Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:14 03.07.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: н-брой причини да не обикна САЩнови [re: Изтpeбитeл]  
Автор3 X (Нерегистриран)
Публикувано23.10.01 20:37



Само положително!- просто отговарям на един опит за гротеско описание на друга държава.
Пиша за това , което виждам- казвам това , което мисля!



Тема Re: н-брой причини да говориш тъпотиинови [re: Charles]  
АвторИзтpeбитeл (Нерегистриран)
Публикувано23.10.01 20:41



А, значи янките ти развалиха гурбета в Ирак и от тогава ги мразиш? така де, извинявам се - не ги обичаш.



Тема Рядко се срещат такива хоранови [re: Charles]  
Автор Чepнorлaв (ветеран)
Публикувано23.10.01 21:30



като теб. Много истини казваш, но за жалост промитите български мозъчета дето ти отговарят тук са много зле. Само телевизия гледат и каквото им кажат, това смятат за правилно.
А колкото до разсъжденията ти за американска нация..моля, моля. Въобще не съм съгласен че съществува такова нещо. Все едно аз, бъдещата ми жена и двете роди да се заселим някъде в Монголия и да кажем след 20г., че еди си коя нация еди си какво прави и т.н.... (демек ние си). Абсолютна глупост.



Тема Re: н-брой причини да не обикна САЩнови [re: Изтpeбитeл]  
Автор3. X. (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 01:01



Ох , извинявай - това е за Чарли.



Тема Re: н-брой причини да не обикна САЩнови [re: Charles]  
Автордeтe - 8 r. (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 01:35



Чичо аз съм едно дете -българче, но живея в америка ,искам да ти кажа едно нещо за кеча. Не си мисли че тези кечисти се бият наистина.
Не зависимо дали един кечист е умрял, той е умрял докато се учи.
А за другите те просто си удрят ръцете във колената, а с другата ръка се правятче удрят противника.



Тема Re: Това е разлика-нови [re: SEAL]  
Авторpencil (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 01:38



Ако имаше грам мозък щеше да разбереш, че той казва: НЯМА НИЩО ПО-ТЪПО ОТ ТОВА ДА СЕ СЕ ВЛИЯЕ ЧОВЕК ОТ СТРАСТИТЕ СИ.



Тема Re: н-брой причини да не обикна САЩнови [re: дeтe - 8 r.]  
Авторpencil (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 01:49



В отговор на:

Чичо аз съм едно дете -българче, но живея в америка ,искам да ти кажа едно нещо за кеча. Не си мисли че тези кечисти се бият наистина.
Не зависимо дали един кечист е умрял, той е умрял докато се учи.
А за другите те просто си удрят ръцете във колената, а с другата ръка се правятче удрят противника.



Не е важно дали се бият или не. Тъжното е, когато животинската страна на човека се изтъква и се навира в очите на хората като нормална и човешка. А насилието привлича насилие. Защо този терористичен акт на насилие се случи в страната, която пропагандира насилие, чрез кеч, филми и музика? Америка беше първата да направи от убийството забавление -- първо чрез каубойски филми, а днес чрез филмите, които се бълват ежемесечно от Холивуд. Детските комикси са пълни с насилие, видео игрите създадени в Америка предлагат на децата един свят на жестокост и безсърдечие. Какво тогава можеше да се очаква? В коя друга страна съученик убива другарчетата си в училище с пистолет?



Тема Re: н-брой причини да не обикна САЩнови [re: 3. X.]  
Авторpencil (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 02:17



В отговор на:

" В кои училища в Европа децата ходят на работа с пистолет в якето" - това не го разбрах - какво училище , каква работа , какви 5 лева-?



Да ти освежа паметта -- минала ли е година в Америка без тинейджър да стреля по съучениците си! Колко пъти си чул това да става в България или Швеция?

Ето ти малко четиво:










Звучи съвсем по Европейски! Навярно децата в Америка имат такива наклонности от много четене на братя Грим и Ханс Андерсен!



Тема Re: н-брой причини да не обикна САЩнови [re: Charles]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано24.10.01 06:28



Рзбирам чувствата ти:))) И аз това разправям: американците да се заемат със своя си дом и да си оправят бакиите, ама те на принципа на щрауса - като стане гаф у тях, и хайде да бомбим някъде!
Хванали Клинтън че кръшка, отнесе го Югославия, че Милошевич бил по-кофти от Бил. Изтърваха някои луд от контрол - давай в Афганистан, белким в патардията не се забележи, че отбраната им има дупки по-голе5ми от озонната!
Пази боже нещо друго да стане, я Буш се окаже спинозен, я... Може да решат, че грешката е на Петър Стоянов и тогава - мале мила!

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: н-брой причини да не обикна САЩнови [re: 3. X.]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано24.10.01 06:32



Сори, Мистър, това за пистолетите го пише американската преса и до нас достига... Тази година беше последния случай, преди месец, а за миналата имаше 5. И това са деца от 10 до 14 години. Направи справка в публикациите на USA. Мога да ти дам сайт: ДЕЦА УБИВАТ ДЕЦА _ДЕЦА УБИВАТ ВЪЗРАСТНИ - ама се оправяй с търсачките, че имам работа -
чао!

Всичко тече, всичко се мени!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.