Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 02.07.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Тема ДО МОДЕРАТОРАнови  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано07.11.01 19:01



Доколкото ми е известно, пропагандирането на расова омраза е забранено със закон в БГ.

Дали ще благоволите да хвърлите един поглед на един войнстващ образ с психически проблеми, който освен, че ръси стихове, писани от първолак, употребява изрази от сорта на "чифут". "Чифут" както и да го гледаме си е презрително и обидно обръщение към евреин.

Стиховете обиждат нормално развитите хора, а подобни лафове като "чифут"-една част от българския народ. Без да съм първи приятел на еврейския народ-не смятате ли, че е време да се обадите на шведските здравни служби, които отговарят за войнстващите хора с психични проблеми?



Тема Re: ДО МОДЕРАТОРАнови [re: Charles]  
Авторбaт Mитю (Нерегистриран)
Публикувано07.11.01 19:20



Момче този клуб си нема още модератор!
Аз съм готов да стана, или ако искате и стрина си Митювица , че тя е по убава от мени и по добросъвестна и по надчетена бих казал , направо си е грамотна!
За психичните проблеми на Чолака си прав - влез в клюкарника и виж да ко става въпрос.



Тема Re: ДО МОДЕРАТОРАнови [re: бaт Mитю]  
Автор@22 (Нерегистриран)
Публикувано08.11.01 01:53



Moderator ima!!!No ako pishes 4e Moxamed Atta e ubit na 12.09.2001 ---sled razgobor s bastta si po telefona.A B767 e bil na distantziono;-)))Ili 4e Bush e komediant;-)))



Тема Re: @22нови [re: @22]  
АвторAtta13 (Нерегистриран)
Публикувано08.11.01 05:42



Пише се "Mohamed Atta" а не "MoXamed Atta". И ако искаш да знаеш, бащата на Атта - Мохамед Ел Амир, наистина твърди че е говорил с него на 12 септември . Той обвинява израелските тайни служби, че са го убили след това . Според него, няма пряко доказателство, че сина му е бил в самолета №11 който се разби в северната кула на СТЦ ( Атта е заснет от камера на аерогарата от която се качва на самолета за Бостън, откъдето не е сигурно дали се е прекачил на полет №11 ) Ел Амир казва че синът му не обичал да пътува със самолет, защото му ставало лошо и даже вземал лекарства против повръщане преди полет . Аз не твърдя, че точно това е истината, но нито една версия за атентатите не трябва да се изключва, колкото и невероятна да е тя . Понякога истината се крие там където най-малко очакваме .



Тема Tc [re: Charles]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано08.11.01 12:34



Tuk nqma moderator
Adminite na dir.bg ot vreme na vreme minavat, ako ne gi domurzi. Za moderator trqbvad a se provedat "mestni" izbori v kluba, a 4estno kazano, az ne vijdam podhodqsht kandidat, osven edin, koito nqma da spomena, da ne kajete, 4e sum pristrasten. Taka4e, tva e polojenieto. 4olakov i atta shte si pishat neobezpokoqvani

:: No one lives forever ::




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.