Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 19.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Amerika si go zaslygi!нови  
Авторbojan (Нерегистриран)
Публикувано27.09.01 23:39



Moge da e galko i tagno no na men ne mi e ma4no za zaginalite.Amerika si go zaslygi.iskrenno se radvam 4e amerikancite razbraxa kakvo ozna4ava strah ,za6toto te nikoga ne razbraha kakvo ozna4ava da padat bombite nad glavite im.Spored men te sa naivni, i kakto me drazni By6 taka me drazni i pozicqta na EC za6toto Evropa ne iska da razvalq otno6eniqta si s SA6t tei kato Amerika ozna4ava pari ,parite vlast, a vlastta e nai-vagnoto.Na 11 septemvri se izvar6i edin podvig,edna smelost-be6e napadnat nai -golqmata politi4eska,ikonomi4eska i voenna sila v sveta.RADVAM SE 4e STANA TAKA I YSPEX NA BEN LADEN!



Тема Re: Amerika si go zaslygi???нови [re: bojan]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано28.09.01 00:54



Taq tema q minahme, no za teb iskam da ti obyrna vnimanie na prou4vaniqta na Gallup na obshtestvenoto mnenie na naselenieto v Zapadna Evropa. 70-80% ot horata sa protiv voennata "operaciq" na USA. No nima nqkoj gi pita? I zashto mislish, 4e zaginalite hora pri atentata sa podkrepqli hvyrlqneto na bombi nad drugi strani? Nima nqkoj gi pita?
Tykmo se 4udq koj dqvol pravi politikata, ili za da stanesh upravlqvasht, trqbva da stanesh izrod.
No ne iskam da stavam upravlqvasht, predpo4itam da zapazq 4oveshkiq si oblik.

(zarad teb pisha na lat, ne znam 4etesh li kirilica.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Amerika si go zaslygi!нови [re: bojan]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано28.09.01 01:10



Да, Америка си го заслужи! Отдавна си заслужава някой шамар, да се освести поне малко. Но... с какво заслужиха участта си жертвите във WTC? И дори тези в Пентагона??? Те са точно толкова заслужили, колкото и невинните жертви на САЩ във Виетнам, Корея... Сърбия и македония - т.е. с нищо... КОлкото и да се опитват да ги изкарат част от машината, която манипулира света (не, че не са такава част, де...) те са преди всичко ХОРА. И колкото и да съм против политиката на САЩ, не мога да оправдая избиването на хиляди, само за да се удари шамар на правителството... Още повече, че подобни действия имат обикновено точно обратен ефект - ако бяха гръмнали Статуята на свободата, без или почти без жертви... може би някой американец щеше и да се позамисли ЗАЩО става това... Но сега - хората действат първосигнално - почти всички искат ВЪЗМЕЗДИЕ! И то дори без да са сигурни, кой е виновен... просто искат ОКО ЗА ОКО и това е... Никой не се замисля, че накрая всички остават слепи...



Тема Re: Amerika si go zaslygi!нови [re: man]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано28.09.01 01:36



Ти пък, стига с тая статуя на свободата! Тя изобщо не е виновна, против съм да се изтребват ХОРА и произведения на изкуството. Защо всички, дето искат да дирижират политиката си със сила, не вземат едновременно да им излязат циреи навсякъде, същевременно да ги хване хрема, да пресипнат и никакви антибиотици да не им помогнат поне 2-3 месеца, та да видим, ако остане на самоуправа светът няма ли да стане малко по-нормален...

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Amerika si go zaslygi!нови [re: Изпитaнa мapka]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано28.09.01 01:42



АМи и аз съм против... но това е един от символите на САЩ... и съм съгласен, че те трябваше да получат доза шок, за да може да се опомнят поне малко... И според мен, почват по малко. А статуята - това е за предпочитане пред WTC, примерно...



Тема Re: Amerika si go zaslygi!нови [re: man]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано28.09.01 02:09



Да бе , да - почват...като слон в аптека. Не че ми е мило за талибаните, но те едва ли ще пострадат повече от Саддам, а ще си отидат мирни хора... Но това няма да е фатално може би за тях, ако се има предвид живота, който водят. Лошото е, че се започва кампания срещу исляма, а исляма като за по-удобно ще удари Европа, защто му е подръка - и ето ти трета световна(да не говорим, че се заформя претекст да се нанесат удари по македонските и косовските лагери на муджехидините Сещам се за точността на американските ракети и изпадам в транс, да не говорим че все нашата екология съсипват - ега ти американското ОПОМНЯНЕ!

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Amerika si go zaslygi!нови [re: bojan]  
Автор skyler (непознат )
Публикувано28.09.01 17:03



taka si e odobriavam



Тема Re: Жалко, приятел...Жалко...нови [re: bojan]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано28.09.01 18:06



Когато загиват хора няма такова нещо като "Те си го заслужиха". Колкото и да съм наясно (или поне ми се струва, че съм) относно това, което се случи, не мога да кажа "Браво" на човек от сорта на бен Ладен.



Тема Re: Amerika si go zaslygi!нови [re: bojan]  
АвторRabotesht tam (Нерегистриран)
Публикувано01.10.01 16:45



abe glupak znaesh li che povecheto tam sa international



Тема Re: Amerika si go zaslygi!нови [re: bojan]  
Авторnedovolna (Нерегистриран)
Публикувано01.10.01 17:19



Kakvo moga da kaga az po tozi vupros, osven 4e kudeto i da se izpolzvat tezi orugiq zasqgat i nas. Moge bi ne li4no , no ni zasqgat . Vqrno e i tova ,4e amerikancite sa dostatu4no tupi za da razrabotvat novi i vse po onishtogitelni orugiq, kato v su6tiq moment se biqt v gurdite,4e pravqt vsi4ko v imeto na mira. Kakvo drugo, 4e vsi4ki trqbva da razbrem , 4e kudeto i da se gurmqt i izbivat, da xvurlqt bombi ili da izpolzvat ximi4eski, biologi4eski, s obednen uran ili ne tova zasqga vsichki ni, ne po druga pr4ina , a ponege vsi4ki giveem pod edin pokriv- nebeto na nashata iztormozena planeta. Ta misulta mi e -zashto se ragdat tolkova deca s vrodeni neduzi?Mai slu4aino vinovni za tova sa vsi4ki tezi voini i izprobvane na novi orugiq v blizkiq iztok. Za6to vmesto tova ne se obedenqtvsi4ki, zabravqt i onishtogat suzdadenite orugiq, a ne da suzdavat po- mo6tni.Trudno e da se zabravi , no da se zamislim kak 6te izglegdat vnucite ni ,ako izobshto sushtestvuvat.Dali 6te prili4at na nas ili nie za tqx 6te sme "izmrqla rasa-jertva na evoluziqta, koqto samo sme suzdali".Na mnenie sum, 4e si go zaslugavat, no cenata na otmushtenieto ne e li tvurde visoka, vse pak pri izpolzvane na biologi4no orugie i nie 6te q platim, mogebi ne vednaga,no sus sigornost shte ostavim i bakshi6-shtem neshtem.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.