Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 09.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема (Hell) IIIrd World War awaits ?нови  
Автор__SpOO__ (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 04:07



Iskam samo da wi zapitam nikoj li ne se zamislq che tazi wojna koqto se zapochna i ot okolo 2 sedmici wodeshta se w Afganistan...ako tq prerasne skoro wreme w otkrita wojna na USA sreshtu arabskiqt swqt...zashtoto towa za men e wojna na US politikata sreshti Islqma...ako towa nedej si boje stane realnost,nqma li da e kraqt na wsichki nas?

Shte se radwam da spodelite mneniqta si i ako mojete da izbqgwate necenzurnite komentari i repliki kym men ili kojto i da e uchastnik wyw foruma... wse pak tuk wseki izkazwa mnenieto si i zashtitawa swoqta gledna tochka,ako iskame da se psuwame po-dobre da wlezem w IRC i da si pocheshem ezicite...no wie si reshawate...az samo predlagam konstruktiwno da pomislim nad wyprosa.



Тема Re: (Hell) IIIrd World War awaits ?нови [re: __SpOO__]  
АвторSSTRlFE_FOR_VlCTORY (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 13:30



Американофилите (подобно на своите идоли) са лишени от умението да мислят извън битов и материален план, така че не очаквай някой от тях просто да споделят норамлно мнение... преди време опитах тема с подобна неутралана насоченост - разбира се, безуспешно. Но ако започнеш да лееш псувни и други толкова привлекателни за западния човек думи веднага ще получиш 8354846358734 отговора. Що се отнася до войната - това ще е най-лошото, което може да стане, но войната е естествен балансатор - мира е хубаво нещо, само когато едните не се качват на главата на другите, а в днешния "световен мир" има една голяма държава качила се на главата на доста други, така че рано или късно войната е неизбежна... за съжаление.



Тема Re: (Hell) IIIrd World War awaits ?нови [re: __SpOO__]  
Авторsmeh v zalata (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 13:46



ti ia nedei mnogo misli, ami si vyrshi rabotata, che kato te gledam kak mislish, ako i taka si vyrshish rabotata



Тема Re: (Hell) IIIrd World War awaits ?нови [re: SSTRlFE_FOR_VlCTORY]  
АвторSSTRlFE_FOR_VlCTORY (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 14:01



Neeeeeeee ........... eto pak napisah glupost predi malko, kakvo mi stava !?!?!? kraino vreme da ida na psihiatur ........ prostete mi ............ ne sum na sebe si



Тема Re: (Hell) IIIrd World War awaits ?нови [re: SSTRlFE_FOR_VlCTORY]  
Автор __SpOO__ (me0w)
Публикувано17.10.01 07:10



[Но ако започнеш да лееш псувни и други толкова привлекателни за западния човек думи веднага ще получиш 8354846358734 отговора]

cuted

Uwerih se weche che ako chowek opita seriozno da gowori tuk nadali shte ima golqm shans...no zatwa kakto ti kaza a i to e ochewadno de,ako bqh napisal neshto primerno "Hajde zadrujno da e*em Bush/Osama" to togawa weche sym siguren che pone 1000 choweka aktiwno shtqha da se wkljuchat w diskusiqta na koj ot dwamata,kyde,kak,s kakwo i koga da gi nae*em...

Bla bla...

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: (Hell) IIIrd World War awaits ?нови [re: __SpOO__]  
Автор Lee (неуморим)
Публикувано18.10.01 00:37



Syglasen sym s moita drujka __SpOO__ - - - Nqa psuvate ei!

Voijnata... vojna. Pobeditelq... pobeditel. Vsy6tnost tuka mai nqa ima pobeditel a? Ostavqm vyprosa taka... Kajete vie kak mislite?



Тема Re: (Hell) IIIrd World War awaits ?нови [re: __SpOO__]  
Авторahav (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 00:44



It's time to hear For whom the bell tolls and The thing that should not be will be.We are gonna meet The anichrist and he 'll Show no mersy.Eternal devastation.And justice for all...
Sad but true.



Тема Re: SpOO ljubimi :)нови [re: __SpOO__]  
Авторfutbi (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 19:43



Ot vreme na vreme si mojel i da razsazdavash. Vizh ne te psuvam :) Ne che si kazal neshto umno vav vrazka s voinata. Iskah da kazha za predlozhenieto da ne se psuvame a prosto da spodeljame mnenia.
Za voinata ne se pritesnjavai. Az lichno ti obeshtavam che voina njama da ima...po - tochno ne svetovna ! Ako ima voina to nie barzo shte eliminirame vraga. Dobrite shte pobedjat ! Zasega njama da ti kazvam koi sa dobrite :))) Kato zasluzhish shte ti kazha



Тема Re: SSTRIFE_FOR....tam neshtoнови [re: SSTRlFE_FOR_VlCTORY]  
Авторfutbi (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 19:47



Taja cifra deto si ja napisal..85....i tam neshto...mojesh li izobshto da ja izgovorish ? Nedei poveche da mislish molja te, nedei che shte vzemesh da zarazish njakoi...a zaraziteli veche si ima dostatachno !



Тема Re: SSTRIFE_FOR...нови [re: SSTRlFE_FOR_VlCTORY]  
Авторfutbi (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 19:50



a....ti pak sam/sama se popravi :))))))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.