Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 13.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Тема Oshte fakti ot Afganistanнови  
АвторPriakor (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 21:31



Tova e linka:
http://www.msnbc.com/news/627086.asp

A tova e prevedena chast:

Ministerstvoto na otbranata na USA e nauchila che Talibanskata milicia moje da ima planove da otrovi humanitarnata pomosht i da obvini USA za tova.
Admiral John Stufflebeem saobshti che USA se opitva da nameri nachini da saobshti na afganistanskoto naselenie che paketite s hrana koito America razhvarlia sas samoleti sa bezopasni i che naselenieto ne bi triabvalo da se strahuva ili obviniava USA ako sluchaino, otrovenata ot Taliban hrana e bila dostavena do tiah.

Bez komentar,

Priakor



Тема Re: Oshte fakti ot Afganistanнови [re: Priakor]  
Автор __SpOO__ (me0w)
Публикувано24.10.01 23:19



Moje li da kaja az kakwo mislq s nqkolko dumichki..prosti.

"Ministerstvoto na otbranata na USA e nauchila che Talibanskata milicia..."

cuted

Ti naistina sywsem me obyrkwash obache,izobshto ne moga da te razbera.
Otkyde ministerstwoto tralala na alabala nauchilo che widish li talibanskata milicia kakwo mislela?
Nali ti sam w prednite si postingi zaqwi weche che na Taliban ne moje da se wqrwa?
Ili moje bi tazi nowina ne e dochuta ot nqkoj taliban ami ot drug?
Moje bi pyk w Afganistan se razhojdat amerikanci i po sedenkite tam dokato pafkat tjutjunec dochuwat twa onwa?
Interesno mi e pyk drugo,ako nowinata dostignala do ministerstwoto blabla ne e ot talibanski iztochnik,to izliza che ne Talibanite ami drugi hora po-dobre ot tqh znaqt kakwo mislqt i prawqt Talibanskite milicii?
Ne mislish li che w kojto i da e sluchaj ti stawash meko kazano smeshen s wsichkite tezi neshta koito pishesh?

Towa iskah da kaja,posle moje i da se presetq oshte neshto..znam li.



Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: Oshte fakti ot Afganistanнови [re: Priakor]  
Автор Гpoнд (непознат )
Публикувано24.10.01 23:28



Не мога да разбера дали искаш хората да те мислят за глупак или си наистина такъв. В подобен конфликт не може да се вярва на нито една от засегнатите страни, особено на американците, които са превърнали умението да се лъже убедително в изкуство.



Тема Re: Oshte fakti ot Afganistanнови [re: Гpoнд]  
Автор __SpOO__ (me0w)
Публикувано24.10.01 23:35



podkrepqm

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: Oshte fakti ot Afganistanнови [re: Priakor]  
АвторPriakor (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 23:46



Za razlika ot tezi koito samo govoriat edno i sashto(umorih se da im otgovariam),
shte se opitam da prodalja da davam facti ot neshta svarzani s teroristichnoto napadenie sreshtu USA. Predvaritelno se izviniavam na tezi na koito moje da im e skuchno tai kato niama psuvni i obidi a samo facti. Te mogat da preskochat tova koeto sledva.
Tove e linka:
http://www.msnbc.com/news/633205.asp

A tova e chast ot nego prevedena:

Pakistanec arestuvan ot FBI vav vrazka s razsledvaneto na sabitiata ot 11ti Septemvri e bil nameren martav v kiliata si, ochevidno kato rezultat ot sardechna ataca, saobshti medicinskia director na zatvora.
Tove mislia che e interesno zashtoto vchera slushah po televiziata diskusia v koiato se zastapvashe stanovishteto che America triabva da promeni nachina na razpit koito dosega ne pozvoliavashe izpolzuvania na machenia. Diskutirashtite kazaha che e pravilno i che shte badat izpolzuvania tvardi metodi na razpit.
Mislia che tova pravi tozi sluchai po interesen ako chovek se zamisli. Razbira se vsichko tova moje i da e speculacia no si zaslujava da se otbeleji.
V predishni diskusii beshe spomenato che americancite shte triabva da jertvat niakoi ot svobodite si za smetka na povishavane na sigurnosta.

Priakor



Тема Re: Oshte fakti ot Afganistanнови [re: Priakor]  
Автор Гpoнд (непознат )
Публикувано25.10.01 00:18



Каквото и да правят, единственият начин да се запазят от терористични атаки е никой да не желае да се занимава с организирането им.



Тема Re: Oshte fakti ot Afganistanнови [re: Гpoнд]  
Авторминyвaч (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 03:09



Грешка - умението да се лъже в Америка не е превърнато в изкуство. То просто е част от живота им. Виж, те са обаче успели да превърнат изкуството в лъжа.



Тема Re: Oshte fakti ot Afganistanнови [re: Priakor]  
Автор walkman (ами...)
Публикувано25.10.01 03:14



"shte se opitam da prodalja da davam facti ot neshta svarzani s teroristichnoto napadenie sreshtu USA. "

Ами дай и някой факт от терористичните атаки на САЩ срещу... абе срещу света, май - то не остана регион, дето те да не са се появили неканени. И след тях остават само убити хора, разрушения и омраза. Това е единственото, което те могат да дадат на света.

_______________________
What is now proved was once only imagination.


Тема Re: Oshte fakti ot Afganistan [re: __SpOO__]  
Автор walkman (ами...)
Публикувано25.10.01 03:17



Ами просто хората явно подготвят поредната лъжа. Предварително приписват на други това, което сами се канят да направят. Кой мойе да повярва, че убийците на жени и деца са толкова милосърдни, че да хранят жертвите си??? Просто явно са решили да слагат в храната някакви зарази или отрови и сега просто подготвят общественото мнение, че "друг го е направил". Като че никой не мойе да се досети кой може да направи такова нещо...

_______________________
What is now proved was once only imagination.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.