Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 24.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Мъчно ми е за всички, които злорадстват!нови [re: SEAL]  
Авторsilvie (Нерегистриран)
Публикувано21.10.01 03:39



Вярно, Seal, вярно...



Тема Re: Мъчно ми е за всички, които злорадстват!нови [re: silvie]  
Автор __SpOO__ (me0w)
Публикувано21.10.01 04:26



Zdrasti silvie,

Radwam se che ti hareswa towa,no neka samo da kaja che az ne te atakuwam,ne me priemaj kato chastta ot horata pisheshti tuk koito maj pod wyzdejstwie na nalegnalata gi skuka weroqtno tyrsqt s kogo i na kakwa tema da podhwanat spor,zaqjdaiki se i pokazwajki golemiq kapacitet na rechika s mrysnite dumichki...

Mislejki konkretno koj zapochna tazi wojna ne kazwam che Amerika q zapochna,a samo iskah da obyrna wnimanie che spored men ne e tozi nachina po kojto bi trqbwalo da se dejstwa.

Amerika ne e jadna za slawa,towa mislq che e qsno na wsichki ot nas,prosto az ne odobrqwam towa che napadnaha Afganistan.Ne sym politik,ne sym i naqsno kakwo tochno bi moglo i e mojelo da se naprawi,no sym ubeden che s wojna kato tazi i izobshto wojnata nikoga ne e reshenieto koeto tyrsim.

Az pisah predi wreme pak w tozi forum nqkude che lichno az ne odobrqwam nachina po kojto se pokaza na Amerika che e krajno wreme da opita pone da promeni wynshnata si politika,ne odobrqwam che zaginaha hilqdi newinni jerwi,ne zloradstwam i ne podskacham ot radost.Ne moga da si predstawq bolkata i mykata na horata zagubili blizki,nqma da se prawq che znam kakwo im e...
No towa weche ne moje da se promeni,nali?
Mojeshe obache da ne se stiga do tazi wojna,da se opitwa pak i pak wsqkakwi politicheski,ikonomicheski i etc. podhodi,no zashto wojna?
Tq nqma da reshi problema,no bi mogla oshte poweche da go zadylbochi i maj tochno natam wyrwqt neshtata...

Mojem samo da si mechtaem towa da prikljuchi skoro,no nqma nikakwi izgledi za syjalenie...ne iskam da go kazwam no spored men naistina w choweka e zalojeno po nqkakyw nachin sremeja kym samounishtojenie...:((((

Wseki den wse poweche i poweche se uwerqwam a i predpolagam ne samo az w towa,dokoga...

Do porednata sledwashta wojna koqto naj-nakraq shte se okaje i poslednata i shte sloji kraj na nasheto syshtestwuwane?

Nqma li nqkakyw nachin towa da se spre?

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема :)нови [re: __SpOO__]  
Авторsilvie (Нерегистриран)
Публикувано21.10.01 07:22



Здрасти,

тук е доста късно, но аз си имам работа и все още съм пред компютъра.
Звучиш ми като нормален и уравновесен млад българин, мислещ с главата си. Тезите са светът, вървящ към самоунищожение са много и не са започнали вчера или днес, а доста преди това. Проблемът е, че се намират хора, които да се увлекат и продадат на тези идеи, а пари знаеш за пъклени планове винаги ще се намерят. Не знам защо хората не търсят красивото в тоя свят, а само се чудят как да се бият, завладяват и прочие. В момента чета една доста интересна книга за Масоните от самото им начало. Казва се Holy Blood, Holy Grail, потърси я в България, ако я намериш и прочетеш(трудна за четене книга е) ще си обясниш много от нещата случили се по света, случващи се, и дори ще се досетиш за онези, които ще се случат. Аз живея много близо до Храма на Масоните, който се намира в стария град на Александрия, Вирджиния, всеки ден, минавах покрай него без да обръщам внимание на "тайното съобщение", докато не зачетох тази книга. Тайните им съобщения са толкова очевадни, но от незнание ние обикновено ги подминаваме... Простичко нали... Храмът им напомня християнски кръст, обърнат надолу и забит в земята... Разполагам със снимки, така че ако си заинтересован ще ти ги изпратя да ги видиш... Така, че тук в този конкретен случай не са замесени само Америка и Афганистан, а хора, който са зад дебелата завеса, който ние нито ще видим някога, нито ще узнаем кои са. Такъв подобен подготвен от Масонското общество случай беше и Моника Люински (еврейка), такива са и тарторите на тази пъклена организация, прикриваща се зад паравана на "обикновени", но влиятелни хора по цял свят, умишлено поканени за членове на същата, които са привлечени от чепката сладко грозде, което иначе би било кисело и високо.



Тема Re: :)нови [re: silvie]  
Автор __SpOO__ (me0w)
Публикувано21.10.01 08:01



Nqmam mnogo wreme da drasna nqkoj red;)

che stana 8am EET :))

i trqbwa i da se nani... ama shte mi e interesno da widq snimki...shte ti kaja posle mail;-))

chau zasega

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: Мъчно ми е за всички, които злорадстват!нови [re: silvie]  
Автор Aнaл_Фaбeт (неграмотен)
Публикувано21.10.01 11:41



Лошата практика да се съди от разстояние е забавна, ако не беше трагична. Апологетите на чуждото не се свършиха ... Уффф...
Измете се някой в чужбина, забрави да се върне в милата си Родина и после лее крокодилски сълзи колко били лоши хората в нея. Не разбирали нищо, били Бай Ганювци и разни такива идиотщини.
И веднага се самообявяват за спасители на Отечеството.
Да не говорим за това, че предлагат за образци чужд опит и традиции ...
А после били неразбрани. Колко много били загрижени за другите, а те не ги били разбрали ...
Такава е и трагедията на САЩ - да остане неразбрана в опитите си да наложи своите образци за поведение на чужди народи ...
Пък после не я харесвали били ...

Наведен,на пейка самотен седях уморен сред някакъв шумен и стар булевард непознат ...


Тема Re: :)нови [re: silvie]  
Автор 8H ()
Публикувано21.10.01 16:25



"Тук" (в БГ) е издавана тази книга, през 97ма от Абагар -

The Holy Blood and The Holy Grail, 1982 by Michael Baigent, Richard Leight and Henry Lincoln

,имам я...

Книгите на Baigent са много интересни, като историк разказва увлекателно, а за тази материя - масонството, може би е написал най-добрата книга, защото не му е присъща параноята, а научното изследване на фактите...



Тема Re: Мъчно ми е за всички, които злорадстват!нови [re: PNN]  
Автор 8H ()
Публикувано21.10.01 16:33



всички са равни, като се изравни със земята всичко...

Войната е бумеранг, който се завръща...



Тема Re: Мъчно ми е за всички, които злорадстват!нови [re: silvie]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано21.10.01 22:24



ama draga Silve , sagaljavam che taka sam pisala ...
tosi otgovor ne e sa teb ...
V temata vljasoch samo sachoto mislja kato teb.
Preporakata mi be kam edin TROBADUR
(vidja li toj dage ne moge verno NIKA si da napiche)...
SAGALJAVAM sa nedorasumenieto...
Isvini me za latineza!no sega ne moga nastroja kiriliza

medea

Редактирано от Medea_forever на 21.10.01 22:25.



Тема Re: Мъчно ми е за всички, които злорадстват!нови [re: silvie]  
АвторPriakor (Нерегистриран)
Публикувано21.10.01 23:25



Edno ot malkoto intelegentni izkazvania!



Тема Re: Мъчно ми е за всички, които злорадстват!нови [re: __SpOO__]  
Авторьияaroяa (Нерегистриран)
Публикувано22.10.01 03:19



Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...

цитат

Да те еба в българина нещастен - за кво пишеш на английски тогава?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.