторAtta13 (Нерегистриран)
Публикувано11.11.01 20:14



Днес се навършват два месеца от деня в който 19 млади мъже жертваха живота си в името на справедливостта, в името на един по-добър свят . Нека си спомним за тях . Нека си спомним какво каза Осама Бин Ладен за тях: " Бог благослови група авангардни мюсюлмани, челен фронт на исляма, да разрушат Америка . Моля се на Бог да ги благослови ." Нека тези от вас, които вярват във Всемогъщия Аллах, да се помолят за тях . Аллах е велик . Аз признавам че няма друг бог освен Аллах, аз признавам че Мохамед е неговия Пророк . Аллаху Акбар



Тема Re: Днес е 11 ноемвринови [re: Atta13]  
АвторBusmanci (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 05:44



Днес се навършват два месеца от деня в който 19 млади мъже жертваха живота си в името на справедливостта, в името на един по-добър свят .
Нека си спомним за тях . Нека си спомним какво каза Осама Бин Ладен за тях:
"Бог благослови група авангардни мюсюлмани, да разрушат Аллах. Аз признавам че няма челен фронт на исляма и няма Аллах. Велик е Бог и Пророк
е. Мохамед вярва в Аллаху Акбар и е Педераст. И ние всички мюсюлмани сме мохамедовци.

Edna chastica chistota



Тема Re: Днес е 11 ноемвринови [re: Atta13]  
АвторJena (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 18:07



Dali chtiaha da si jertvat jivota ako znaeha che kato umrat ne gi ochakva rai?



Тема Re: Днес е 12 ноемвринови [re: Atta13]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано12.11.01 18:15



днес се навършват 2 месеца откакто 19 шибани откачалки избиха близо 5 000 цивилни
нека тези от вас, които вярват, че атта страда от психично разстройство да помогнат да го вкараме в лудницата. Атта е ненормален. Аз признавам, че няма друг атта, който да е толкова ненормален като нашия атта.

а да, като заключение, майната му на исляма

:: No one lives forever ::



Тема Re: Айде си седни на задника,нови [re: Atta13]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано12.11.01 18:24



моля те. Наистина е трудно да убеждаваш някой, че американците пак са "оцапали бохчата на някой", когато някой войнствен до дупка призовава към глупости...



Тема Re: Мамка му, има ли начин да го накараменови [re: SEAL]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано12.11.01 18:27



да кротува поне малко?!



Тема Re: Мамка му, има ли начин да го накараменови [re: Charles]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано12.11.01 19:28



ne, nikakuv
dori i moderator da imahme, pak trqbvashe da trie postingite, no ne i da gi forbiddva
vuobshte priemi go kato tejka forma na revmatizum, deto shte si go nosish do kraq:-)

:: No one lives forever ::



Тема Re: Днес е 11 ноемвринови [re: Atta13]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 19:36



Abe... manaf neporaben... Primat neshtasten. Kak moje da si takava kuha lejka be mojto momche, ami nali tez pederasti kato "razrushat" America, shte si ebat majkata sami, i ti niama da mojesh da se izhvarliash tuk kato suho dupe, shtot togava niama nito internet da imash nito nishto. Kato iskat da sa takiva primati tez tvojte idoli shto ne si stoiat v peshterite v Afganistan i da si se shlakiat tam ami tragnalli po sveta da ebavat s takiva kato men. I zashto polzvat kletachni telefoni kato Mohamed e kazal "Nikakvi cellular phones za manafite, kakto i nikakva televizia" sotoj si tam v dupkata i si traj.
I tova deto stana tuk predi 2 chasa sashto li e rabota na tvojte hora?



Тема Re: Днес е 11 ноемвринови [re: Miro]  
Автор __SpOO__ (me0w)
Публикувано12.11.01 23:28



Koj si ti samo ne razbrah(me) ?

Predstawi se?

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: Днес е 11 ноемвринови [re: __SpOO__]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 05:29



Abe vie tuk da ne ste niakoe zatvoreno obshtesvo be, sladur. Kakvo da ti se predstaviam. To si pishe - Miro. Az da ne sam kato vas da vlizam s nick-ove.
Ama iavno vie tuk vsichki se teroristi, shtot kato tiah niamate lica i imena.
Sektanti sas sektantite vi ... da...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.