Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:08 08.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Гледната точка на един пасажер- проамериканецнови  
Авторvoevodata (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 12:01



Тези дни Алкайда каза че атаките срещу самолети ще продължат. Като скромен позвател на този превоз това ме изпълва с неприятната мисъл че някога мога да се озова в един самолет с някой от тези фанатици. Четох доста мнения в клуба и съм изненадан от факта, че много хора одобряват атентатите. Очевидно те не са се качвали на самолет и нямат намерение да го правят. Извода е че или са много млади още или амбициите им са съвсем умрели.
Приемам подкрепата за атентатите като насочена и към мен, защото ако гръмне самолета в който пътувам, глупости оправдаващи тероризма ще продължат да се леят.
В този смисъл подкрепям решението на американците да се справят с хора като Осама и компания. Пожелавам им успех в трудната задача. Ако трябва някой да умре заради идеите си справедливо е това да бъдат фанатиците.
Знам какво ще отговорите - че виновна е американската политика , американската царевица, еврейте и т.н. Не си правете труда да ми отговаряте - тези неща съм ги чел едно време на страниците на Работническо дело - за по младите, това беше вестника на славната БКП.
Сега нападната суперсила си го връща. Знам че ще загинат много ,много хора и огромната част от тях ще са невинни, както бяха невинни и тези в небостъргачите. Точно това са очаквали и хората планирали атентатите. Сега ще могат да си оправдават следващите атентати с това нападение. И така до безкрай - нов атентат , нова война. Освен ако не бъдат спрени още в началото.



Тема Re: Гледната точка на един пасажер- проамериканецнови [re: voevodata]  
Автор__SpOO__ (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 14:52



"Тези дни Алкайда каза че атаките срещу самолети ще продължат"

Mnogo qsno che shte prodyljat,da ne si mislil che sled kato USA napadnat Afganistan i hop-trop wsichko shte spre izwednyj?
Ti kato skromen polzwatel prosto sled kato tolkowa te e strah si smeni nachina na prewoz,nqma da pytuwash sys samolet i twa e.

"Извода е че или са много млади още или амбициите им са съвсем умрели"

Tozi izwod e samo twoj nali? samo deto zwuchi malko kato wseobsht,no ne e...
Az nito sym na 15,nito ambiciite sa mi umrqli G-n Profesore.

"Приемам подкрепата за атентатите като насочена и към мен"

Ami priemaj q, i nie kwo?
Opita se da ni trognesh li?
Heh

"Знам какво ще отговорите - че виновна е американската политика..."

Da,towa shte ti otgoworim zashtoto e predelno qsno dori za slepec.

"Сега нападната суперсила си го връща"

A zashto wsichkite strani w koito USA izbiwaha newinni ne si go wryshtaha?
Vietnamcite wyrnaha li si go?
Syrbite?
etc.

"...както бяха невинни и тези в небостъргачите."

Syglasen,newinni bqha spor w towa nqma.No kakwo li da kajat wsichkite bezuslowno winowni vietnamci koito bqha izbiti...leka im pryst.

"И така до безкрай - нов атентат , нова война"

Ta taka kakto wyrwqt neshtata,USA wodqt wojna ne sreshtu terorizma a sreshtu islqma.Nowa wojna moje i da nqma,ne mislish li?
Moje da se okaje poslednata koqto nqkoga se e wodila i koqto shte sloji kraj na chowechestwoto...
No nali "supersilata" USA, t.e. az bih se izrazil Holywood-skite kaubojcheta ot Zapad trqbwa da se pokajat che sa No.1, no comment.



Тема Re: Гледната точка на един пасажер- проамериканецнови [re: __SpOO__]  
Авторvoevodata (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 15:27



Не съм искал да те трогна , пази боже. Нямам нужда от ничие съчуствие. Благодаря за съвета - днес няма да пътувам със самолет, утре няма да пия вода трети ден ще излизам с противогаз на разходка ... Явно си го пробвал и ти харесва.
Нищо по ново от Работническо дело няма за аргументи ,а? Жалко , надявах се на нещо по свястно....
[namigam



Тема Re: Гледната точка на един пасажер- проамериканецнови [re: __SpOO__]  
Авторvoevodata (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 15:32



Всички броузери имат кирилица. Защо хората не я ползват ?



Тема Re: Гледната точка на един пасажер- проамериканецнови [re: voevodata]  
АвторAtta13 (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 16:59



Терористичните атаки трябва да продължат,докъто техните организатори не постигнат целите си.Иначе защо 19 млади мъже жертваха доброволно живота си изгаряики живи в отвлечените от тях самолети.Тяхната мисия трябва да бъде продължена.Защо си мислиш че твоя живот струва повече от техния!!!



Тема Re: Гледната точка на един пасажер- проамериканецнови [re: Atta13]  
Авторvoevodata (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 17:22



Тези млади мъже са убийци ,ако нямаш нищо напротив - те убиха около 6000 души. Ако някой смята че това е начин за постигане на цели много греши. Скоро Осама и талибаните няма да ги има - благодарение на тези атентати.
Колкото до моя живот за мен той е най-важен. Не желая да умирам заради ничии идеи. Ясно!



Тема Re: Гледната точка на един пасажер- проамериканецнови [re: voevodata]  
АвторAtta13 (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 17:39



Тези млади мъже са герои.Те наказаха Америка за всичките безчинства които е вършила и продължава да върши.Възхищавам се на тяхната смелост и жертвоготовност.Много малко хора са достоини като тях.



Тема Re: Гледната точка на един пасажер- проамериканецнови [re: voevodata]  
Авторпacaжepka (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 17:46



Приятелю! (разбира се ако мога да Ви нарека така)
Хората (някои), които пишат в този клуб не са виждали самолет на живо ,а само на картинка или на календарче на "Балкан". Естествено не разбират , че хората пътуващи със самолет не го правят от гъзария, а просто ползват самолета като транспортно средство.




Тема Re: Гледната точка на един пасажер- проамериканецнови [re: Atta13]  
Авторпacaжepka (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 17:50



Що не ходиш да се глъмнеш в името на нещо !!!????



Тема Re: Гледната точка на един пасажер- проамериканецнови [re: Atta13]  
АвторИзтpeбитeл (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 19:55



Тези млади мъже са педерасти-психопати. Също като теб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.