Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 24.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: За Силвия!нови [re: silvie]  
АвторTpoбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 01:27



Удоволствието ще е изцяло мое, но за съжаление и аз не съм България. А и скоро няма да ми се наложи спешно да се връщам. Похвално - добре се ориентира за геогравското ми положение в момента :)))
И как може да си помислиш че невежа като мен ще слуша Верди :)) - аз съм един музикално неграмотен хеви-метъл. Е поне разбирам от солфеж и се опитвам да свиря на разни инструменти (умре циганката дето ме хвалеше)

Поне трябва да си щастлива че си тук, за разлика от мен.
Хайде бързай - да не изпуснеш самолета. И много поздрави на България!



Тема Re: За Силвето!нови [re: silvie]  
АвторTpoбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 01:30



Това за виното звучи прекрасно, но е малко невероятно да се случи :)))
Имам си много ревнива съпруга :)))
Ако ще продължиш да се забавляваш с моите постинги може по-натам да продължим да се заяждаме



Тема Re: За Всички!нови [re: 8H]  
Автор9H (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 01:32



Добре бе :))))
Точно на летището ли?
Има къде къде по-приятни места за това.



Тема Re: За Силвето!нови [re: Tpoбaдyp]  
Авторsilvie (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 01:53



Ух, не ми се заяжда, а и не е в моя стил. Опцията за виното остава да знаеш, то не пречи, че си женен, аз също не съм свободна.
Имам прекрасна и дълга връзка със страхотен български мъж, още не сме се бракували обаче.
Та пак да се върна на виното и Мелник, оставяме отворен въпроса за пиенето смятам. Предполагам, че за Коледа ще си ходите.



Тема Re: За Хеви Метъла Тробадур!нови [re: Tpoбaдyp]  
Авторsilvie (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 01:59



"Поне трябва да си щастлива че си тук, за разлика от мен. "

Имаш предвид в България? Още не съм. Във Washington DC съм, тръгвам за БГ в понеделник. А и България ще е поздравена, обещавам!
За жалост, причината поради, която се прибирам не е много приятна, но приятели много, държави много, майка само една, и когато тя има нужда от нас сме длъжни да сме там, нали така или пак ще измислиш нещо?




Тема Re: За Хеви Метъла Тробадур!нови [re: silvie]  
АвторHeavy Metal (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 03:01



Имах в предвид че си щастлива тук в САЩ....



Тема Re: За Силвето!нови [re: silvie]  
АвторTpoбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 06:36



Абе все още се колебаем дали да си ходим, ама това за Мелник много добре звучи и ме хвърли в размисли.....
Има време до тогава :)) Вие там ли (в Мелник) ще бъдете за коледа? Ако да - дай нек'в email за връзка преди да заминете, може да организираме нещо. Не се притеснявай че ще злоупотребя с email-a все пак имам елементарно възпитание



Тема Re: За Силвето!нови [re: Tpoбaдyp]  
Автор __SpOO__ (me0w)
Публикувано24.10.01 06:41



Heavy metal e-mail bomber si ti;P

znam te az;-))))

btw i az slusham metal bro ;-)

hail;)

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: За Силвето!нови [re: __SpOO__]  
АвторXeви (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 07:01



Евалата ти бичим пич - метъла оформя характера!



Тема Re: Samo da vmukna...нови [re: Charles]  
АвторPNN (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 09:29



В тази връзка си спомням една публикация преди години. Още в началото на войната в Хърватска хърватите са наели известна западна агенция за PR, която да обработи общественото мнение в посока на "демонизиране" на сърбите. Говореше се за смешни суми за една държава - от порядъка на 20-30 милиона долара. Резултата го знаем всички.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.