Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 02.07.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Brat mi e postradal v New Yorkнови  
АвторMaria (Нерегистриран)
Публикувано15.09.01 08:22



Brat mi raboti na 1 km ot razbitite kuli.Po vreme na udarite sa leteli tvurdi predmeti i sa se schupili prozortsite.Vsichki v ofisa ,kudeto raboti za imali draskotini.Vse pak sa se razminali shtastlivo.
Ne moga da poviarvam na ochite si kato cheta mnenia na edna chast ot horata tuk sreshtu USA.
Mnogo sa pravi horata,koito kazaha,che vie gonite inteligentnite hora ot Bulgaria s prostotiiata si.
Moiat brat ne otide v USA po jelanie ili za pari,toi prosto ne mojeshe da trae prostotiiata v Bulgaria,elementarnite chalga razvlecheniia i naglostta na upravliavashtite prez 1996 godina.
Kak smeete da obviniavate horata,koito sa chast ot Svetovnata tsivilizatsia ,che ne sa istinski bulgaria.Bulgaria vse oshte ia znaiat 1-2 choveka po sveta imenno zaradi tezi hora.
Vie ste tezi,koito ne sa Bulgari i ste susipali prestija na Bulgaria prez godinite.
Pojelavam na USA i NATO da otmustiat s ogromna tejest.



Тема Re: Brat mi e postradal v New Yorkнови [re: Maria]  
Автор Плaмeн (едиот)
Публикувано15.09.01 08:57



mi ako na nekoia druga brat i e tam kadeto "otmashtavat s ogromna tezhest"?

Пламен


Тема Re: Brat mi e postradal v New Yorkнови [re: Плaмeн]  
АвторAfganistanets (Нерегистриран)
Публикувано15.09.01 09:05



Iskam i az da se izkaja.Veche e predupredeno,che shte ima voina,vseki normalen chovek shte napusne fanatiziranite isliamski durjavi,ako na niakoia brat i reshi che mu e omruznal jivota da si ostane.
Kakvi bulgari ste vie???
V momenta izmuchvat vashite sunarodnitsi v Libia,a vie ste dupedavtsi.



Тема Brat miнови [re: Maria]  
Авторsvoj (Нерегистриран)
Публикувано15.09.01 11:09



A zashto kogato Belgrad gorja nikoj ne se seti za dumichkata "terrorism"?
Ili Serbija ne prinadlezhi cum "svetovnata civilisatsija"????
Dobre de,ami rodnata Macedonija?
Kojto mech vdigne,ot mech che zagine! nishto ne ostava beznakazano!



Тема Re: Brat miнови [re: svoj]  
Авторchuzd (Нерегистриран)
Публикувано15.09.01 11:25



HAIDE STIGA S TOZI BELGRAD I SURBIYA - BUDETE REALISTI- TOVA E SVETOVNA TRAGEDIYA.
KAKVO VIE STA S ARABELITE I ZA ARAABELITE

"KATO NE MOZEN DA GI STIGNEM AMERIKANZITE, NEKA DA IM NAPRAVIM MRUZOTIYA"
I MNOGO PRILICHA NA TOVA S BUTE
Ne e vazno dali az sum dobre, vazno e Vute da e zle"

Tova ne e zivilizovan nachin i ako trubva po nezivilizovan nachin da se otvurne na udara.

Poddurazam amerikaznite i stova zylata razvita zivilizaziya.

DAli PROCHETAHTE PO SVETA KAKVI SA MNENIYTA- ZYLA RAZVITA EVROPA PODDURZA AMERIKA, ARABSKITE DURZAVAI SA DOVOLNIO, ZAEDNO S BALKANSKITE.


NA vas kakvo vi napravi Amerika?



Тема Re: Brat mi e postradal v New Yorkнови [re: Maria]  
Автор walkman (ами...)
Публикувано15.09.01 12:04



Виж, съжалявам за брат ти, но опитай да помислиш от гледната точка на онези, чиито братя и сестри пострадаха, и не само с драскотини, а бяха избити от тъпи хамериканци във Виетнам, Лаос, Камбоджа, Корея, Либия, Афганистан, Сърбия и на още десетки места по света... На съвестта на хамериканците (ако изобщо я имат) тежи много пъти повече кръв, отколкото на всички други терористи...

Който сее ветрове, жъне бури.


Тема Re: Brat mi e postradal v New Yorkнови [re: Maria]  
Авторjust another mad (Нерегистриран)
Публикувано15.09.01 12:07



A ti znae6 li 4e bqh v Belgrad po vreme na NATOvskite udari. Znae6 li kakyv ujas e tova da znae6 4e ste ima bombandirovki i da tyrsi6 mqsto da se skrie6!!! Sravni broq na zaginalite s tezi v WTC! Goneli sme inteligenciqta s prostotiqta si! Az ne poznavam 4ovek koito da e oti6yl v USA za drugo osven za pari. Razgledai vnimatelno mneniqta vyv tozi forum i mi kaji kak iska6 da znaqt za nas po sveta sled kato polovinata se predstavqt za amerikanci a drugite za arabi? Kade ostana nacionalnata ni samoidenti4nost sled kato vsi4ki gi interesuvat problemite na drugite i zabravqt tehnite sobstveni?



Тема Re: Brat miнови [re: chuzd]  
Автор walkman (ами...)
Публикувано15.09.01 12:09



Аха... стига, значи... Значи, ако някой убие хамериканец, това е тероризъм, а ако хамериканец убие някого - това е ДЕМОКРАЦИЯ, така ли??? Явно не си наред с мисленето нещо... По голямя терористична група от хамериканското правителство няма никъде по света... и това, което стана, е просто война на две терористични банди... Докато има такива като теб, които не искат или не могат да разсъждават с главите си, а само със CNN, ще има и тероризъм...

Който сее ветрове, жъне бури.


Тема Re: Brat mi e postradal v New Yorkнови [re: Maria]  
Автор walkman (ами...)
Публикувано15.09.01 12:18



И още... Загиналите, и във WTC и във Сърбия - загинали... Я се постави на мястото на сръбските жени, които поне още 20 години ще живеят в неизвестност... Попрочети малко за броя на децата, родени с малформации, за мъртвородените и т. н. в Сърбия, вслдствие на ДЕМОКРАТИЧНИЯ хамерикански уран.... Мойто село е на 20 км. от границата, и когато тъпанарите бомбардираха, цялата реколта пожълтя и най-демократично изсъхна...

Който сее ветрове, жъне бури.


Тема Re: Съжалявам за брат тинови [re: Maria]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано15.09.01 14:31



О неразумне и т.н. Знаеш как продължава. Съжалявам за брат ти. Честно. Съжалявам за всеки един човек който е пострадал при този атентат, без значение дали е бил в сградата, или пострадал от отломките. Дори не ми се иска да си била на мястото на брат ти, въпреки глупостите, които ръсиш.

Вчера разговарях чрез микрофон я чата на Yahoo-to с доста хора точно за атентата. Имаше кувейтец, иракчанин и sic! трима американци. Между другото-и тримата родени в САЩ. Знаеш ли, имам странното чувство, че когато един човек е роден в САЩ не се страхува да мисли и също така не се страхува да казва това, което мисли. ОК, може да е било просто съвпадение, но два от тези трима американци не искаха СИНОВЕТЕ ИМ ДА ЗАГИНАТ НЯКЪДЕ В ПЛАНИНИТЕ НА АФГАНИСТАН и освен това бяха на мнение, че е време на американците да се занимават със собствените проблеми вътре в САЩ, а не да оправят проблемите по света. Иначе казано-не гледай сламката в окото на ближния си, а виж гредата в собственото си око.

Защо обаче се получава, че всеки нашенец, който едвам се е добрал до САЩ преди няколко години мисли, че е истински американец ако защитава с пяна на уста всяка глупост, която извърши правителството? Нима това е патриотизъм? Не, My Lady, това е патриотарство и е неразделна част от простотията по светът (не само в България). Дори и да избягаш на Северния полюс, човек си го носи със себе си, когато му е вродено.

Има неща, с които не мога да не се съглася с теб. Чалгата я има, но не можеш да я унищожиш с една ракета (между другото културните американци не понасят кънтрито, което за тях е еквивалент на нашата чалга-на мен кънтрито ми харесва защото е плод на друга култура, а самите американци харесват чалгата поради същата причина). Но винаги можеш да се оградиш от чалгата, когато не ти харесва. Аз не понасям чалгата, но не мога да кажа, че ми пречи. Да, дразни ме, но не ми пречи, защото няма досег с нея.

Цинизма на правителството също го има. И през 96-а, и на следващото правителство, а може би и сегашното ще прояви след време. Но това правителство ние сме си го избирали, в края на краищата.

Знаеш ли, ще ми е интересно дали и брат ще бъде на същото мнение като твоето или поне дали няма да го изрази по по-интелигентен начин. А що се отнася до теб-не си мисли, че ако говориш тези неща някой оттатък океана задължително ще те издърпа. Питай който искаш от студентските стачки до момента-в чужбина заминаваше само стачния комитет, останалите оставаха да учат тук. Хубаво е, когато се бориш срещу комунизма, простотията и т.н. Според древните гърци обаче една постъпка е подвиг тогава, когато не ти е заплатено за нея. Когато ти платят, макар и с учене в САЩ, това си е просто ибрикчийство. Между другото гърците не броят един от подвизите на Херакъм, за подвиг. Говоря за изчистването на Авгиевите обори. Защо не го броят за подвиг-цар Авгий му е платил, за да го направи. Като тръгнеш да чистиш Авгиевите обори го прави за чест и слава, иначе предизвикваш само презрение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.