Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:53 01.07.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Fakti ot Afganistanнови  
АвторPriakor (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 21:19



Tove e linka ako niakoi iska da vidi cialata statia.:
http://www.msnbc.com/news/646994.asp

A tove e prevedena chast ot neia:

Taliban se kriat sred civilnoto naselenie v Kabul a sashto taka i tankove i druga voenna tehnika v djamii i uchilishta staraeiki se po tozi nachin da izbegnat aviacionnite udari na USA , razkazvat begalci ot Kabul.
Horata sa mnogo iadosani i raztrevojeni, zashtoto tova bi moglo da privleche aviacionni udari po tezi mesta.
Mnogo rezidenti na kabul podkrepiat bombardirovkite, nadiavaiki se che tova shte dovede do svalianeto na Taliban ot vlast dori i sled kato bombardirovkite sa prichinili smarta na niakolko choveka(8 ubiti i 12 raneni).

Interesno koi se opitva da predotvrati nevinni jertvi?

Priakor



Тема Re: Fakti ot Afganistan [re: Priakor]  
Автор Гpoнд (непознат )
Публикувано24.10.01 23:36



Ами ти ако си на мястото на талибаните какво ще направиш? Ще седиш сред пустинята и ще махаш с ръце на ракетите да не би случайно да те пропуснат?
Войната си е война и се води с всякакви средства. Могат да се дадат десетки такива примери и то за любимите ти американци. Какво ще кажеш например за бомбата над Япония? Или и това е сведение "измислено" от враговете на Америка? Всъщност това там не е било точно война, ама карай. За американците героизмът винаги се е състоял в умението да стреляш по "лошите" от 475983467858 километра и след това да лъжеш, замазваш, и да, да пускаш хранителни пратки след бомбите. Отвратително.



Тема Re: Fakti ot Afganistanнови [re: Гpoнд]  
АвторPriakor (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 23:55



Grond, prosto ne mi se iskashe da ti otgovariam zashtoto e tolkova lesno kolkoto ako sporia s 10 godishen. Vapreki tova shte go napravia zashtoto na vseki dalja pone po edin otgovor. Drug ot men niama da poluchish ako prodaljavash da pishesh bezsmislici.

Eto go moia otgovor:

Ti kazvash "na voina kato na voina".
Togava zashto plachesh che americancite ubivat kogato sa na voina. Zashto gi obviniavash che geroizma im e "винаги се е състоял в умението да стреляш по "лошите" от 475983467858 километра и след това да лъжеш, замазваш, и да, да пускаш хранителни пратки след бомбите"?
Nali sam kaza : NA VOINA KATO NA VOINA.

Priakor.
P.S. Dori ne se nazslajdavah na tozi moi otgovor, tolkova beshe lesno. Malko me e sram zashtoto imam chuvstvoto che razgovariam s 10 godishen i se opitvam da sam seriozen. Ako takav e sluchaiat to IZVINIAVAI.



Тема Re: Fakti ot Afganistanнови [re: Priakor]  
Автор Гpoнд (непознат )
Публикувано25.10.01 00:14



Сега разбрах. Ти НАИСИТНА си глупав. Това, което наричаш плачене беше пример за това как американците вършат много по-големи глупости от талибаните, в този случай, но имат наглостта да ги обвиняват за нещо. Не разбирам защо трябваше да ти го обяснявам, тъй като от съобщението личи достатъчно ясно че това е пример. Не че одобрявам действията на едната или другата страна, ти си този който е пристрастен. Защо непрекъснато пишеш за възрастта на опонентите ти? Да не ти е "болна" тема? Да не си прекалено малък, но все пак искаш всички да те чуят и като най-сигурно средство избираш това да наричаш другите инфантилни? Не ми трябва твой отговор, че да ме удостоиш с глупостите си. Какво е било лесно? Да не разбереш нещо винаги е лесно, няма съмнение... а каква наслада би трябвало да изпиташ от мнението си? Колко си умен? Колко си велик може би? Нямаш ли си друга работа освен всеки ден да пишеш тук простотиите си? Защо не отидеш да обясняваш на американците колко са лоши талибаните, те ще те слушат с широко отворена уста и опулени очи. Явно целта ти като присъстващ в този клуб е да се правиш на интересен, за да получаваш внимание и "да се наслаждаваш".

Редактирано от Гpoнд на 25.10.01 00:21.



Тема Re: Fakti ot Afganistanнови [re: Гpoнд]  
Авторминyвaч (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 03:05



Остави го момчето - просто се е поамериканчил. Не, че има разлика между това и "глупав"... Май има някакви комплекси за избиване, и тук му идва по-евтино, отколкото при психоаналитика :)



Тема Re: Fakti ot Afganistanнови [re: минyвaч]  
Автор __SpOO__ (me0w)
Публикувано25.10.01 04:08



;-)

towa s psihoanalitika beshe hitro;-)



Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: Fakti ot Afganistanнови [re: Priakor]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 06:58



tova che chetesh mnbc e chudesno, ama ako sledish amerikanskite novini vse takiva gluposti ste gledash. Tova se kazva PROPAGANDA i ZENZURA i ako si na poveche ot 20 godini bi triabvalo da znaesh kakvo znachi tova. Te i za Kosovo taka si izmisliha salzlivite istorii za gorkite progoneni shiptari i tapite amerikanzi deto neznaiat dali Kosovo e v Afrika ili na severnia polus zarediha salzi i sopoli. Ami ti mislish li che te niakoga sa chuli za tristata hiliagi sarbi izgoneni ot Kosovo ili za urana koito bavno ubiva sastite izmacheni kosovcheta. Na tapazi, koito tvardiat che Paris e v Anglia i malhoto ie na Hitler e George kakvoto im servirat, tova viarvat.



Тема Re: Fakti ot Afganistanнови [re: минyвaч]  
Авторoт тpoтoapa (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 07:06



Ти не стига че си минувач , но и си комунист - всеки има право да казва каквото си иска и където си иска!- стига да не го арестуват де....



Тема Re: Fakti ot Afganistanнови [re: __SpOO__]  
Авторбълrapka (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 07:08



много, много тъпо....изказване!



Тема Re: Fakti ot Afganistanнови [re: бълrapka]  
Автор __SpOO__ (me0w)
Публикувано25.10.01 07:18



Zdrasti dechko,i az te obicham;-)

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.