Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 03.07.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: н-брой причини да не обикна САЩнови [re: Лaнc Линk - тaйният]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано23.10.01 18:09



1. Относно пищовите-там все пак са повече както и да го смяташ-притежаването на оръжие е разрешено. Което само по себе си не значи, че е грешка.
2. Не говоря за футболни отбори, както се сещаш.
5. Това за италианските художниците ти го гарантирам-да Винчи, Рафаело, Донатело и Микелоанджело ги знаят поне ПОЛОВИНАТА хора от градовете и поне 1/5 от хората в селата.
9. Пропорцията няма значение в случая. Масови убийци има и в САЩ, и в Европа, и където поискаш, но като процент от населението никой не може да бие Щатите.



Тема Re: н-брой причини да не обикна САЩнови [re: Charles]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано23.10.01 18:11



Gledai sega:
1. Ako iskash li4no da se zaqjdash s men, kaji si. Lesno e, zastanal udobno pred monitora da pishesh nalqvo i nadqsno, ama kakto kazvat francuzite, "kogato te e strah, shubeto e golqmo". Ako imash neshto protiv men, kaji da se vidim, da se razberem. Ostanoloto sa detski nomera i shte te ostavq da si igraesh bez men.
2. Ako ne e li4no, da spodelq s teb: Bil sum v surbiq po vreme na voinata, naistina ne bqha prekrasni meseci, no ne beshe i losho. Nqkoi put moje i da ti razkaja.
Ina4e prez kalotino drug put ne sum minaval, vse prez aerogara sofiq ili edno drugo letishte, ama da ne kazvam koe e, 4e e malko osobeno:-)

Eto, kazah ti kak stoqt neshtata ot moq gledna to4ka, poneje zabelqzvam v postingite ti nqkakva skrita zloba kum mene, puk ne pomnq da sme se sreshtali.

Vqrvam, 4e se razbrahme, pustinni pluho. Imashe edno zveno za specialni operacii, kudeto boicite imaha takiva prqkori. Siguren sum, 4e nqma vruzka mejdu dvete imena.

No one lives forever


Тема Re: н-брой причини да не обикна САЩнови [re: Charles]  
Автор3.X. (Нерегистриран)
Публикувано23.10.01 18:15



Ето сега имам време..
До къде стигнах?
До Питър Устинов - повечето едва ли ще знаят кой е (но ще се заинтересуват веднага), но знаят кой е Барашников,Висоцки и Михалков както знаят , че жената на Том Ханкс е българка - това последното аз не го знаех и го научих от една американка. Знаят също , че внукът на Шаляпин е актьор (можеш да го видиш в ранните клипове на Мадона).
5. То и затова са ги кръстили така костенурките, за да могат децата да ги запомнят по -лесно.
6. не им вярват - вярвай ми!
7.Гледай "Осмият"- с Георги Георгиев Гец - лека му пръст , "Те - надделяха" , "Ударът" , да не говорим за "Човек от народа" и "На всеки километър".
8.Чикатило- украинец - филма за него - "Гражданина Х" - американски, това е само пример - Знам примери и за лондонските подземия и парижките потайности- европейски столици. Щях да вметна и Жоро - павето, но просто той бледнее с елементарните си изнасилвания. За всички масови убийци се е писало , и ще де пише и ще се филмира , изследва и показва.
Айде до скоро , че пак имам работа!



Тема Пропускаш...нови [re: Charles]  
Автор Topepo (дон)
Публикувано23.10.01 18:15



Пропускаш N+1 причина - специфични деформации (всички ги имаме!) при възприемането на информацията. Особено касаеща такива въпроси. Всички сме повече или по малко обработени, още от деца в главите ни се създават филтри.....
Щото не е необходимо да обичаш една нация, ЗА ДА Я РАЗБИРАШ......



Тема Re: Uuups, I did it againнови [re: SEAL]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано23.10.01 18:31



1. "Пустинните Плъхове" както се сети са звено (в същност бригада) от Кралските Военноморски сили, и бяха първите, които първи стъпиха на плажа на Басра през 91-а. заедно с няколко батальона гурки (непалски войници на служба при кралицата). Нямаше тюлени, нямаше зелени барети, нямаше delta force. Само англичани. Точно те изхвърлиха републиканските гвардейци на Саддам от плажа. Другите чакаха някой друг да им свърши работата. Тези "другите" все още не могат да стоплят как един непалец (гурка) пронизан в сърцето при заповед от британския офицер "Заповядвам ти да живееш, мамицата ти!" оживява докато дойде чопъра на medevac-а.
2. Колкото и да ми се иска да излъжа-не бях в редиците на тези момчета. Бях от другата страна. Това обаче не ми пречи да си пиша с някои от тях след десет години. Да не говорим за това колко сме пили заедно точно на същия плаж в Басра през 91-а.
3. Ако съм те засегнал-извинявай. Не считам, че ще ми падне имиджа ако се извиня, когато съм прекалил. Напротив-гордея се с това, че мога да се извиня.
4. Относно личното уреждане на сметки-не ме плаши, но годините ми не позволяват да се занимавам с глупости.



Тема Re: PSнови [re: SEAL]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано23.10.01 18:31



Нищо лично.



Тема Re: Не пропускамнови [re: Topepo]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано23.10.01 18:32



Разбирам нацията много добре и точно затова не мога да я обичам.



Тема По дяволите...нови [re: Charles]  
Автор Topepo (дон)
Публикувано23.10.01 18:45



Ти май си наистина изказваш оригинални и нестандартни мисли - рядко срещано нещо в тая скапана Bg......



Тема Re: PSнови [re: Charles]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано23.10.01 18:47



nqma nujda da mi razkazvash neshta, koito znam:-)

razbrahme se zna4i...

vpro4em da ti kaja nqkoi neshta malko izvun temata:
navy SEALs sa v persiiskiq zaliv oshte ot 1987 (operaciq "seriozni namereniq" ako ne gresha). A 1991 zapo4vat oshte ot 05.01 zasileno nabliudenie v raiona, ot koeto ima interesni dokladi(koeto e razsekreteno razbira se:-)
noshta na 23 sreshtu 24.02 imenno SEALs izvurshvat operaciq za zabluda na vraga, koqto vpro4em e mnogo uspeshna i podlugva 2 ili 3(ne pomnq ve4e) irakski divizii.
na 24.01 puk prevzemat o-v Kvaruh. E, tam specialno tqhnata namesa ne e ot zna4enie, zashtoto imat vuzdushen obstrel predi samiqt desant i te na praktika samo stupiha na brega:-)

haide stiga sum se otplesval...

No one lives forever


Тема Re: н-брой причини да не обикна САЩнови [re: Charles]  
АвторИзтpeбитeл (Нерегистриран)
Публикувано23.10.01 20:32



Ако винаги виждаш само най-лошото в една държава, и при това го представяш гротескно и преувеличено, ще ми е много интересно да прочета мнението ти за собствената ти страна!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.