Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:28 28.09.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Тема Има ли някой готов да се бори за каузата си ???нови  
АвторRony (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 23:30



От доста време чета мненията в този клуб . Много от хората тук, не подкрепят Америка . Някои просто не са съгласни с външната и политика, други направо казват "Смърт на американците " Интересува ме, има ли някой от вас, който е готов да направи нещо за тази кауза ? Нещо различно от това, само да пише и говори срещу американците . Разбира се не става въпрос за убийства и атентати, а за други по - безобидни и лесно изпълними задачи . Например : Разпространение на антиамерикански позиви . Писане на антиамерикански лозунги на възлови места . Изпращане на писма с бели прахчета до американските посолства, и до други американски обекти . Могат да се измислят и още много други начини с които да се покаже, че в България не всички са на страната на Америка, не всички подкрепят палача вместо жертвата, че не всички мислят еднакво . Ако някой споделя мнението ми, и е готов да помогне за осъществяването на тези идеи или може да предложи нещо по интересно, нека ми пише на адрес rony11@abv.bg



Тема Re: Има ли някой готов да се бори за каузата си ???нови [re: Rony]  
АвторRony11 (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 01:19



Хайде бе страхливци, няма ли някой да ми отговори най-накрая ???



Тема чекай чекай малконови [re: Rony11]  
Авторperko (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 01:40



докато доде младия храбрец



Тема Re: Има ли някой готов да се бори за каузата си ???нови [re: Rony]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано27.10.01 15:49



chado nezemno, s tia prizivi za prahchetata nai mnogo da osumnesh v niakoe raionno posinen ot boi. dali puk da ne se zarovia po debelite knigi i da ti kaja tochno i po koia alineia shte te pribrat?



Тема Re: Има ли някой готов да се бори за каузата си ???нови [re: Delwin-]  
АвторRony (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 18:25



По добре да рискувам да отида в някое районно, отколкото да стоя и да гледам безучастно, като повечето българи - стадо овце без собствени мнения, които вярват само на това, което им се набива в главите от телевизията и вестниците .



Тема Re: Има ли някой готов да се бори за каузата си ???нови [re: Rony]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано29.10.01 11:27



Az drugo shte ti predloja:
Vmesto da pishesh antiamerikanski lozungi na vuzlovi mesta napishi si na vratata "Lud sum, begaite"
A za prah4etata-moje da vzemesh malko aspirin, da go s4ukash na prah, da si sipesh edin 4ai i da legnesh da pospish malko...

:: No one lives forever ::


Тема ... а някъде вече дават по 7 години за прахчетатанови [re: Rony]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано29.10.01 11:46



Както казват хората "да'н са ми буали буци на лозето", че ще пиша по стените за разните му там американофоби ... че не мога да напиша нещо за нашите си цигани, които в момента са ни много по-голям проблем



Тема xexeнови [re: Лaнc Линk - тaйният]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано29.10.01 11:52



Deto ima edna prikazka:
"Ot vsi4ko nai-mrazq rasizma i ciganite"


:: No one lives forever ::


Тема Re: Има ли някой готов да се бори за каузата си ???нови [re: Rony]  
Авторвмecтo oбявa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 12:29



АКО ЩЕ ИМА БОРБИ ТО АЗ ИСКАМ ДА СЕ БОРЯ С МОМЪК НА ВИДИМА И ФИЗИЧЕСКА ВЪЗРАСТ ОТ 23 ДО 29 Г. ДА Е ВИСОК СТРОЕН И ХУБАВ . ДА Е ОБРАЗОВАН ЧИСТОПЛЪТЕН ЧИСТ АРИЕЦ . И ДА Е СЕРИОЗЕН НАЙ - ВЕЧЕ!



Тема Има, има ела лично да се запознаем ... [re: Rony]  
АвторUS agent (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 18:28



Адреса е ул. Съборна 2 - И гледай скоро да дойдеш, че иначе ние ще дойдем - нали знаеш поговорката - Мохамед като не дошъл при планинанта, планината отишла при него и станала една ...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.