Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:30 25.09.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: За Trobadur!нови [re: Tpoбaдyp]  
Авторsilvie (Нерегистриран)
Публикувано23.10.01 22:35



Ти пък по добре виж единствения си постинг в този форум и ми кажи, по кое от всичките ти 5 изречения да разберем колко много литература си прочел и колко си грамотен?
"Толкова ми е мъчно, че сега ще ревна..... На кой му пука за американците." и т.н.
Е, по точно този набор от думи, много ни е трудно да ти схванем високо IQ, да ме прощаваш.....



Тема Re: Мъчно ми е за всички, които злорадстват!нови [re: silvie]  
АвторPriakor (Нерегистриран)
Публикувано23.10.01 23:43



Silvie, niama sashto da mi blagodarish. Tova e istinata.



Тема Re: За Trobadur!нови [re: silvie]  
АвторTpoбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 00:05



Както изглежда май само на теб ти е трудно да го разбереш. Но от друга страна си схванала че не съм на твоето мнение, което си личи от острия език използван по-горе :))). И горния постинг не беше адресиран до теб, но ще приема че се изживяваш като адвокатка на момиченцето, което пише на латиница. Ще отбележа, че има известна доза лицемерие в твоя постинг и за да бъда пределно ясен ще вметна тук, че имаш доста коментари на далеч по-неугледни и граматически не-правилни мнения, без да поставяш на проблем правописните умения на автора. Това ме навява на мисълта, че доста емоционално го раздаваш и съответно както е известно това ти пречи да бъдеш обективна.
Колкото до използвания в моите постинги жаргон, както правилно си забелязала, то е за да бъде стила по-шарен, и за да предизвика чувството за хумор в някои които го имат.
Не пиша по-дълги коментари, защото ако си забелязала дългите писания не се четят изцяло, или изобщо не се четят! Тук хората влизат не да четат романи, а да си изкажат мнението върхо кратки и смислени постинги!

Ако пък чак толкова са те възмутили моите правописни и стилни безобразия, и са подразнили твоят изискан вкус - моля да бъда извинен



Тема За Тробадур!нови [re: Tpoбaдyp]  
Авторsilvie (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 00:27



Hey,

Имам доста коментари, вярно. И то е защото съм отговаряла но колегите, пък макар и кратко. Имам няколко фермана към други колеги, но те са отговори за хора, които ще ги прочетат. :0)
Нито един от постингите ми няма да звучи обаче, както звучат твойте. Колкото до грамотността на хората, това не го коментирам, всеки може толкова колкото е учил... За дългите коментари, и те са обясними, стига да има какво да кажеш, а на които му е интересно ще ги прочете, по кратки са от "Малкият Принц".
О, и простете за невежеството и невъзпитаното ми поведение, че се намесих във вашия конфиденциален разговор, (който е достъпен за всички не забравяй) който си беше едно чисто заяждане с девойчето за това, кой с какви букви пише. Важно е, не как, а какво пише и какво иска да каже, не обръщай внимание на детайлите, а на същността.
Нали си чувал приказката: "Целта оправдава средствата!"
Бог да благослови умната ти 32 годишна главица!
Трудносхващащата Силвия



Тема Re: За Trobadur!нови [re: Tpoбaдyp]  
Авторsilvie (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 00:38



Тробадур,

Имаш голям късмет знаеш ли?
Спешно ми се налага да пътувам до България, и тръгвам от Вашингтон DC идния понеделник, ако си готов да ме срещнеш на словесен двубой, аз съм за! Стига ти да не си някъде в САЩ или на друга географска ширина, различна от българската.

И още нещо: Тробадур на Верди ли е любимата ти опера?



Тема Re: За Всички!нови [re: silvie]  
Автор 8H ()
Публикувано24.10.01 00:47



Знаеш ли, може би е идейно да се направи среща на клуба, тъкмо да се види кой кое, и да се поспори сред истината (вино)...

Вероятно, най добре ще е срещата да се направи в кафенето на летището, при панорамния прозорец гледащ към самолетите...пък има и публика там... изпращащи и посрещащи...



само проспаното време не е загубено..


Тема Re: За Всички!нови [re: 8H]  
Авторsilvie (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 00:52



8H,

Ти се шегуваш, ама това си е идея и защо не. Аз бих говорила, коментирала, обсъждала, спорила с хора, но война на живот и смърт на никого не бих обявила, защото е глупаво да се води война изобщо. Освен това имам по-добра идея за мястото с вино, и по-точно най-хубавото вино - Мелник.



Тема Re: За Силвето!нови [re: silvie]  
АвторTpoбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 01:12



Ами всеки пише постингите както може и както иска да звучат. Много ясно, че твоите ще звучат по-различно не само от моите, ами от които и да било други, все пак всеки си има стил. И би било много жалко за някой ако не уважава собствения си стил и изобщо себе си - Егзюпери също се е изказвал с две думи, но е търсел аналогия и символика, друг е въпроса дали читателя ще я открие (нищо лично). И дори си го написала :)). И не мога да разбера защо обесняваш на дълго и широко какво представляват твоите писания, колко са дълги, колко съдържателни и т.н. Не мисля че съм поставил под критика художествените ти и литературни способности...
Ето дори ще ти направя четка че стила ти ми харесва и сега може да се успокоиш и да пишеш по същество.
А относно девойчето с което съм се заяждал - ако следиш хронологията ще разбереш че аз се опитвах да отговоря на нападките и (ще и предложа да те почерпи за пледирането в нейна полза).
И само една забележка:
- Казваш да не се обръща внимание на детайлите, а на същността, а в същност детайлите възбудиха поредицата постинги които продължаваме да си разменяме!
Но не се съмнявам че ще съумееш да се загърбиш дребнавите заядливи нападки и да видят всички във форума с кого си имат работа.
Еродираната, еманципирана Силвия, с която шега не бива. Страхувайте се треперковци - внимавайте да не нагазите лука с някой неиздържан постинг, че веднага ще бъдете порицани от дългия поглед на естетическата полиция в КЛУБА!



Тема Re: За Силвето!нови [re: Tpoбaдyp]  
Авторsilvie (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 01:19



Еееех,
ама прочети и другия постинг де! Нали двубоят е словесен, а Мелнишкото вино хубаво... Няма от какво толкова да те е страх. Аз изобщо не съм страшна, еманципирана - да. Ама то това хубаво за мъжете, не мислиш ли?



Тема Прочети постинга на 8H, Тробадур!нови [re: silvie]  
Авторsilvie (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 01:23



И още нещо. Ти не ми отговори за операта. Аз бях сериозна.
И да ти призная нещо много честно. Много ми липсва ходенето на опера. В София ходех поне 2 пъти в месеца, тук не ми е много изгодно. Но пък не спирам да си ги слушам. Да живеят CD-тата и този дето ги е измислил!
Чао.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.