Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 28.09.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Извадка от плановете за бомбардировките.нови  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано08.10.01 12:07



Цел №1. SAM радар на летището в Кандахар. Радара е умело замаскиран като антена на радиолюбител и още по-умело е замаскиран като неработещ (от 5 години не е излъчвал). Предполага се, че го управляват дресирани кучета, тъй като на сателитната снимка се виждат няколко помияра да влизат и излизат от сградата, а хара не са видени. Атака с три крилати ракети "Томахок" от подводницата на Нейно Величество "Конкърър". Последваща атака с проникващи бомби JDAM от Б-52 двойките. Брой на бомбите за хвърляне-всичките, чиито срок на годност изтича следващия месец.

Цел №2. Самолетите-изтребители на летището в Кандахар. Противника се състои от МИГ-21, базов модел от 1973 година, както супер опасните леки изтребители Як-1, Як-3, и тежките изтребители ЛА-5 и ЛаГГ-3, от последните им модификации. Обектите не са забелязани да летят от 1949 година насам, но да се подходи много внимателно, защото може да е подвеждаща маневра. Авиацията ни да се държи настрана докато не се убедим, че машините са унищожени още на пистата. За целта трябва да бъдат изстреляни 20 крилати ракети-по една на всеки самолет. Да се внимава много да не се обстреля самолета АН-2 в края на пистата, който е качен на метален кол-МАШИНАТА Е МУЗЕЕН ЕКСПОНАТ. Да не стане като с Миг-21-цата на площада пред Парламента в Белград, който също беше поставен на кол там. Ако АН-2-ката бъде уцелен ТОЗИ ПЪТ НЯМА ДА СЕ БРОИ ЗА СВАЛЕН ПРОТИВНИКОВ САМОЛЕТ И ТОЧКИ ЗА НЕГО НЯМА ДА СЕ ДАВАТ!!!!!

Цел 3. Стадо овци на 45 градуса северозападно от Пешавар, на около 10 километра и 600 метра. Стадото е стратегически резерв на талибаните, след като не е изклано до момента от гладуващите пущуни. Освен това може в същност да стадо талибани, маскирани в овчи кожи и блеещи доста убедително. И в двата варианта трябва да бъде УНИЩОЖЕНО!!! Атаката да стане с оръжия както следва:
-първо атака с ракети ХАРМ. Няма значение, че те са противорадарни ракети-имаме ги много и трябва да се освободим от тях, тъй като преминаваме на британските ALARM. Ракетите да бъдат изстреляни от самолети F-16 CJ wild weasel.
-Последваща атака с касетъчни бомби, хвърлени от B-2 Spirit.
-Ако овците още блеят, ги полейте с напалм.
Забележка: самолетите при бомбардировка да не слизат под 2000 метра, тъй като талибаните разполагат с преносими зенитни установки Stinger, с които щедро ги снабдявахме допреди десет години...



Тема Re: Извадка от плановете за бомбардировките.нови [re: Charles]  
АвторAMEPИKAHKA (Нерегистриран)
Публикувано08.10.01 12:18



НАПРАВИ СЪЩАТА СХЕМА ОТ 11-ТИ НА СВЕТОВНИЯ ТЪРГОВСИ ЦЕНТЪР НА ПЕНТАГОНА И САМОЛЕТА ОТ ПЕНСИЛВАНИЯ!
АКО СИ ДАДЕШ МЕЙЛА МОГАИ ДА ТИ ПРАТЯ СНИМКА НА ТРУПОВЕ- МНОГО АТРАКТИВНО ЩЕ ДА Е -!!!ТАКА ПРЕДПОЛАГАМ ЩЕ СИ ЗАДОВОЛИШ ИЗВРАТЕНОТО ЧУВСТВО ЗА ХУМОР!




Тема Re: Относно извратеното ми чувство за хумор...нови [re: AMEPИKAHKA]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано08.10.01 13:36



Значи първо относно мейл-а ми. Като интелигентно момиче би трябвало да забележиш, че съм регистриран в клуба, и че мейл-а ми е вписан в инфо-то ми. Просто трябва да кликнеш върху ник-а ми. Упс, забравих, че си АМЕРИКАНКА и съответно тези прости неща трудно можеш да стоплиш без пояснение. Така или иначе обаче вече ти казах как става далаверата.

Относно чувството ми за хумор... С постинга ми се опитах да представя глупостта "Да се изстреля ракета за 200000 долара срещу палатка, страваща 20 долара, и да се уцели задника на камила, струваща 5 долара." Това между другото е цитат на Джордж Буш-младши и с това ми намерение явно не си справила. Изобщо там война по въздуха не се печели-трябват хора долу, на земята. Това обаче вече няма как да го знаеш и в това няма нищо лошо.

Снимки можеш да не ми пращаш. Не защото съм със слаби нерви. Просто аз съм виждал трупове наживо и снимките едва ли ще въздействат толкова добре. Вярно, бяха трупове на иракски жени и деца, не на WASP но това не ги правеше по-малко трупове, повярвай ми.

Изобщо когато почнеш да си вярваш на очите повече, отколкото на СNN ще започнеш да намираш дори такива дребни неща като мейл-ите на хората, особено, когато са дадени в инфо-то на конкретния човек.



Тема Re: Относно извратеното ми чувство за хумор...нови [re: Charles]  
Авторaмepиkaнka (Нерегистриран)
Публикувано08.10.01 13:48



Много се радвам ,
е ги знаеш тези неща- но нали все пак това е работата на пустинните плъхове, или отново се лъжа?
Когато аз съм имала електронна поща - ти си ходил да мериш палатки.
Похвално , че цитираш Буш- младши , дори и американците го намират за много тъпо копеле.
А още по -тъпо е да си правиш гавра с човешката трагедия!!!
СМЪРТТА НЯМА НАЦИОНАЛНОСТ!
А ТИ СИ ЗАЯДЛИВ И НАДУТ!



Тема Re: Относно извратеното ми чувство за хумор...нови [re: Charles]  
АвторПAK A3 (Нерегистриран)
Публикувано08.10.01 13:52



"...Упс, забравих, ..."- НА БЪЛГАРСКИ Е "ОПА" А НЕ "УПС"!!!
ЗА ДРУГИЯТ ПЪТ ДА ЗНАЕШ!!



Тема Да данови [re: aмepиkaнka]  
Автор Чepнorлaв (старо куче)
Публикувано08.10.01 14:33



личи колко си проста... прати ми ги на мен. Аз пък ще се постарая да ти ги съпоставя с други такива и накрая ако искаш може и да направим едно общо броене - за и против.



Тема Re: Важно уточнение...нови [re: aмepиkaнka]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано08.10.01 14:36



Знаеш ли, "Пустинните Плъхове" са една елитна бригада на англиските сухопътни сили, които видях в действие в Ирак. Взех този ник, защото те преминаваха през пустинята при такива условия, при които даже арабите не смееха да минат. Но не само те преминаваха през пясъците при екстремални условия-БЪЛГАРИТЕ правехме същото, при това без да мрънкаме. Взех го заради онези мъжки момчета, които бяха там с мен и които останаха там при същите идиотски условия. Отново без да мрънкат. И не сме мерили палатките. Правихме други неща, които мога да ги кажа в личен разговор с приятел, но не и на всеослушание в нет-а.

Относно кой кога е използвал нет-а няма да споря дали знам какво значи това преди теб или не. Знам само, че още през 91 година насред пустинята имахме лап-топи и сателитен интернет. Останалото ти ще прецениш.

Съгласен съм, че Буш е тъпо копеле (за разлика от баща си). Какво да правя, че този цитат е единствената му умна реплика откакто стана президент?

Смъртта наистина няма националност, права си. Само, че някак много лесно приемаме смъртта на разни там притивни народи като иракчани, сърби, пущуни и т.н. Важното е WASP да нямат такива проблеми. Всичко вече е измислено-няма как да се открива тепърва топлата вода. Преди повече от 50 години едно друго тъпо копеле, наречено Адолф Шикългрубер по същия начин е приемал за нормално, че се избиват някъде по Източна и Южна Европа милиони примитивни хора, изобщо непълноценни раси. Сега става почти същото, но под малко по-благовиден предлог, като не говоря конкретно за Афганистан, а по-принцип. Какво са два милиона тъпи иракчани, какво толкова, че архитектурни шедьоври на 2000 години се рушат някъде там в пустинята? Важното е НОВАТА ВИСША РАСА да не пострада. Ако умрат 10 000 сърби, това са НОВИНИ. Ако умрат 4000 американци-това е ТРАГЕДИЯ. А според мен-това е просто ЛИЦЕМЕРИЕ и облагороден фашизъм.

Накрая-мразя СМЪРТТА където и да се проявява. Точно защото съм я видял в очите и знам какво представлява. Не искам да умират 4000 човека. Без значение дали умират в Ню Йорк, в Палестина или в Ирак. Това е РАЗЛИКАТА между нас. За теб е важно това да не случва в Ню Йорк. Защото гледката е "някак си неприемлива". Ако се случи някъде по пустините или джунглите... Еми какво толкова-нали измират непълноценни същества...



Тема Re: Абе знам, ама...нови [re: ПAK A3]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано08.10.01 14:38



Абе знам че на български се казва "Опа", ама момичето е АМЕРИКАНКА, тя дали знае? Та затова за всеки случай написах УПС.



Тема Надали са го формулирали точно таканови [re: Charles]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано08.10.01 15:20



Ами ясно, че ще пускат тези, които не им трябват и на тях им е известно, че каквото унищожат с първата атака толкова. После могат да пускат колкото си искат, ама вече няма да има нищо на открито за поразяване. Обаче простолюдието иска да види самолети и бомби, за да вярва че се прави нещо. Не случайно рейтинга на Буш е скочил толкова, кога идиот като него може да го постигне.
... е няма да е зле да пуснат малко напалм върху маковите полета, така хем ония остават без пари, хем наркотиците ще понамалеят.

Често казано обаче не мога да съжалявам такива хора, ако искаш да си светец пред своя бог - бъди си, ама не го натрапвай на другите. Колко ли от обикновените афганистанци искат да живеят така?

Както и да е, от тук можем само да си чешем езиците и дано така си и остане, щото не ми се ще да ловя ак-то. А най-тъпото в случая е, че талибаните са "made in USA"



Тема Re: Мамка му-за това не се бях сетил!нови [re: Лaнc Линk - тaйният]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано08.10.01 16:41



Напалм над маковите полета!!! Жестоко! Цената на хероина ще скочи като Стефка Костадинова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.